Bitcoin Forum
May 12, 2024, 11:43:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Blockchain cüzdan giriş sorunu  (Read 323 times)
menaom (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 08:59:43 AM

Blockchainden cüzdan açtım güvenlik seçeneklerinden girişte e-posta doğrulamasını aktif ettim.Şimdi cüzdana girmeye çalışınca e postayı kontrol edin diyor ancak mail falan gelmiyor .Cüzdana da giremiyorum. Sad
1715557420
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715557420
Reply with quote  #2

1715557420
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 04, 2017, 09:16:47 AM

Blockchainden cüzdan açtım güvenlik seçeneklerinden girişte e-posta doğrulamasını aktif ettim.Şimdi cüzdana girmeye çalışınca e postayı kontrol edin diyor ancak mail falan gelmiyor .Cüzdana da giremiyorum. Sad

blockchain girişte mail ile değilde 1214-dd45-34r5-rtg6-  gibi olan sana cüzdan kodu verecek onla giriliyor.mail adresini spam ve diğer gelen kutusunun incele olmadı bilgisayarı aç kapa yeniden giriş dene mail gelmezse bu seferde şifre unuttum dene.bakalım ona mail gelecekmi birde sana 12 haneli güvenlik kodu vermiştir onlarıda ister sanırım girişte...

Benim geçen bilgisayar hdd arıza  yaptı ve yenisi ile değişince veriler gitti.coibase de cüzdan var haliyle pass da tarih oldu oranın pasının yedeğini almamıştım. coinbase in güzel yanı şu hemen şifre unuttum dedim ve mail giriyorsun zırttt diye mail adresine  şifre değiştirme onayı geldi ve yaptım hesabıda geri aldım.onda 12 haneli kod yok gerçi ona daha 2fa kurmadım ama şu var zaten gireyim diyen olsa işte mail onay var ya o çok iş görüyor adam senin hesabı patlatsa bile mailide patlatması lazım.onun için hesap şifresi ve mail şifresini farklı yapınız kolay gelsin.
menaom (OP)
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 09:29:07 AM

blockchain girişte mail ile değilde 1214-dd45-34r5-rtg6-  gibi olan sana cüzdan kodu verecek onla giriliyor.mail adresini spam ve diğer gelen kutusunun incele olmadı bilgisayarı aç kapa yeniden giriş dene mail gelmezse bu seferde şifre unuttum dene.bakalım ona mail gelecekmi birde sana 12 haneli güvenlik kodu vermiştir onlarıda ister sanırım girişte...

Benim geçen bilgisayar hdd arıza  yaptı ve yenisi ile değişince veriler gitti.coibase de cüzdan var haliyle pass da tarih oldu oranın pasının yedeğini almamıştım. coinbase in güzel yanı şu hemen şifre unuttum dedim ve mail giriyorsun zırttt diye mail adresine  şifre değiştirme onayı geldi ve yaptım hesabıda geri aldım.onda 12 haneli kod yok gerçi ona daha 2fa kurmadım ama şu var zaten gireyim diyen olsa işte mail onay var ya o çok iş görüyor adam senin hesabı patlatsa bile mailide patlatması lazım.onun için hesap şifresi ve mail şifresini farklı yapınız kolay gelsin.

Cüzdan koduyla girişi yapıyorum sağ üstte bu oturum açma denemesini onaylamak için  e-postanızı kontrol edin diyor ama postaya bir şey geldiği yok.Cüzdan kodunu unuttum diyince anında kod geliyor.
Paribudan buraya btc yi aktarma emri gönderir göndermez böyle oldu.Onun tamamlanmasını beklemek gerekiyor olabilir mi acaba?
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 04, 2017, 02:52:53 PM

anlattığın olayın detayını bilmemde en sağlamı sen 1 gün geçsin bekle gene olmazsa komple şifreyi sıfırla derim.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 05, 2017, 09:19:22 AM

Blockchainde sorun var sanırım. twitter hesaplarından onay maili ile ilgili araştırma yaptıklarını yazmışlar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: