Bitcoin Forum
June 20, 2024, 05:24:02 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... 131 »
  Print  
Author Topic: INS Token Tartışma Alanı  (Read 18839 times)
HadadC
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
January 30, 2018, 01:07:49 PM

Eli kulağındadır haber geldi gelecek. Piyasa biraz sallanır ama çok kısa sürer. Umarım herkes beklediğini alır. Hadi bakalım

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 30, 2018, 01:13:11 PM

INS şu an ico fiyatında arkadaşların dedigi gibi ben kolay kolay dump yemez diye düşünüyorum, hunterlar artık sabretmeleri gerektiğini biliyorlar. Bence 8-10 dolar aralıklarına çıkarsa satar çoğu kişi
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
January 30, 2018, 04:40:01 PM

Telegrama giremeyenler icin her seferinde gelismeleri yaziyorum umarim sikilmazsiniz. Simdi deadley gruba 2-3 saat icinde aciklanacagini ima etti. Neredeyse bitmek uzere son hilecileri tespit ediyoruz tarzi konusmus. Yeter aciklansa da rahatlasak

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 30, 2018, 05:00:21 PM

Telegrama giremeyenler icin her seferinde gelismeleri yaziyorum umarim sikilmazsiniz. Simdi deadley gruba 2-3 saat icinde aciklanacagini ima etti. Neredeyse bitmek uzere son hilecileri tespit ediyoruz tarzi konusmus. Yeter aciklansa da rahatlasak

Yaz abi yaz. Ben buraya bakıyorum daha çok. Telegram ana baba günü.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
January 30, 2018, 05:04:13 PM

Yaz abi yaz. Ben buraya bakıyorum daha çok. Telegram ana baba günü.

Hocam simdi makalecilerin %50 sinin kabul edilmeyecegini soyluyor. Ya cok kotuymus yada hileciler varmis. Baska biri de kotu derken diye sordu nasil kotu oluyor? Deadley de baska sitelerden yada whitepaperlardan kopyalandigini soyluyor kisacasi emek olmadan yemek yok demeye getirior tebrik ederim. Bunlari duyduktan sonra uzamasi normal. Adam tek tek makaleleri okuyor. Gordukce yazarim

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 30, 2018, 05:09:30 PM
Last edit: January 30, 2018, 05:32:49 PM by avalonn

özellikle hileci günlükçülerin elenmesi iyi olacak..ellerine token geçtiği anda satacakları için gözümde dönercilerden farkı yok  Smiley deadly in titiz çalışması fiyat açısından olumlu olacak bence..bu kadar sabrettiniz biraz daha sabredin arkadaşlar..nasılsa geldiği gibi satmayacaksınız dimi  Tongue

yüklenmeyin adama bu kadar ya yazik günah herkes ekmeğinin derdinde adam ordan alacagi 3-5 para ile belki bi eksiğini gediğini kapatacak kimseye bunu yapmaya hakkınız yok manager dediginiz adamın görevi bu bos postlarını o takip edemiyosa dediginiz gibi yani bunun hesabını kendisi yapamiyosa local mesajlari kabul etmeyecekti diye düşünüyorum herkes kadar forumu kirketiyoruz kimse kendisini ak pak zannetmesin varsa iddiasi olan ben hiç kirletmiyorum forumu sürekli ilgili başlıklarda ilgili postlar atıyorum diyen buyursun bi bakalim öylemi iğneyi kendimize cuvaldızı başkasına arkadaşlar bize yakışmaz ekmekle oynamak herkes kendi yoluna baksin derim saygılar

kardeşim senin yaptığında polyannacılıktan başka bişey değil.kusura bakma. ya da hiçbişeyden haberin yok boş boş mesaj kasıyorsun...önce konuya bi hakim ol ondan sonra fikirlerini belirt..konuya balıklama ortadan dalma..böyle komik duruma düşersin yoksa.benden sana abi tavsiyesi

adam millete ana bacı küfür ediyor..birçok insanın burda sinirini bozuyor.konuyu dağıtmaya çalışıyor sürekli...ne ekmeği ne emeği...güldürme beni..ne ekmeği yarım ekmek arası tavuk döner mi ?....ayağa düşürdünüz iyice ekmek lafını..ben adamı trol mesajlarından dolayı kampanya yöneticisine bildireceğim diyorum..o da iyi bende seni şikayet edeceğim diyor. ! bak hele yav..bu nasıl bi karakter örneğidir..burda yazmıyorum..herkes anladı ne demek istediğimi.

iyi o zaman kimse ciddi yazmasın herkes birbirini trollesin küfür etsin..konu bütünlüğünü bozsun.tartışma çıkarsın..maksat imza kasmak olsun..varmı lan böyle mantık..azcık akıllı olun be

ekmeğin derdindeymiş ahahah ulan ekmeğinin derdinde olan insan trollemez milletin anasına küfür etmez ..namusu ile 3-5 kazanır o zaman o kazandığına ekmek denir..bilmiyorsan öğren güzelim.

iddia diye ortaya sunduğun şey de çok komik..kişi kendinden bilir işi diye bi laf var aklıma geldi şimdi...sen geçmişte bu şekilde mesaj kasmış olabilirsin ama herkes böyle değil..buyur aç benim profili incele boş boş yazmışmıyım bi bak..! her mesajımda bilgiye dayalı yorum olmasına özen gösteriyorum..çoğu arkadaşta böyle...sen herkesi aynı kefeye koyma bakayım..konu dışında boş boş mesaj kasıp full olanlar ile bu şekilde kasıp hesap satanlarla herkesi genelleme.

tekrar yazıyorum ekmek falan diye duygu sömürüsüne girmeyin..ne ekmeği..adam gibi duran düzgün iş yapan hakkını alıyor zaten
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
January 30, 2018, 05:22:38 PM

Dört gözle gelecek haberleri bekliyoruz . Umarım herkes hakettigini alır ve bir aksilik çıkmaz. Bende önümüzdeki süreçte insnin 15 16 dolar olacağını düşünüyorum

ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
January 30, 2018, 05:22:45 PM

Bekleyelim bakalım 2-3 saat daha, sonunda bitti galiba bu iş  Cheesy Bir tek dağıtım kaldı.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 30, 2018, 05:29:44 PM

arkadaslar oncelikle ozur dilerim geriye donuk cok fazla okuyamadim sadece son durum hakkinda bilgi almak istiyorum en son kyc yapmistik sonrasinda yapmamiz gereken birsey kaldi mi forum doldurma vs.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
January 30, 2018, 05:31:27 PM

arkadaslar oncelikle ozur dilerim geriye donuk cok fazla okuyamadim sadece son durum hakkinda bilgi almak istiyorum en son kyc yapmistik sonrasinda yapmamiz gereken birsey kaldi mi forum doldurma vs.

Hayir dostum kyc formun onaylanmis mi bir kontrol et. Onaylandiysa 2 saate aciklancakmis liste insallah. Ordan stake basi oraninla ele gecen ins miktari hepsi aciklanir. Gule gule harcamak kalir sana da Wink

Edit: yazim yanlislari

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Coinredd
Full Member

Merit: 103

View Profile
January 30, 2018, 05:36:09 PM

Hayir dostum kyc formun onaylanmis mi bir kontrol et. Onaylandiysa 2 saate aciklancakmis liste insallah. Ordan stake basi oraninla ele gecen ins miktari hepsi aciklanir. Gule gule harcamak kalir sana da Wink

Edit: yazim yanlislari
cok tesekkur ederim kardesim malum forum copluge dondu bilgi ararken adamlarin +18 fantezilerini okumaktan baya bikkinlik geldi bol kazanclar
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
January 30, 2018, 05:41:11 PM

Bilgiler için çok sağol hocam artık kimse yazmasın arada bir sayfayı refresh edelim, excel yayınlandı bilgisi gelince girelim haha:) şaka bir yana kyc felan derken çok uzadı sonunda öğrenelim de. Buarada sadece 27 milyon token var, gerçekten büyük beklentim var INS'de, birkaç ay içinde 15 doları görücektir tahminimce.
firstwav
Member
**

Activity: 164
Merit: 17

The first celebrity management platform on the blo

View Profile
January 30, 2018, 06:02:34 PM

Arkadaşlar 5.5 $ dan 200 tane aldım 3.5 $ oldu bu nasıl Hodl aga? Daha ne kadar gider.

RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
January 30, 2018, 06:08:47 PM

Arkadaşlar 5.5 $ dan 200 tane aldım 3.5 $ oldu bu nasıl Hodl aga? Daha ne kadar gider.

Eh be dostum biz burda bas bas bagirmadik mi subati bekleyin diye. Bounty dagitimindan sonra daha da dusecektir. Ama cok da dusmez. Sabretmek bu isin kitabinda var. Ve ins er ya da gec saglam bir ath yapacaktir. Sen sinirlerine hakim olup sakla ins'lerini. Bircok anlasmasi var. Yenileri de gelecektir.

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
January 30, 2018, 06:19:03 PM

500k bounty dağıtılacak ben bir miktar düşüş bekliyorum çok ufak olmayabilir bir %25-30 en azından olur sanki, circulating supplyı da düşük baya ondan daha etkili olur gibi. Hala açıklanmadı exceller bakalım bekliyoruz son sayımlar sanırım.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 30, 2018, 06:59:47 PM

Bitcoin'den baya etkilendi INS . Ama bitcoin çıkarken başınıda büyük ihtimalle INS Çeker . Bir iki habere bakar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 30, 2018, 07:01:33 PM

Bountyler gelmeden dump geldi ben sırf bountyler gelecek diye satmıştım bu yüzden valla iyi oldu birde bountylerle dip yaptırırlarsa bayağı iyi olacak alttan toplayacağız
Midesiz
Member
**

Merit: 20

View Profile
January 30, 2018, 07:03:45 PM

Arkadaşlar son dönemece giriyoruz herhalde bounty ler için. Şubat geldi sayılır. Ama sanırım herkesin ortak kanısı bounty ler dağıtılınca fiyatın daha da düşeceği yönünde.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 30, 2018, 07:33:29 PM

Arkadaşlar son dönemece giriyoruz herhalde bounty ler için. Şubat geldi sayılır. Ama sanırım herkesin ortak kanısı bounty ler dağıtılınca fiyatın daha da düşeceği yönünde.

10 $ Fiyatını görmüş bi coini hatta 14 $ ı gördü Binance'da kimse 3 4 $ dan satmak isteyeceğini sanmıyorum . Satanda ağır işsizdir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 30, 2018, 09:43:13 PM

Saat akşam 5 te 3-4 saat sonra açıklıyıcaz dedi hala açıklıyıcak bari zaman söyleme yapmıyıcaksın iyi yönetici olabilir ama milletle tassak geçer gibi bu ne açıklıyıcaksın anladıkda 8 saat oldu herkes spread sheet bekliyor  ayıp yaptıgı ama.
Pages: « 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 ... 131 »
  Print  

Jump to: