Bitcoin Forum
May 25, 2024, 09:44:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Iota uçuyor bir tren daha kaçıyor  (Read 4308 times)
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 05, 2017, 08:03:24 PM

Arkadaşlar bence tren için geç değil diye düşünüyorum. Şu an bile bir ivme yakaladı. Pek dineceği yok bu coinin. Bence az miktarda sizlerde giriş yapmalısınız.

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 05, 2017, 08:06:29 PM

Bu kadar çok artış yapan coinlere girmiyorum gözümün önünde x3 x5 yapıyorlar sonra insnaın alası gelmiyor, daha yirmi kat artacak olsa bile. Biraz düşüp alım fırsatı verirse yatırım seçeneklerim arasında bulunmakta, izlemedeyiz.
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 05, 2017, 10:35:06 PM

Ve an itibariyle iota 3.60 civarlarında seyretmekte ki bazı kaynaklara göre evet biraz absürd gelebilir ama 40-50$ civarlarına geleceği söyleniyor. Trene gelince kaçırdık mı bilmiyorum ilerleyen zamanlarda göreceğiz ben 3.30 civarında aldım ve beklemeye geçtim umarım daha yolun başındayızdır Smiley

KaledeNobet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 05, 2017, 10:46:55 PM

Maalesef treni kaçırdım bu kadar artış gösterdikten sonra Iota satın almak pek içime sinmiyor umarım satın alan arkadaşlar kar elde etmeyi başarırlar.Düşerse ben de bir miktar Iota alabilirim.

tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 05, 2017, 11:00:02 PM

Bence de IOTA hepimizin aklında ve cüzdanında durup beklemesi gereken altcoinlerden biri. Şu son birkaç günde bile uçtu hepimizin gözünün önünde, gelecek vaat ettiğine inanıyorum. Bulundurmakta fayda var  Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
December 06, 2017, 12:21:35 AM

4$ seviyesini geçit bu gidişle daha da artacak gibi. 
moneytalks06 (OP)
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
December 06, 2017, 03:32:38 AM

4 olur dedim hiç düşmeden oldu bile. bari konuyu açtığımda 2'den alsaymışım  Embarrassed
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
December 06, 2017, 04:19:13 AM

Ben de aynı, IOTA 1.2 usd iken düşecek diye bekledim, 2.2 usd oldu, sonra dedim hiç bu kadar hızlı yükselmesi normal değil kesin düşecek, sonra 3.2 usd oldu. Dedim oha artık bundan sonra da yükselmeye devam edecek değil herhalde dedim ve yükselmeye devam etti ve şuan 4 doları geçti gidiyor ve ben yine aynı düşüncedeyim Smiley Yine düşeceğini düşünüyorum. 24 saatlik yüzde 70 küsür bir yükselme gösteriyor. Yuhhhh. Yani artık düşsün diyorum.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
December 06, 2017, 05:23:58 AM

İota şuan daha bir çok borsada yok. Polo bittrex vs bu borsalara giriş yapma durumunda fiyatı daha da artmaz mı?
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
December 06, 2017, 05:46:22 AM

yok arkadaş bu artış artık beni korkutmaya başladı.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
December 06, 2017, 08:12:48 AM

3 geri 5 ileri bu şekilde devam eder.

Bu yorumu aylar sonra hatta 1-2  yıl sonra okuyanlar, geçmişe dönüp bu fiyattan almak isteyecekler.
Kendi yorumlarını okuyanlar bile bu fiyattan neden almamışım diye üzülecekler.

Bir zamanlar bitcoin doğmuşken habersizdik, böyle olacağını bilemezdik diye dövündükleri gibi.
Etheryumu alt edecek, Bitcoinin tahtını sallayacak bir teknoloji.

Hatta ötesi...

Edit: Bu mesajı yazdığımda 3$ seviyelerindeydi.

Bu mesajı yazalı daha 12 saat oldu ve ve x2 ye katladı. Wink
Mesaajım hala geçerli..  Smiley

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
December 06, 2017, 08:25:28 AM

1.5 dolar civarından 100 tane almıştım az önce 50 tane  daha aldım 5.5 dolardan bu aarada binance çöküp duruyor zar zor girip alabildim. Neye elimizi atsak çökertiyoruz önce btcturk sonra paribu şimdi bu ne oluyor  Grin
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 06, 2017, 08:33:56 AM

5 dolarida gecti tek tek tüm hedeflere dokunuyor iota. Daha yukselmez dedikce yukseliyor. Bende hep gec kaldik diyorum girmiyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
December 06, 2017, 09:04:10 AM

tren geçiyor şuanda arkadaşlar düzeltme geldi haberiniz olsun
tribeca
Member
**

Activity: 135
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 09:40:05 AM

ay sonu 10 dolar olur mu?? girelim de ikiye katlayalım bari parayı.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
December 06, 2017, 10:24:39 AM

Top 10 daki her coine yatırım yapılması kazandıracaktır.
İOTA kazandıracak bir coin. Uzun vadede ise katbekat kazandırır.
Dediğim gibi 3 geri 5 ileri yükselir...

gecelerinyargici
Member
**

Activity: 168
Merit: 12

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
December 06, 2017, 10:26:24 AM

akche coine yatırım yapabilirsiniz , Türkiye'nin dijital parası linki inceleyin ;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2332494.0

engineer88
Member
**

Activity: 260
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 10:27:02 AM

tren geçiyor şuanda arkadaşlar düzeltme geldi haberiniz olsun

ne düzeltmesi?
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
December 06, 2017, 10:42:50 AM

bu düzeltme olayı çok tezat geliyor bana merkezsiz olduşu ile bilinen bu konuda nasıl oluyor da düzeltme gelebilir ki. kim düzeltiyor yani bi anlatabilir misiniz? Smiley
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 06, 2017, 10:59:06 AM

herseye gec kaldik. iota da gec kaldik. zamaninda bir kac kurus atsaydik simdi ihya olmustuk. forum uzerinden ali satisi yapiliyordu bir zamanlar. buyuk bir umutsuzluk sardi icimi. bu yukselislere yetisemiyor insan.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: