Bitcoin Forum
May 30, 2024, 01:10:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hızlı al-sat servisi?  (Read 292 times)
heroinchains (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
December 03, 2017, 08:28:01 PM

Merhabalar arkadaşlar

Paribu ve BTCturk kullanmaktayım. Diğer altcoinleri kullanmamama rağmen Bittrex hesabım da mevcut.

Sorum biraz cahilce olacak mazur görün ama: ben BTC yükseldiği an satıp, düştüğü an alarak ilerliyorum ancak son zamanlarda ne BTC ne Paribu emri verdiğim an gerçekleştirmiyor ve hatta araya saatler girebiliyor bu da doğal olarak 1 saat içinde BTCnin değerinin değişmesine ve bana zarar olarak yansıyabiliyor. Burada sorum bu problemi yaşamamak için Bittrex gibi hızlıca al-sat emrini gerçekleştireiblecek bi borsa var mı?

Bittrex'te direk olarak BTC al-sat yapamıyorsun diye biliyorum sadece altcoinler.Doğal olarak çok sıkışmış durumdayım, hangi siteyi / borsayı kullanmamı önerirsiniz hızlı alım satım için?

mrproblem
Member
**

Activity: 392
Merit: 24

View Profile
December 04, 2017, 06:04:46 AM

Merhabalar arkadaşlar

Paribu ve BTCturk kullanmaktayım. Diğer altcoinleri kullanmamama rağmen Bittrex hesabım da mevcut.

Sorum biraz cahilce olacak mazur görün ama: ben BTC yükseldiği an satıp, düştüğü an alarak ilerliyorum ancak son zamanlarda ne BTC ne Paribu emri verdiğim an gerçekleştirmiyor ve hatta araya saatler girebiliyor bu da doğal olarak 1 saat içinde BTCnin değerinin değişmesine ve bana zarar olarak yansıyabiliyor. Burada sorum bu problemi yaşamamak için Bittrex gibi hızlıca al-sat emrini gerçekleştireiblecek bi borsa var mı?

Bittrex'te direk olarak BTC al-sat yapamıyorsun diye biliyorum sadece altcoinler.Doğal olarak çok sıkışmış durumdayım, hangi siteyi / borsayı kullanmamı önerirsiniz hızlı alım satım için?

bittrex kullanıyorum. btc alım satımı da var. transfer de yapabiliyorsun.
usdt de transfer edilebiliyor.

bittrex dışında kraken de kullanabilirsin. bitfinex ve bitstamp de btc için kullanılabilir.

bobita
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 04, 2017, 07:11:03 PM

Merhabalar arkadaşlar

Poloniex ya da Bittrexte (bittrex için bu aralar hesap onayı sorunu yaşayan çok kişi var) BTC/USDT (tether) çevirimi yapabilirsiniz. Tether de bir altcoin ama dolara endeksli, +,- en fazla %10 oynuyor, o da nadiren.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 04, 2017, 10:35:16 PM

Kraken son zamanlarda çok yavaş fakat Bitcoin'i direkt olarak FIAT para birimine çevirebiliyordun onun dışında son günlerde herkes gibi bende Binance kullanıyorum bu borsada elindeki Bitcoinleri USDT yani USD yerine geçen kriptoparaya çevirebilirsin.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 04, 2017, 11:43:21 PM

hocam sizin derdinizi tek çözümü var oda bitfinex ya da gdax kullanmak, eğer imkanınız varsa güney kore borsaları da kullanabilirsiniz tabii ancak bu çok zor kimlik istiyorlar
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 05, 2017, 03:48:30 AM

Binance kullanıp USD Tether karşiliginda al-sat yapabilirsin, USDT 1 USD değerinde olduğu için sıkıntı çıkmaz, işini görür.
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 05, 2017, 10:39:59 AM

Hızlı al sat diye bir şey olmaz. Hızlı dolandırmak ve dolandırılmak deske daha mantıklı olur bu işe...
heroinchains (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 12:56:24 PM

Çok teşekkürler işe yarayan cevaplar için.

USDT yi biraz araştırmaya başladım da, nedir hocam bu Tether peki?

Örneğin ben paribudan BTC mi alıp direk Bittrex'e atıyorum. Klasik işlem. Daha sonradan orada USDT- BTC olarak al-sat gerçekleştirebiliyorum ve bu USDT aslında benim türkiyede BTC - TRY al sat yapışımın dolar versiyonu mu? Neden peki USD değil de USDT? Smiley Sadece merak ettim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: