Bitcoin Forum
May 24, 2024, 05:07:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: HashFlare Kullananlar veya Araştıranlar Buraya  (Read 901 times)
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 08, 2017, 04:01:34 PM

Zorluğa göre değişkenlik gösteriyor. Roi hesaplarken zorluk seviyesini de hesaplamak gerekiyor.
spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 14, 2017, 04:27:20 PM

arkadaşlar hangi havuzda kazayım sha yı. sürekli düşüyor gelir. 1 hafta içinde %20 ye yakın düşüş var.

HartmaniAbit
Member
**

View Profile
December 14, 2017, 08:07:57 PM

Sitede sanki sorun var. Girilmiyor. Site açılınca poolara bakalım ona göre bir şey deriz
akiko6823
Member
**

Activity: 602

View Profile WWW
December 14, 2017, 09:02:03 PM

Hashflare refimle üye ye olup ilk güç satın aliminizdan gelen bonusun yarısını bankaniza TL olarak atıyorum. Hem siz kazanın hemde ben faydalanayım.
Lütfen whatsap numaranızı pm atın.
Ayrıca yüzde 5 indirim kodu var şuanda onuda atarım siize indirimli alırsınız.
Tesekkurler
badursun
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
December 18, 2017, 09:03:47 AM

Hashflare hakkında çok söylenti dönüyor. Yıllardır böyle. Görmeden bilemeyeceğiz, o yüzden elinizde tutamadığınız yatırımları her zaman canınızı yakmayacak kadar yapın. Gaza gelip gömerseniz, günün sonunda belkide siz kendinizi gömmüş olursunuz. Hashflare şu anda ödeme aracılığını yapan firmanın sıkıntısı yüzünden ödeme yapamadığını söylüyor. Lakin aracıyı değiştirmek çok mu zor? Bu işin içinde başka işler var ama görücez. Günlük şu anda 30$ civarı gelirim var. Birikmiş 600$ lık btc var Smiley Giderse keten helva, gitmezse durmak yok, yola devam Smiley)
Not: Bugüne kadar 1600$ civarı bir yatırım yapmışım ki 800$ lık kımsı burdan gelen btc miktarına denk. Bugüne kadar net hashflare kazancım 4000$ civarına geldi. Tabii bunun en büyük avantajı BTC nin son dönemdeki aşırı yükselişi. Yoksa normal şartlarda halen roi bekliyorduk.
cebir
Newbie
*

Activity: 1

View Profile WWW
December 18, 2017, 11:47:06 AM

Bindik Bir Alamete Gidiyoz Kıyamete.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
December 18, 2017, 01:29:48 PM

Ödeme taleplerini withdraw sayısındaki artış nedeniyle askıya aldığını açıklamış. Kullandığı aracı kurumun saçma sapan sistemini neden hala kullanıyor? neden kendisi ödemiyor anlam veremiyorum umarım arkasından pis kokular çıkmaz yatırım yaptık o kadar.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
December 18, 2017, 03:33:25 PM

Uzun bir süre yatırım yapmayı düşündüğüm fakat bir türlü para ayarlayamadığım için yatırım yapmadığım bir sitedir kendileri. Her ne kadar dijital madencilik adı altında ponzi sistemi olarak işlese de yatırımcılarına kazandırmaya bir süredir devam ediyor. Son zamanlarda ödeme konusunda bazı sıkıntıların olduğunu da duymuştum.
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
December 18, 2017, 08:09:55 PM

Yedek cüzdan testi yaptıklarını ve 20.12.2017 tarihinde ödemelerin başlatılacağını duyurdular. Bakalım kaçacaklar mı ödeyecekler mi Smiley
kostebekgiller
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
December 19, 2017, 11:10:08 AM

bu siralar Turkiyeden iyi ragbet goruyorlar, daha kacmazlar en azindan simdilik, kaz gelecek yerden tavuk mu esirgesinler?
SinyorTurko
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
December 19, 2017, 02:45:17 PM

Şuana kadar çekim yapmadığım için bir yamuklarınıda görmedim Smiley
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 19, 2017, 03:47:10 PM

araştırdığım kadarı ile yıllardır hizmet veriyor fakat, o zamanlar roi süresi uzunmuş, şimdi 2 ay civari. Yani bunca zaman bu kadarmış şimdi neden 2 ay? bence artık patlama zamanı geldi, doyum noktasına ulaştığı için son vurgunu yapmak adına parsayı toplayıp golü atacaklar, yanılıyormuyum? belki böyle  olmayadabilir, fakat nedense bana cloud mining olarak 2 ayda kazanç pek mantıklı gelmiyor.. Yani kendiniz alsanız eviniizde rig kursanız en iyi ihtimalle 4 5 ayda kazancınız cıkıyor, bunlar paranızı 2 ayda roi ettiriyor ve bu şekilde devam ediyor, hiç bir şekilde mantığı yok arkadaşlar, ponzi diye düşünüyorum.
haksızmıyım?

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
December 19, 2017, 08:12:20 PM

araştırdığım kadarı ile yıllardır hizmet veriyor fakat, o zamanlar roi süresi uzunmuş, şimdi 2 ay civari. Yani bunca zaman bu kadarmış şimdi neden 2 ay? bence artık patlama zamanı geldi, doyum noktasına ulaştığı için son vurgunu yapmak adına parsayı toplayıp golü atacaklar, yanılıyormuyum? belki böyle  olmayadabilir, fakat nedense bana cloud mining olarak 2 ayda kazanç pek mantıklı gelmiyor.. Yani kendiniz alsanız eviniizde rig kursanız en iyi ihtimalle 4 5 ayda kazancınız cıkıyor, bunlar paranızı 2 ayda roi ettiriyor ve bu şekilde devam ediyor, hiç bir şekilde mantığı yok arkadaşlar, ponzi diye düşünüyorum.
haksızmıyım?

TL bazlı olarak roi süresi 2 ay civarında bitcoin bazlı olarak zaten roi olamıyorsunuz Cheesy Bende kaç yıldır kullanıyorum. 2 yılı geçti bitcoin bazında roi olamadım Cheesy
criptolover12
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 11:38:13 AM

haksızmıyım?

TL bazlı olarak roi süresi 2 ay civarında bitcoin bazlı olarak zaten roi olamıyorsunuz Cheesy Bende kaç yıldır kullanıyorum. 2 yılı geçti bitcoin bazında roi olamadım Cheesy

adamlarin para kazandigi nokta burasi zaten. gelen parayi btc cinsinden tutup azar azar geri oduyorlar. millet de kar ettigini saniyor.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
December 20, 2017, 03:41:18 PM

Hashflare'nin son zamanlarda yaptıkları bir zamanların cointellect sistemi ile birebir aynı. Çekim limitini yükseltmeler, yığılma var demeler, sistem bakımı falan filan. Dikkatli olmakta fayda var. Yatırım yaparken düşünün derim. Cointellect battıktan hemen sonra açılmıştı Smiley Cointellect'te Tallinn'de olduğunu söylüyordu. Hashflare'de Tallinn'de Smiley
cihany1
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
December 20, 2017, 04:17:08 PM

Dün itibariyle 10 GH/s ücretini 1.50 dolardan 2.20 dolara yükselttiler ve limitli stok olduğunu belirttiler. 2 durum olabilir, 1) Yoğun ilgiyi fırsat bilip fiyatları zamlayıp son bir vurgun.

2)Daha önce btc yükselmesiyle birlikte şirketin zarar etmemesi adına ömür boyu kontratı önce 2 sonra 1 e düşürmesi gibi bir hamle yapıp kendi kar marjlarını yükseltiyorlar. Domaini bitiyor, yenilemediler, kaçacaklar derken o kısmı atlatıp güven tazeledi. Ödeme sorununu da çözdükten sonra kullanıcılarını rahatlatacaktır.

İnsta hesabı: https://www.instagram.com/hashflare.io/
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
December 20, 2017, 09:29:20 PM

Bitcoin çekim sınırınıda 0,20 btc yaptılar. Az satın alanlar beklesin dursun, yada yeni güç satın alsın. yoksa artık 1 seneye mi o miktara gelir 2 seneye mi belli değil.
cihany1
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
December 21, 2017, 01:24:46 PM

Bitcoin çekim sınırınıda 0,20 btc yaptılar. Az satın alanlar beklesin dursun, yada yeni güç satın alsın. yoksa artık 1 seneye mi o miktara gelir 2 seneye mi belli değil.

Test amaçlı o miktar gözüküyor ama umarım düşürürler en kısa sürede.
mikbal
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
December 21, 2017, 02:01:47 PM

Hiç kullanmadım ama bütün anlattıklarınız bir ponzinin iflas sürecinden farksız. Paylaştıkları rig resimleriden de çok düşük ölçekli bir mining operasyonları var gibi gözüküyor. Göstermelik sanki.

Unutmayın bunun gibi bir çok şirket sadece bitcoin yükseldiği sürece kar edebilir ve kar paylaşabilir. Bitcoin düşüşe geçerse iflas açıklarlar.

İnşallah paralarınızı kaybetmezsiniz.
HartmaniAbit
Member
**

View Profile
December 21, 2017, 02:40:33 PM

Hashflare'nin son zamanlarda yaptıkları bir zamanların cointellect sistemi ile birebir aynı. Çekim limitini yükseltmeler, yığılma var demeler, sistem bakımı falan filan. Dikkatli olmakta fayda var. Yatırım yaparken düşünün derim. Cointellect battıktan hemen sonra açılmıştı Smiley Cointellect'te Tallinn'de olduğunu söylüyordu. Hashflare'de Tallinn'de Smiley

Bu uyarımı dikkate alın derim Smiley Temkinli olmakta fayda var arkadaşlar. Yatırım yaparken düşünün. Herkesin riski kendine tabi.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: