Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:29:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... 207 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 355973 times)
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 18, 2014, 09:07:30 PM
 #2781

Od danas mi je službeno žao svih koji su kunu uložili u scrypt. Mogli bi svi skupa uplatit misu zadušnicu da se svevišnji pobrine za dobar rezultat večeras jer čini mi se da je svaka pomoć dobrodošla. Imate do 20og da vas plati za to spamanje i onda stječete pravo prigovora na moju izjavu da vas neće platit. Naravno mora vas platit sve ne samo neke zato mirco potrudi se za kolege daj im bar nesto.

Seljo je si li ti do maloprije imao isto u podtpisu onu spam reklamu za primedice.
a vi ostali primedicaši otvorit ču vam ja drugu temu ovdje pod jezikom koji želite pa tamo do milog boga spamajte.
kako da vam nazovem temu
"slomi mi mozak"

hahaha... Neverovatan si Cheesy Svaka čast!

Ajde sad jedno ozbiljno pitanje za tebe, skenjao si me nacisto oko kupovine ASICa .
Jel imas neki sto jeftiniji moguci a da ce se isplatiti bar nekako i nekada. Nemoj da racunas struju. Znaci samo njegovu cenu da odplati ? Preporuci mi molim te. Neverovatnu zelju imam da kupim neki ali stvarno ne znam koji Sad .

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
1714109377
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714109377

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714109377
Reply with quote  #2

1714109377
Report to moderator
1714109377
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714109377

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714109377
Reply with quote  #2

1714109377
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714109377
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714109377

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714109377
Reply with quote  #2

1714109377
Report to moderator
1714109377
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714109377

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714109377
Reply with quote  #2

1714109377
Report to moderator
1714109377
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714109377

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714109377
Reply with quote  #2

1714109377
Report to moderator
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 18, 2014, 09:25:46 PM
 #2782

Od danas mi je službeno žao svih koji su kunu uložili u scrypt. Mogli bi svi skupa uplatit misu zadušnicu da se svevišnji pobrine za dobar rezultat večeras jer čini mi se da je svaka pomoć dobrodošla. Imate do 20og da vas plati za to spamanje i onda stječete pravo prigovora na moju izjavu da vas neće platit. Naravno mora vas platit sve ne samo neke zato mirco potrudi se za kolege daj im bar nesto.

Seljo je si li ti do maloprije imao isto u podtpisu onu spam reklamu za primedice.
a vi ostali primedicaši otvorit ču vam ja drugu temu ovdje pod jezikom koji želite pa tamo do milog boga spamajte.
kako da vam nazovem temu
"slomi mi mozak"

hahaha... Neverovatan si Cheesy Svaka čast!

Ajde sad jedno ozbiljno pitanje za tebe, skenjao si me nacisto oko kupovine ASICa .
Jel imas neki sto jeftiniji moguci a da ce se isplatiti bar nekako i nekada. Nemoj da racunas struju. Znaci samo njegovu cenu da odplati ? Preporuci mi molim te. Neverovatnu zelju imam da kupim neki ali stvarno ne znam koji Sad .

Ma ostavi se ASICa, sad je kasno. Bolje ti je ulozit u Bitcoine, dobro nama dobro tebi Smiley
Ozbiljno kazem.
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 18, 2014, 09:32:35 PM
 #2783

Ima jeftin evo ovaj npr: http://www.spondoolies-tech.com/products/sp30-yukon-second-batch
To ti je entry level za SHA majnanje...ludilo. Sljedeca generacija 10k, sljedeca 20k i tako za godinu dvije ce majnat samo Apple, Samsung i Microsoft. Ono...open source, uncentralized i to.

Ak ti se bas majna, i ak igras igrice, kupi si neku dobru ATI-cu i majnaj...ispatit ce se kroz pola godine. Pa taman sve crklo i oslo k vragu, i dalje imas dobru graficku za igranje ili prodaju.

I volio bih stvarno odgoor od nekog, sto je to tocno u ovoj temi "Off topic". Jerbo ja tu vidim samo "Hrvatski" sto bi reklo, dok se razumijemo, unutar topica je. A i nevidim bas nesto puno spamanja....za spam koristimo Srpski topic  Grin

Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 18, 2014, 09:35:53 PM
 #2784

Ima jeftin evo ovaj npr: http://www.spondoolies-tech.com/products/sp30-yukon-second-batch
To ti je entry level za SHA majnanje...ludilo. Sljedeca generacija 10k, sljedeca 20k i tako za godinu dvije ce majnat samo Apple, Samsung i Microsoft. Ono...open source, uncentralized i to.

Ak ti se bas majna, i ak igras igrice, kupi si neku dobru ATI-cu i majnaj...ispatit ce se kroz pola godine. Pa taman sve crklo i oslo k vragu, i dalje imas dobru graficku za igranje ili prodaju.

I volio bih stvarno odgoor od nekog, sto je to tocno u ovoj temi "Off topic". Jerbo ja tu vidim samo "Hrvatski" sto bi reklo, dok se razumijemo, unutar topica je. A i nevidim bas nesto puno spamanja....za spam koristimo Srpski topic  Grin

HAHAHAHAHHAAHH!!!!11
E ova ti je dobra Grin

A on kao govori "Bitcoin Forum" a mi ne pricamo o Bitcoima, navodno, pa kaze da spamamo.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 18, 2014, 09:40:23 PM
 #2785



Ma ostavi se ASICa, sad je kasno. Bolje ti je ulozit u Bitcoine, dobro nama dobro tebi Smiley
Ozbiljno kazem.

A nemoj da me jebes sadocu bre neki lep ASIC da mi stoji na stolu svetlucka i kad me neko pita sta je ja da kazem to potvrdjuje bitcoin transakcije, i onda da krene prica o bitcoinima, napravim mu wallet , posaljem mu 5$ sa telefona, legnu imomenta i on kao kuce u liftu !  

Ima jeftin evo ovaj npr: http://www.spondoolies-tech.com/products/sp30-yukon-second-batch
To ti je entry level za SHA majnanje...ludilo. Sljedeca generacija 10k, sljedeca 20k i tako za godinu dvije ce majnat samo Apple, Samsung i Microsoft. Ono...open source, uncentralized i to.

Ak ti se bas majna, i ak igras igrice, kupi si neku dobru ATI-cu i majnaj...ispatit ce se kroz pola godine. Pa taman sve crklo i oslo k vragu, i dalje imas dobru graficku za igranje ili prodaju.

I volio bih stvarno odgoor od nekog, sto je to tocno u ovoj temi "Off topic". Jerbo ja tu vidim samo "Hrvatski" sto bi reklo, dok se razumijemo, unutar topica je. A i nevidim bas nesto puno spamanja....za spam koristimo Srpski topic  Grin

Da ovaj je bas dzabe, evo samo da prodam auto i motor , i telefon , pa cu taman mozda sutra da ga narucim sa tim parama.
Daj ne jebi me i ti sad Cheesy Ozbiljan sam. Ocu nesto jeftino eto ne mora ni da se isplati u potpunosti.

A ovo se slazem, tema je Hrvatski , sve dok se razumemo nije offtopic.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 18, 2014, 09:50:50 PM
 #2786

Od danas mi je službeno žao svih koji su kunu uložili u scrypt. Mogli bi svi skupa uplatit misu zadušnicu da se svevišnji pobrine za dobar rezultat večeras jer čini mi se da je svaka pomoć dobrodošla. Imate do 20og da vas plati za to spamanje i onda stječete pravo prigovora na moju izjavu da vas neće platit. Naravno mora vas platit sve ne samo neke zato mirco potrudi se za kolege daj im bar nesto.

Seljo je si li ti do maloprije imao isto u podtpisu onu spam reklamu za primedice.
a vi ostali primedicaši otvorit ču vam ja drugu temu ovdje pod jezikom koji želite pa tamo do milog boga spamajte.
kako da vam nazovem temu
"slomi mi mozak"

hahaha... Neverovatan si Cheesy Svaka čast!

Ajde sad jedno ozbiljno pitanje za tebe, skenjao si me nacisto oko kupovine ASICa .
Jel imas neki sto jeftiniji moguci a da ce se isplatiti bar nekako i nekada. Nemoj da racunas struju. Znaci samo njegovu cenu da odplati ? Preporuci mi molim te. Neverovatnu zelju imam da kupim neki ali stvarno ne znam koji Sad .
Rado bi ti preporučio nešto... ali šta... scrypt je u kurcu po onome šta se da pročitati ltc se dumpa za btc jer izgleda there can be only one... SHA3 samo grafičke, X11, scrypt n i to samo grafičke... eto kupi ATI 290X gejmaj i kopaj nekicoin... SHA-256 hm... e to je ka natječaj za posao to je pravi pravcati full time job treba tražiti nove ASIC-e i kupovati ih, a istovremeno generaciju prije prodavati dalje. Stalno ulaganje i stalno održavanje hasratea profitabilnim, moguće je, ali i posao koji više nije zabavan. Jedino ako imaš 5k buk$a spondoolies SP30 6 Ths taj bi mogao raditi dugo, dugo i još malo, a ako ne plaćaš struju iz svog đepa mogao bi ti se isplatit... inače grafika...

Hodling since 2011.®
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 18, 2014, 09:52:00 PM
 #2787

Ima jeftin evo ovaj npr: http://www.spondoolies-tech.com/products/sp30-yukon-second-batch
To ti je entry level za SHA majnanje...ludilo. Sljedeca generacija 10k, sljedeca 20k i tako za godinu dvije ce majnat samo Apple, Samsung i Microsoft. Ono...open source, uncentralized i to.

Ak ti se bas majna, i ak igras igrice, kupi si neku dobru ATI-cu i majnaj...ispatit ce se kroz pola godine. Pa taman sve crklo i oslo k vragu, i dalje imas dobru graficku za igranje ili prodaju.

I volio bih stvarno odgoor od nekog, sto je to tocno u ovoj temi "Off topic". Jerbo ja tu vidim samo "Hrvatski" sto bi reklo, dok se razumijemo, unutar topica je. A i nevidim bas nesto puno spamanja....za spam koristimo Srpski topic  Grin

HAHAHAHAHHAAHH!!!!11
E ova ti je dobra Grin

A on kao govori "Bitcoin Forum" a mi ne pricamo o Bitcoima, navodno, pa kaze da spamamo.

Kao prvo, skroz je istina. Ak mi se bas zaspama, odem na Srpski topic pa udri. Kao drugo, cak ni tamo ne spamamo uz svo duzno postovanje kolegama podpisnicarima, vec se svaki spam pretvori u eksli neku relevantnu raspravu.
Ako se izuzme nogomet, onda stvarno nema off topic-a. Sve ostalo sto pricamo ima ili direktne ili indirektne veze sa Bitcoinom. Ako k tome dodamo cinjenicu da i o nogometu pricamo kroz prizmu kladjenja za i sa BTC-om onda je i taj dio 100% ON topic. Prakticki, se drzimo teme maksimalno ozbiljno.
Jos smo vise ON Topic kad krenemo sa pricom o potpisima, jer ustvari pricamo o zaradi BTC-a. Ako TO nije pozeljno ("Kako zaraditi pocetni kapital For The Dummies") onda stvarno neznam sto je.

Pricati o SHA ASIC-ima nema smisla. Il ih nema za kupit, il il je cijena takva da se nece isplatit taman da sam Satoshi sidje s neba.
Pricati o SCRYPT ne samo da nema smisla, nego je i glupo, samim time, meh
Pricati o 51% napadu....koji je smisao u tome?! Popraviti se za sada nemoze jer nitko nije dovoljno pametan, i amen. Il cemo svi prodat BTC i vise se nikad ne  vratit il suti i trpi
Sto jos...ah da...mozemo pricati o cijeni BTC-a. Dal je realna, il je bubble, i kak ljepo idu one crtice gore dolje na bitcoinwisdomu, i dal bi sve trebalo bit zeleno crveno il mozda plavo crveno il tak nesh

Sve u svemu, kad bi se drzali "teme" nitko nebi imo nis pametnog za procitat i tema bi umrla. Ovak smo tu, pricamo, i bar s eneki kurac desava.

Vise manje jedini koji je OFF topic je dmeter...on tu sa nekim fiat forama i kupovanjem kredita od banaka i tako neki mumbo jumbo....i jos ga pitas nesto vezano uz to, onda suti ko zaliven, da nebi slucajno netko dosao i radio mu konkurenciju.

Zao mi je samo sto nema Croatian podofrum nego smao ovaj topic....da ima podforum, napravio bi poseban topic u kojem bi svi zainteresirani mogli Selji trljat od nos screenshotove na kojim ase vidi kak smo dobili lovu  Grin

Eto, tolko od mene, idem sad buljit u MultiBit da vidim kad ce lova sjest pa da mogu sto prije tu postati screenshot.

Inace, ako je bas potrebno pricati o necem On Topic, imam pitanje....dali tko prati Bitcoin mailing listu? Ima tamo zgodne price o "instant payment" sistemu, o "decentralizaciji majnanja" i tako nekim sitnicama. Iako ovo sto se decentralizacije tice je jako mrtvo...situacija je takva da je fakat tesko pronaci neko pametno rijesenje...sto god je netko negdje ispljunuo, pokazalo se na ovaj ili onaj nacin suplje.

Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 18, 2014, 09:53:52 PM
 #2788

Koja je to mailing lista? Ima ih podosta...

Neog, ajde sada, gledat utakmicu i navijat, dosta postanja Tongue

Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
June 18, 2014, 09:55:45 PM
 #2789

Koja je to mailing lista? Ima ih podosta...

Neog, ajde sada, gledat utakmicu i navijat, dosta postanja Tongue



Koju utakmicu?
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 18, 2014, 09:57:02 PM
 #2790

Rado bi ti preporučio nešto... ali šta... scrypt je u kurcu po onome šta se da pročitati ltc se dumpa za btc jer izgleda there can be only one...
Ma nije uopce do toga da moze biti samo jedan...Moze biti i 1 i 2 i 3...ima mjesta. Kao sto ima mjesta za puno internacionalnih valuta. Problem je sto je Scrypt (prevenstveno LTC) sam sebe upuco u nogu kad je dopustio ASIC-e (a imali su mogucnost promjene protokola svi zajedno nakon cega vise nitko nikad nebi ulagao u razvijanje scrypt asica jer bi znao da ovi imaju eksli muda promjeniti nesto).
Darkcoin je imao hard fork nedavno i pokazao kako ahrd fork, ne samo da nije nesto sto ce te ubiti, nego sto moze i te kako pozitivno utjecati na cijenu.
Apsolutno sam siguran da je LTC mogao prezivjeti samo da su imali muda. Nisu ih imali, pa su sada iz svoje male bare u kojoj su bili najveca riba, prebaceni u ASIC baru gdje ih najveca riba (BTC) polagano jede. Tako je to kad si glup.

I jos jednom, vrlo ozbiljno, Micro, ako ti s emajna, ATI R9 280x i peri deri. Neces se obogatit, al je velika mogucnost da ces vratiti ulozeno nakon npr. pola godine. Ma da ju koristis i 3 mjeseca, i dalje ju mozes prodati za fine pare gejmerima.

Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 18, 2014, 09:59:19 PM
 #2791

Ako kupis AMD R9, ja cu ti je otkupit poslije 3 mjeseca, pod uslovom da je ne overclockas. Eto. Rekao sam.
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 18, 2014, 10:00:32 PM
 #2792

Samo napomena kad je utakmica btc pada.

Hodling since 2011.®
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 18, 2014, 10:01:06 PM
 #2793

Koja je to mailing lista? Ima ih podosta...

Neog, ajde sada, gledat utakmicu i navijat, dosta postanja Tongue



Tu imas link na mailing listu usred ovih opisa:

https://github.com/bitcoin/bitcoin

MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 18, 2014, 10:01:15 PM
 #2794

Jebes mi sve ima da kupim par mrtvih USB asica od po 333mh/s

@ljudotina , svaka cast za ovaj post. Sve se u potpunosti slazem.

Isplata ce biti ubrzo, jbg ovaj novi sistem kao da je nano tehnologija pola od ovih ne umeju da podnesu zahtev za isplatu. A Stunna mi je rekao da ce sacekati dok svi ili bar velika vecina ne uradi to preko forme , jer ne moze opet da ide kroz 100+ PM .

Oni koji zaostanu koji nisu uspeli da urade preko forme dobice sansu dan kasnije kad bude mogao na miru da im objasni sta i kako i resi probleme.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 18, 2014, 10:05:05 PM
 #2795

Samo napomena kad je utakmica btc pada.


E , da , prosto neverovatno primetio sam to od prve utakmice uvek je tako bar 10$ pad.

Ako kupis AMD R9, ja cu ti je otkupit poslije 3 mjeseca, pod uslovom da je ne overclockas. Eto. Rekao sam.

Necu graficku , ne igram igrice , i ocu ASIC . Za graficku niko nece da pita sta je. Znaci ocu neki asic samo za dekoraciju Cheesy

Videcu da uzmem onaj R-box pa kako bude. 

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 18, 2014, 10:11:19 PM
 #2796

Za graficku niko nece da pita sta je.
Ako ju dobro prezentiras, ljudi ce blejat u nju daleko vise nego u USB asic (imam oboje, pa znam).
Naime, USB je USB...jebo to, svi znaju sto je to (il bar misle na znaju). A kad vide graficku, maticnu, napajanje onako sve izvaljeno vani (radi boljeg hladjenja sad po ljeti, a i opcenito), onda uptnici lete iznad glave onako zestoko. Onda te pitaju : "A sta ti je to?", a ti onako kulerski, sa malom pauzom koja oznacava: "Dal da vam obicnim smrtnicima uopce objasnjavam?" puknes: "Majnam Bitcoin" ili "Zaradjujem novce" (po osobnim iskustvima, ova druga je daleko bolji magnet za sekundarna pitanja koja onda stvarno otvore temu).
Ljude interesira sto je to, cim vide tako izvaljen komp...vani...bez kucista....kao da ga je netko priklo pa cu srijeva izetila naokolo...sve one silne zicurine u fensi crnim mrezastim vodilicama (ako npr imas Corsair napajanje)...skroz vise Cool faktor nego jedan kockasti ASIC.

Nego, cujem pucaju vani...izgleda da je netko od nasih gol dao...idem vidjet ko...

Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 18, 2014, 10:12:40 PM
 #2797

Olic je dao gol. Sta ne gledas utakmicu? Sram te bilo!
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 18, 2014, 10:17:53 PM
 #2798

Olic je dao gol. Sta ne gledas utakmicu? Sram te bilo!
Jok, djeca spavaju, zena spava, punica spava...a ja tipkam tu s vama i zaradjujem BTC koji sam NADAM SE spusio na kladionici  Shocked
Razmisljam si da bi igrao Dotu 2, a onda mi padne na pamet STEAM i to kako se đubrad do sada nie udostojila ubaciti BTC kao platezno sredstvo, a bilo bi im savrseno za svu silu mikrotransakcija koje rade. Idem im napisat neki support question vezan uz BTC....mislim da bi oni bili veci gain BTC-u nego Overstock....
(vidis kako profesionalno prebacujem iz Off Topic-a u On Topic?)
Mislim, shvacam da ovo pisanje smeta nekim starijim clanovima. Oni bi da mi pisemo o desetcima i stotinama BTC-a, i o ulaganjima u hadge fondove i sta ja znam sta...al brate mili, kako vrijeme prolazi, ima nas malih zohara sve vise i vise. I mi bi svoj komadic kolaca ako moze...

MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 18, 2014, 10:35:02 PM
 #2799

Za graficku niko nece da pita sta je.
Ako ju dobro prezentiras, ljudi ce blejat u nju daleko vise nego u USB asic (imam oboje, pa znam).
Naime, USB je USB...jebo to, svi znaju sto je to (il bar misle na znaju). A kad vide graficku, maticnu, napajanje onako sve izvaljeno vani (radi boljeg hladjenja sad po ljeti, a i opcenito), onda uptnici lete iznad glave onako zestoko. Onda te pitaju : "A sta ti je to?", a ti onako kulerski, sa malom pauzom koja oznacava: "Dal da vam obicnim smrtnicima uopce objasnjavam?" puknes: "Majnam Bitcoin" ili "Zaradjujem novce" (po osobnim iskustvima, ova druga je daleko bolji magnet za sekundarna pitanja koja onda stvarno otvore temu).
Ljude interesira sto je to, cim vide tako izvaljen komp...vani...bez kucista....kao da ga je netko priklo pa cu srijeva izetila naokolo...sve one silne zicurine u fensi crnim mrezastim vodilicama (ako npr imas Corsair napajanje)...skroz vise Cool faktor nego jedan kockasti ASIC.

Nego, cujem pucaju vani...izgleda da je netko od nasih gol dao...idem vidjet ko...

Interesantno  Smiley . Razmislicu o tome Smiley .

Svaka cast na prvom golu ! Nadam se da prolazite dalje .

A i nadam se da si pukao bet da me povadis za ovo sto sam pukao na spance . I jos neki od mojih refa nadam se Cheesy

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 19, 2014, 06:20:53 AM
 #2800

Kaze Stunna da nece rate dignit Cheesy Da mu nema vise konkurencije.
Steta.
Pages: « 1 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 ... 207 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!