Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:26:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 131 »
  Print  
Author Topic: INS Token Tartışma Alanı  (Read 18832 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
January 09, 2018, 05:06:54 PM

bitcoin balon,altcoinler batacak ,icolar bitti, ilk 20 harici yalan (bunu da geçenlerde bilindik bi haber kanalına çıkan MAL söyledi Cheesy ) , imza kazandırmıyor, onun total supply çok yeaaa, daha var mı ? aklıma gelmedi

birbirine bu kadar fesatlık yapan başka millet yok galiba...adam buraya konu açtıysa açtı...imzayı kapatmayan veya da o girişleri iptal etmeyen yöneticiye palazlanın da görelim ..ki ben şahsen söyledim iptal et ico başladıktan sonra imzaya girenleri diye..taktı mı ? takmadı tabiki ama en azından içimde kalacağına söyledim rahatladım

tamam anladık zombi forumlarından gelecek akınlardan çekiniyorsunuz...ben de çekiniyorum ama burda birbirimizin kalbini kırmayalım
1715142372
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715142372
Reply with quote  #2

1715142372
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715142372
Hero Member
*

Ignore
1715142372
Reply with quote  #2

1715142372
Report to moderator
1715142372
Hero Member
*

Ignore
1715142372
Reply with quote  #2

1715142372
Report to moderator
1715142372
Hero Member
*

Ignore
1715142372
Reply with quote  #2

1715142372
Report to moderator
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
January 09, 2018, 05:08:12 PM

bitcoin balon,altcoinler batacak ,icolar bitti, ilk 20 harici yalan (bunu da geçenlerde bilindik bi haber kanalına çıkan MAL söyledi Cheesy ) , imza kazandırmıyor, onun total supply çok yeaaa, daha var mı ? aklıma gelmedi

birbirine bu kadar fesatlık yapan başka millet yok galiba...adam buraya konu açtıysa açtı...imzayı kapatmayan veya da o girişleri iptal etmeyen yöneticiye palazlanın yiyiorsa..ki ben şahsen söyledim iptal et ico başladıktan sonra imzaya girenleri diye..

tamam anladık zombi forumlarından gelecek akınlardan çekiniyorsunuz...ben de çekiniyorum ama burda birbirimizin kalbini kırmayalım

hocam ben 6 aydır üye değildim ne avantajları olacak diyordum da ins nin bountysinnden iyi beklenti olduğunu görünce 6 aydır üye olmadığıma yandım en azından bir full memberdim şimdi Cheesy
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 09, 2018, 06:38:10 PM

Bende ayni sekilde dusunuyorum eger türk community kazanacaksa ben payimdan paylasmaya raziyim, zaten nekadar eksilecekki??
Helali hos olsun. Gördügüm firsatlari hep yazdim yazmayada devam edecegim. Sizde öyle yapin.

Konuyu acan elysio arkadasa tesekkurler.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
January 09, 2018, 06:43:24 PM

Şimdi stakelerin hesaplanmamasını sebebi listedekilerin bazılarının eleneceği içindir yani KYC yollamayanlar ve ABD vatantaşı olanları eleyecekler listeden sonra listedeki stakeleri hesaplayacaklar ben öyle düşünüyorum böyle olmasaydı stake hesaplamak kadar kolay bişey yok excel biliyosan tabikide bilicekler adamların işleri bu 5dakikada kime ne düşüceği belli olur. İmzada 4117 Stake var ve stake başı 36,43 INS düşüyor bu şuanki hali tabi daha elenenler olucak artabilir tabi elenenlerin stakeleri bize verirlerse artar vermezlerse alacağımız bu.
Dostum stake konusunda en son konuşması gereken sensin bence Smiley Hem bu konuyu açıp tüm türk forumunun INS ye girmesini sağlıyorsun.Hemde sabah akşam stake hesabı yapıp çok insan imzaya girdi ya diyorsun Cheesy
Bizden sonra INS ye girmişsin o yetmemiş birde INS ana konusunu bilmene görmene rağmen gidip başka başlık açıyorsun.

Son 10-15 mesajı okudum ve tek katıldığım ve boş mesajların arasında parlayan bir yıldız olarak gördüm hocam tebrik ederim. Duyuru konusunda ins başlığı vardı exortis hocam tercümesini gayet güzel yapmış güncellemeleride devam ediyordu, burda bu başlık neden açıldı, neden böyle reklam yapılmasına gerek vardı 5 saatte 30bın etherı katılımcılar bılmıyormuydu da mılletı doldurdunuz ımzaya

Ben de katılıyorum arkadaşa.Şimdi saçma sapan bir şekilde yine türk topluluğu kazandı ülkemiz dolar kazandı diye başladılar yazmaya.Şairin dediği gibi insan gerçekten hayret ediyor. Grin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 09, 2018, 08:38:18 PM

Şu etheri bi rahat bıraksalardı şuan piyasaydı INS .

Bugünde mew hacklendi haberleri dolaştı . Birileri vurgun yapıyor

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 09, 2018, 09:43:48 PM

vurgun ki ne vurgun adam malı bildiğin çuvalla götürüyor dayımın gülü bizde dışarıdan izlemek zorunda kalıyoruz. hack olayları can sıkmaya başladı ama yeter

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Elysio (OP)
Full Member

Merit: 153

View Profile
January 09, 2018, 09:51:59 PM

Şimdi stakelerin hesaplanmamasını sebebi listedekilerin bazılarının eleneceği içindir yani KYC yollamayanlar ve ABD vatantaşı olanları eleyecekler listeden sonra listedeki stakeleri hesaplayacaklar ben öyle düşünüyorum böyle olmasaydı stake hesaplamak kadar kolay bişey yok excel biliyosan tabikide bilicekler adamların işleri bu 5dakikada kime ne düşüceği belli olur. İmzada 4117 Stake var ve stake başı 36,43 INS düşüyor bu şuanki hali tabi daha elenenler olucak artabilir tabi elenenlerin stakeleri bize verirlerse artar vermezlerse alacağımız bu.
Dostum stake konusunda en son konuşması gereken sensin bence Smiley Hem bu konuyu açıp tüm türk forumunun INS ye girmesini sağlıyorsun.Hemde sabah akşam stake hesabı yapıp çok insan imzaya girdi ya diyorsun Cheesy
Bizden sonra INS ye girmişsin o yetmemiş birde INS ana konusunu bilmene görmene rağmen gidip başka başlık açıyorsun.

Son 10-15 mesajı okudum ve tek katıldığım ve boş mesajların arasında parlayan bir yıldız olarak gördüm hocam tebrik ederim. Duyuru konusunda ins başlığı vardı exortis hocam tercümesini gayet güzel yapmış güncellemeleride devam ediyordu, burda bu başlık neden açıldı, neden böyle reklam yapılmasına gerek vardı 5 saatte 30bın etherı katılımcılar bılmıyormuydu da mılletı doldurdunuz ımzaya

Ben de katılıyorum arkadaşa.Şimdi saçma sapan bir şekilde yine türk topluluğu kazandı ülkemiz dolar kazandı diye başladılar yazmaya.Şairin dediği gibi insan gerçekten hayret ediyor. Grin

Ozaman şöyle yapalım türkler kazanmasın gidin yorumlarınızı globalde yapın  bizde görmeyelim onada başlık açmayalım abi varmı böyle saçmalık, ayrıyetten açıyosunuz ins imza listesini bakıyosunuz kaç türk girmiş benim başlıktan sonra hepsi türk veya %80i türkse dağıtımcam bana gelen tokenları. Forumdada bu konuyu açamassın, bu konu imzaya insan çeker diyosanız yetkililerle gidip konuşun kural getirsinler laf kalabalığı yapmayın sizde rahat edin bizde.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
January 10, 2018, 02:10:14 AM

Ozaman şöyle yapalım türkler kazanmasın gidin yorumlarınızı globalde yapın  bizde görmeyelim onada başlık açmayalım abi varmı böyle saçmalık, ayrıyetten açıyosunuz ins imza listesini bakıyosunuz kaç türk girmiş benim başlıktan sonra hepsi türk veya %80i türkse dağıtımcam bana gelen tokenları. Forumdada bu konuyu açamassın, bu konu imzaya insan çeker diyosanız yetkililerle gidip konuşun kural getirsinler laf kalabalığı yapmayın sizde rahat edin bizde.
Ya arkadaşım kimse kimseye yardımcı olmasın demiyoruz şu forumda imza ve çeviri konusunda kaç kişiye yardımcı oldum kaç arkadaşa tavsiyeler verdim kendileri gelip söylerler ama seninkisi başka, hem konuyu açıp hem imzaya çağırıyorsun hemde son gelenler sayesinde çok düşücek stake ler diye üzülüyorsun ve her gün burada stake hesaplaması yapıyorsun.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
January 10, 2018, 02:12:15 AM

sen nasıl bişeysin arkadaş ya kazandırcak bişeyse yazsın nolmuş yani bak bu başlık daha çok dikkat çekmiş millet girmiş türkiyemiz $ kazanmış bencil olmayın bu kadar ya ne ara bu kadar ayrıştık kutuplaştık anlamıyorumki gerçekten yazık

birbirine bu kadar fesatlık yapan başka millet yok galiba...adam buraya konu açtıysa açtı...imzayı kapatmayan veya da o girişleri iptal etmeyen yöneticiye palazlanın da görelim ..ki ben şahsen söyledim iptal et ico başladıktan sonra imzaya girenleri diye..taktı mı ? takmadı tabiki ama en azından içimde kalacağına söyledim rahatladım

Anlamadığınız şey ben arkadaşa kızıyorum insanlara imzaya çağırdı diye değil tam aksine hem insanları imzaya çağırıp hemde sabah akşam stake konusunda ağlaşmasına tilt oldum.Yoksa girdiğim imzaya isterse 1000 kişi gelsin herkes hakettiğini kazanır.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
January 10, 2018, 06:50:42 AM

Yahu gidip INS ' nin ana konusunda ortalığı ayağa kaldırsaymışız şimdiye çoktan net bir cevap alırdık . Az bir sakinleşin hergün güncel bir bilgi vardır diye giriyorum ama nafile . Sürekli didişme ..
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
January 10, 2018, 06:52:37 AM

aynen ya 45 sayfa yazı olmuş alayı yok sen imzaya benden girdin yok bilmem ne bu ne arkadaşlar malum forumun dikkatini çekmedikten sonra bizbize kazanalım nolacak Smiley elin almanı caponu kazancagına benim türk gardaşım kazansın daha iyi tutup ta sağda solda yok şöyle kazandım böyle kazandım da demeyinde çerçöp dolar forum Grin

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 10, 2018, 07:10:47 AM

Bounty lerde yaptıkları/yapmaya çalıştıkları cingözlük sebebiyle biraz mesafafeliyim . Yoksa değerlendirilebilir aslında. Şahsi fikrim ve prensip olarak bounty de bile böyle şeylere tenezzül eden ne icoya katılıyorum. Nede çıktığında alıyorum. Nihayetinde yüzlerce alt var değerlenebilecek. Eğer hepimiz bu şekilde davranırsak ICO ya çıkan ve bountycilerin hakkını gasp edenler için caydırıcı olabiliriz .
tigoes
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 08:10:38 AM

Yahu gidip INS ' nin ana konusunda ortalığı ayağa kaldırsaymışız şimdiye çoktan net bir cevap alırdık . Az bir sakinleşin hergün güncel bir bilgi vardır diye giriyorum ama nafile . Sürekli didişme ..

arap saçına döndü INS bounty kampanyası. daha stakeler bile hesaplanmamış manager tarafından.
Elysio (OP)
Full Member

Merit: 153

View Profile
January 10, 2018, 03:01:08 PM

sen nasıl bişeysin arkadaş ya kazandırcak bişeyse yazsın nolmuş yani bak bu başlık daha çok dikkat çekmiş millet girmiş türkiyemiz $ kazanmış bencil olmayın bu kadar ya ne ara bu kadar ayrıştık kutuplaştık anlamıyorumki gerçekten yazık

Anlamadığınız şey ben arkadaşa kızıyorum insanlara imzaya çağırdı diye değil tam aksine hem insanları imzaya çağırıp hemde sabah akşam stake konusunda ağlaşmasına tilt oldum.Yoksa girdiğim imzaya isterse 1000 kişi gelsin herkes hakettiğini kazanır.

Ya boşversene yorumları okuda ona göre yapmış ben 1 kere hesap yaptım herkese ne düşüceğini bilsinler diye sonrakilere bakta konuş adam sormuş ne düşüyo diye bende söylüyorum söylemeyeceksek niye açtım bu başlığı bu başlıkta hesapta konuşulur imzada konuşulur her şey konuşulur kızıyomuşsun sen kimsinki ben senin takıyım yoluna bak herkes istediği yorumu yazar memnun değilsende girmessin bu başlığa yorumda atmassın olur biter.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 10, 2018, 04:36:14 PM

5 gün sonra hitbtcde işlem görmeye başlayacakmış. sanırım icoya girenlerin tokenleri dağıtıma başlandı. eth olarak baya bi zarar yazacak diye düşünüyorum.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 10, 2018, 04:46:20 PM

Herkes kazansinda surekli bir bountyler kazandiriyormu basliklari aciliyor ve konular uplaniyor, evet bu konulardan once kazandiriyordu ama artik herkes biliyor ve kazandirmiyor. Mesala adam sirf Turk oldugum icin multi hesabin vardir diye beni appcoin imzasindan 6.hafta sonunda cikardi su an 2 btc degerinde tokenimin uzerine yatti.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 10, 2018, 04:57:11 PM

Herkes kazansinda surekli bir bountyler kazandiriyormu basliklari aciliyor ve konular uplaniyor, evet bu konulardan once kazandiriyordu ama artik herkes biliyor ve kazandirmiyor. Mesala adam sirf Turk oldugum icin multi hesabin vardir diye beni appcoin imzasindan 6.hafta sonunda cikardi su an 2 btc degerinde tokenimin uzerine yatti.

Hocam turk oldugunu nerden anladi da cikardi ama yaptigi da serefsizlikmis vallaha. Ne demek turksun cik irkcilik yapilamaz aslinda sinirlendim ya ne demek turksun sana bounty yok adi herif
Velvet78
Legendary
*

Activity: 2324
Merit: 1024

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile
January 10, 2018, 05:45:42 PM

Appcoins gerçekten güzel dağıtmıştı ama sylon'un ben daha önce kampanyalarına giren Türk arkadaşlar olduğunu biliyorum.Onlara bu şekilde davranmamıştı.Bunun başka bir nedeni olabilir mi sizce Huh

..Stake.com..   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
..PLAY NOW..
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 05:53:27 PM

INS tokenlarını dağıtmaya başladı , telegramdan yazdı admin
Velvet78
Legendary
*

Activity: 2324
Merit: 1024

Leading Crypto Sports Betting & Casino Platform

View Profile
January 10, 2018, 05:55:29 PM

Sylon son zamanlarda türklere proje bile tercüme ettirmiyor eskisi gibi adil degil ve listeye bende baktım hocam bir kaç kişiyi multi diye çıkarmış ama bunu ispat edemez.Zaten kendisi twittera onlarda hesabını sokar ve absurt tokenler kazandırır, muhtemel sızı atın kendı yan hesabını soktu artıştan sonra

Gerçekten yaptığı iş yanına kalacak ya ben ona yanıyorum.Bizim için şimdi sylon böyle şöyle diye konuşmak kolay ama kampanyada hakkına girdiği arkadaşın neredeyse iki bitcoini gitmiş.Geçmiş olsun demekten başka elimizden bir şey gelmiyor.

..Stake.com..   ▄████████████████████████████████████▄
   ██ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██  ▄████▄
   ██ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██████████ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ██  ██████
   ██ ██████████ ██      ██ ██████████ ██   ▀██▀
   ██ ██      ██ ██████  ██ ██      ██ ██    ██
   ██ ██████  ██ █████  ███ ██████  ██ ████▄ ██
   ██ █████  ███ ████  ████ █████  ███ ████████
   ██ ████  ████ ██████████ ████  ████ ████▀
   ██ ██████████ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ██████████ ██
   ██            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀            ██ 
   ▀█████████▀ ▄████████████▄ ▀█████████▀
  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███  ██  ██  ███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
 ██████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀█▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄██▀▀▀▀█████▀▀▀▀██▄
▄█▀       ▐█▌       ▀█▄
██         ▐█▌         ██
████▄     ▄█████▄     ▄████
████████▄███████████▄████████
███▀    █████████████    ▀███
██       ███████████       ██
▀█▄       █████████       ▄█▀
▀█▄    ▄██▀▀▀▀▀▀▀██▄  ▄▄▄█▀
▀███████         ███████▀
▀█████▄       ▄█████▀
▀▀▀███▄▄▄███▀▀▀
..PLAY NOW..
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 131 »
  Print  

Jump to: