Bitcoin Forum
June 18, 2024, 04:16:14 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Sanatçılar Kripto Para Dünyasına Giriyor  (Read 1058 times)
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
December 19, 2017, 11:26:00 AM

Anlamasalarda para kazanacaklardır. Çünkü uzun vadede bir düşüş yaşamaz bitcoin.
hero_coin
Member
**

Merit: 16

View Profile
December 19, 2017, 11:37:37 PM

Mantıklı bir tercih ama sanki biraz geç kalmışlar. Bundan sonra kısa vadede çok büyük paralar kazandırmayacaktır.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 20, 2017, 07:41:52 AM

sanatçıların ticari yatırımları genelde pek başarılı olmaz batırırlar. kripto değer yatırımları için tersi olacağını umalım. btc ninde uzun zamandır ne zaman bundan sonra kısa vadede kazandırmaz dense hep tersi oldu.
bulson
Full Member

Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
December 20, 2017, 11:34:41 AM

bitcoinden hangi ülke vergi alıyor?
bu paranın duyulması açısından da güzel bir gelişme tabi ki. ama benim halen göremediğim ve ilerde olmasını istediğim büyük şirketlerden, internet sitesinden cep telefonundaki uygulama ile bitcoin gönderip ürün satın almaktır. gta 5, ps4, yeni bilgisayar vs bu tür girişimlerin çoğu kişi tarafından bilinmesini sağlayacak türde adımlar atılması gerekli.

Hocam küçük ürünler için btc ile alışveriş feelerden dolayı şu anda pek mantıklı durmuyor. Tabi gönül isterki büyük bir alışveriş firması çıkıp ben bundan sonra x coin le ödeme kabul ediyorum fakat bunuda aşmak kolay değil, sonuçta eline geçen koinleri nakite çevirmek durumunda kalacak bu işlemde şu an belirsiz bir halde.Devlet bu duruma nasıl bir yaklaşım sergileyecek orasıda apayrı bir konu sonuçta alınan ürün için bir vergilendirme olacak.Açıkcası büyük firmaların bu işe gir-emeyişinin sebebi bu olduğunu düşünüyorum. Ama dediğiniz gibi keşke kripto paralarla alışveriş imkanı olsa ki yakın zamanda olacağına inanıyorum.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: