Bitcoin Forum
May 24, 2024, 12:35:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Eğer 1 Haziranda 1 Bitcoin Alsaydınız  (Read 1694 times)
followm3
Full Member

Activity: 322
Merit: 126

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
December 06, 2017, 07:08:28 PM

Keşke alabilsesydik Sad almadık ne yapalım camdan mı atlayalım hayırlısı neyse o olsun belkide hayrını göremeyecektik bilemeyiz.

VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 06, 2017, 08:44:54 PM

Mark zuckerberg'in facebook davasını kaybedip 11 milyon dolar ödeme yaptığı eski dostlarının yaptığı gibi 11 milyon doları alıp bitcoine yatırım yapmaları ve bu sayede bugün dünyanın en büyük bitcoin zenginlerinden olmaları geldi aklıma, rivayete göre 1 bitcoinin 100000 dolar olacağı günler gelicekmiş bakalım daha neler görecez

mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 08:47:48 PM

Bu al sat olayları biraz yürek işi ama Bitcoin'in uzun vadede her daim artacağını kestirmemiz gerekirdi. Bu oranda bir artış tabii ki çoğumuz beklemezdik ama geçmişten dersler alıp geleceğe bakmalıyız kripto para piyasasında

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
December 06, 2017, 09:44:25 PM

Haziranda aldık altkoine yatırdık ufaldıkca ufaldı. Tadım kaçtı. Ana parayı çektim. Ufak bir miktarla seyrediyorum.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
December 06, 2017, 09:51:58 PM

3400 dolarken başladım bu işe o zamanlar 100 lirayla girip 160 lira almıştım düşünsene yüksek bi miktar alsaydım şuan ne olurdu
yns1903
Member
**

Activity: 756

View Profile WWW
December 06, 2017, 11:15:55 PM

Ben ilk Bitcoin ile tanıştığımda bin Türk Lirasıydı o zaman 1 Bitcoin alsaydım şuan 50 katı olacaktı 😁😁 fakirlik böyle bişey 😀😀😀

pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 07, 2017, 12:55:34 AM

Geçmişi düşünmekten geleceğe dair plan yapamaz olduk, 1 Haziran Bitcoin fiyatında takılı kalmayalım derim , artık 10 satoshi olur, 20 satoshi olur  Grin ne kadar kısmetse o kadarlık bitcoin  alalım kenara koyalım da bari gelecek yıl bugünler için ah vah etmeyelim.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
December 07, 2017, 01:25:34 AM

Yani 1 Haziranda o treni kaçıranlar için zararın neresinden dönmek mantıklı onu kestiremiyorum. Çok ilginç ama biraz önce 14.000 $ gördükten sonra yeni yıla girene kadar rahat 15k’yı da görürüz bu gidişle. Bu ne hız tövbeler olsun.

l3irsen
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
December 07, 2017, 03:12:17 PM

malesef o sansı kacırdık Sad ama insallah bundan sonra yakalarız
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
December 07, 2017, 03:33:26 PM

1 haziran öncesi almış biri olarak söylüyorum satmayın.. 9.3 k dan çıkış yaptığım gün biraz mecburiyetten biraz düzeltme olacak korkusundan çıkış yapmıştım.. Henüz 1 ay olmadı.. Bu çok hızlı yukseliş korkutsa da daha da yukselecek ama biraz yavaş be btc.. biraz yavaş..
chuckk
Member
**

Activity: 196

View Profile
December 07, 2017, 04:24:12 PM

Başlığı okuduğumda ilk dediğim şey "keşke.." oldu Cheesy ama arkaya bakmadan ileriye bakma zamanı inşallah daha güzel fırsatlar yakalarız Smiley

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
December 09, 2017, 11:47:03 AM

Evet bunları düşündükçe ben de keşke diyorum hep ama yapacak bir şey yok artık önümüze bakmamız lazım. Bundan sonra da böyle artmaya devam edebilir bitcoin yani yine geç kalmış değiliz bitcoin almak için bence.
omercenko
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
December 09, 2017, 11:51:39 AM

Sakalım yok ki sözüm dinlensin. Babama düğünüm için ayırdığı parayla bıtcoın almayı teklif etmiştim ama kabul etmemişti. Şimdi kendisi alalım diyor. Smiley Zararın neresinden dönersen kardır.  Wink
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
December 10, 2017, 10:46:27 AM

Ben de çok pişmanım bu konuda ama artık önüme bakmaya karar verdim. Bundan sonra da çok yükselecek ve en azından bundan sonra kar edeceğim geçmişe takılıp kalmamak gerekiyor.

haskizilcik
Member
**

Activity: 160

View Profile
December 10, 2017, 02:54:09 PM

Zamanı geriye dönderebilsek ben biliyorum yapacağımı ama maalesef öyle bir imkan yok. Ben Bitcoinin yükselmeye devam edeceğini düşünüyorum önümüze bakmaya devam edeceğim

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
December 11, 2017, 08:32:43 AM

şu anda zaman makinem olsa bitcoinin ilk çıktığı tarihlere gidip alırdım. Smiley
olmuşla ölmüşe çare yok. geriye bakarak değil nasıl şu andaki fırsatları iyi değerlendirebiliriz ona odaklanmamız gerekli.
bu türde haberler bitcoin yükselmeye devam ettikçe hep yapılacaktır. 2000 dolar gibi seviyelerden satan ben şu andaki aklım olsa kesinlikle yapmazdım.
flamingo890
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
December 11, 2017, 10:34:43 AM

1 Haziran'da Bitcoin alsaydım öncelikle buraya yazmayıp hayalimdeki bir yıllık dünya gezisine çıkardım.  Lakin burda sizlerle takılıyorum. Canım sağolsun. Her şeyin başı sağlık. Gerisi muamma. İleriye bakalım arkadaşlar. Daha yaşanılacak günler var. Bahtımız açıksa grafiklerde ok yukarı yönlü olur yoksa yeni fikirler bulmak lazım. Bütün paranızı bir yatırım enstrümanına basmayın. Bütün gün Bitcoin düşünmeyin. İnişte alıp çıkışta satın. Kendi paranız dokunduğunuz paradır. Ben madencilik yapmayı düşünüyorum. Deneyimli bir arkadaştan yardım alabilirsem müthiş olur.
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
December 11, 2017, 11:54:32 AM

1 Haziran'da Bitcoin alsaydım öncelikle buraya yazmayıp hayalimdeki bir yıllık dünya gezisine çıkardım.  Lakin burda sizlerle takılıyorum. Canım sağolsun. Her şeyin başı sağlık. Gerisi muamma. İleriye bakalım arkadaşlar. Daha yaşanılacak günler var. Bahtımız açıksa grafiklerde ok yukarı yönlü olur yoksa yeni fikirler bulmak lazım. Bütün paranızı bir yatırım enstrümanına basmayın. Bütün gün Bitcoin düşünmeyin. İnişte alıp çıkışta satın. Kendi paranız dokunduğunuz paradır. Ben madencilik yapmayı düşünüyorum. Deneyimli bir arkadaştan yardım alabilirsem müthiş olur.

Siz araştırmaya okumaya, yenilikleri takip etmeye devam edin mutlaka bir gündür beklediğiniz ve hayal ettiğiniz şey gerçekleşecektir. Madencilik konusunda asic minerlar ile litecoin madenciliği yapmanızı öneririm.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
erikliwater
Full Member

Activity: 252

The future is your Genome

View Profile
December 11, 2017, 11:59:50 AM

Bir haziranda bitcoin satın aldım ama elimde tutmadım eminim burada keşke alsaydım diyen bir çok arkadaşta benim gibi hareket ederdi biraz yükseldikten sonra ellerindeki coinleri çıkarmaya başlardı. Cheesy

VaramiR
Member
**

Activity: 144

View Profile
December 11, 2017, 01:34:45 PM

Siz araştırmaya okumaya, yenilikleri takip etmeye devam edin mutlaka bir gündür beklediğiniz ve hayal ettiğiniz şey gerçekleşecektir. Madencilik konusunda asic minerlar ile litecoin madenciliği yapmanızı öneririm.

Bu asic minerlar dediğiniz olay tam olarak ne oluyor hocam? biz bu işlerin acemisiyle birkaç bin liralık bir sermaya ile yapılabilecek yatırımlar neler olabilir yada az ama sabit bir geliri nasıl yakalarız?

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: