Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:59:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: yeni başladım tecrübeli arkadaşlardan tavsiye üzerine  (Read 113 times)
elke (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 08:20:53 PM

200 dolar civarı ilerletmek istiyorum ama nereye bakacağımı bilemedim. mesela birisi konu açar ; arkadaşlar önümüzdeki günlerde şu şu %200 değerlenecek gibi. henüz 4. günüm olduğu için bu olaylarda tam kestiremiyorum ne yapacağımı. forumda nereye bakmamı önerirsiniz bilgili arkadaşların verdiği tüyoları takip etmem için. şimdiden çok teşekkürler her seçiminiz şans ve kazanç getirsin.
bu arada 4 gün önce 65 tane iota alarak başladım.
poncik
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 04, 2017, 08:24:20 PM

Ben de çok eski sayılmam ama uzun zamandır takip ediyordum. Söylediğiniz gibi şu coin yükselecek hadi alalım hücuuum diye bir durum bistte falan oluyor burada olmaz Smiley

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
elke (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
December 04, 2017, 08:37:40 PM

ne bileyim,sağdan soldan duyum alan konuları piyasayı falan çok sıkı takip edenler vardır ben kazanmışken başkalarıda kazansın falan diye hayrına belki öyle bir platform vardır diye sordum Cheesy o zaman biraz şansa bırakıp ilk 20,30da ki altcoinlere odaklanmak lazım..
Pages: [1]
  Print  

Jump to: