Bitcoin Forum
April 27, 2024, 08:38:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... 207 »
  Print  
Author Topic: Hrvatski (Croatian)  (Read 355976 times)
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 25, 2014, 12:06:52 PM
 #3001

bitcoin dificulty
Jun 18 2014   13,462,580,115      96,368,902 GH/s  cijena bitcoina rang 500-600$
jun 16 2013                 19,339,258      138,436 GH/s      cijena bitcoina rang 500-600$

velika vjerovatnost da cijena BTC ovo ljeto ode na 1200$

a trenutno vam je zatišje to jest u tiho pumperi kupuju https://www.mintpal.com/market/CAIx/BTC

kupujte caixe ispod 0.0003000 i prodajte kad dođu na 0,0006 nemojte čekati veču cijenu od 0,0008
i nemojte kupovati svote veče od 500 caix po nalogu polako sa malim razmakom
1714207087
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714207087

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714207087
Reply with quote  #2

1714207087
Report to moderator
1714207087
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714207087

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714207087
Reply with quote  #2

1714207087
Report to moderator
1714207087
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714207087

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714207087
Reply with quote  #2

1714207087
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714207087
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714207087

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714207087
Reply with quote  #2

1714207087
Report to moderator
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 25, 2014, 02:02:20 PM
 #3002

Sta mislite, dal je trenutno curenje u cijeni rezultat prodaje onih oduzetih coinova? ako se ne varam 27. je aukcija?

ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 25, 2014, 02:17:03 PM
 #3003

Forum online  Grin  http://www.cryptset.com/

tko ima volju i vremena pomoci u moderiranju  ?

Jel to dela? Meni ne salje confirmation mail nikako.
Inace...upravo sam izkompajliro jedan testni novcic i izmajno genesis blok. Sad dizem kopiju na drugu masinu koja ce prabati i majnati na testnetu tog novcica.

ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 25, 2014, 02:20:21 PM
 #3004


a trenutno vam je zatišje to jest u tiho pumperi kupuju https://www.mintpal.com/market/CAIx/BTC

kupujte caixe ispod 0.0003000 i prodajte kad dođu na 0,0006 nemojte čekati veču cijenu od 0,0008
i nemojte kupovati svote veče od 500 caix po nalogu polako sa malim razmakom


Hvala na tipu. Nisam neko vrijeme stigao pratiti markete tako danemma pojma sto se desava. Ulozio sam ono sto sam dobio na kladionici...ako ovo prodje, bit ce to ljep dobitak...

mladen00
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2124
Merit: 1013


K-ing®


View Profile
June 25, 2014, 02:40:36 PM
 #3005


a trenutno vam je zatišje to jest u tiho pumperi kupuju https://www.mintpal.com/market/CAIx/BTC

kupujte caixe ispod 0.0003000 i prodajte kad dođu na 0,0006 nemojte čekati veču cijenu od 0,0008
i nemojte kupovati svote veče od 500 caix po nalogu polako sa malim razmakom


Hvala na tipu. Nisam neko vrijeme stigao pratiti markete tako danemma pojma sto se desava. Ulozio sam ono sto sam dobio na kladionici...ako ovo prodje, bit ce to ljep dobitak...

Također hvala na tipu, probat ću sa manjom kupnjom 0,05-01, BTC pa ćemo vidjet

IOTA
dmeter
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 630
Merit: 500



View Profile
June 25, 2014, 05:15:24 PM
 #3006


a trenutno vam je zatišje to jest u tiho pumperi kupuju https://www.mintpal.com/market/CAIx/BTC

kupujte caixe ispod 0.0003000 i prodajte kad dođu na 0,0006 nemojte čekati veču cijenu od 0,0008
i nemojte kupovati svote veče od 500 caix po nalogu polako sa malim razmakom


Hvala na tipu. Nisam neko vrijeme stigao pratiti markete tako danemma pojma sto se desava. Ulozio sam ono sto sam dobio na kladionici...ako ovo prodje, bit ce to ljep dobitak...

Također hvala na tipu, probat ću sa manjom kupnjom 0,05-01, BTC pa ćemo vidjet
tako je nemojte velike uloge.do 1 btc max s druge strane su strašni vukovi
e da kad budete prodavali isto tako po malo.I sam vlasnik mintpala je umješan u makinacije pa zato pametno
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 25, 2014, 06:28:52 PM
 #3007

Forum online  Grin  http://www.cryptset.com/

tko ima volju i vremena pomoci u moderiranju  ?

Jel to dela? Meni ne salje confirmation mail nikako.
Inace...upravo sam izkompajliro jedan testni novcic i izmajno genesis blok. Sad dizem kopiju na drugu masinu koja ce prabati i majnati na testnetu tog novcica.

daj vidi jel ti dosao sada, steka mi malo exim kako izgleda , rijesiti cu to

aktiviran ti je acc bez potvrde mailom no daj iak vidi jel stigao , mozda u spam ?
ajareselde
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1722
Merit: 1000

Satoshi is rolling in his grave. #bitcoin


View Profile
June 25, 2014, 07:47:25 PM
 #3008

Forum online  Grin  http://www.cryptset.com/

tko ima volju i vremena pomoci u moderiranju  ?

Jel to dela? Meni ne salje confirmation mail nikako.
Inace...upravo sam izkompajliro jedan testni novcic i izmajno genesis blok. Sad dizem kopiju na drugu masinu koja ce prabati i majnati na testnetu tog novcica.

daj vidi jel ti dosao sada, steka mi malo exim kako izgleda , rijesiti cu to

aktiviran ti je acc bez potvrde mailom no daj iak vidi jel stigao , mozda u spam ?

i ja sam takodjer registraciju napravio ali nisam primio konfirmacijski mail.
gledao sam i u spam, nema ga jednostavno.
nick mi je isti kao i ovdije.
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 25, 2014, 08:09:27 PM
Last edit: June 25, 2014, 08:51:59 PM by subSTRATA
 #3009

Ma super mi je to.
Ono...namojte pisati postove dok imate te potpise i dok nemate kaj pametno za rec, a kad se pita vrlo konkretno pitanje (ili dva) na koje samo "oni" mogu odgovoriti, ni A ni B. Nedaj boze da pomognu nama "novima" da dodjemo do nekog BTC-a. Ne....snadjite se sami....
I onda kad zelimo postaviti igru na isti nivo na kojem su i oni usli u tu istu igru, e to nije fer i bas smo ovakvi i onakvi.

Evo posramljen sam i stidim se...majke mi mile....

Nemoj izjednacavati ovaj tvoj pokusaj scamanja naivnih sa situacijom koja je bila u Bitcoinu prije par godina. I da si bio ovdje prije par godina sada garant ne bi imao vise od
nekoliko BTC jer bi ih prodao u medjuvremenu da si kupis neku glupost. To ja znam 100% jer upravo kako sada pokazujes nesposobnost da uradis ista sem spamanja, kopanja
i pokretanja shitcoina isto tako prije par godina nisi znao nista drugo (u biti znao si manje). Ja sam prvih 100 BTC zaradio za 2 tjedna dizajnirajuci websitove i crtajuci logoe
a imam ih sada jos uvijek (i poprilicno vise) jer nisam glupan kojemu netko drugi treba da pokaze prstom kako zaraditi i to sve na "step-by-step dva-tri klika evo para" nacin.
Ti ocito mislis da svi koji su u Bitcoinu od ranije sada plivaju u sampanjcu jer eto imali su srece pa su upali na vrijeme. Da sam ti rekao da kupis BTC za kune prije par godina
rekao bi mi da odjebem, jesam lud i ostalo sto sam cuo od apsolutno svih kojima sam to preporucio prije 2+ godine. Ili bi mi rekao da dumpam sve, "nece od toga biti nista".

Imas tu upravo na ovom threadu bar 10 nacina kako do para a da u isto vrijeme pomognes ne samo sebi vec i drugima, provjereno ali tko ce citati sve te stranice pa nisi lud!

Ono sto tebe i slicne sada jebe je to sto si zakasnio na Bitcoin vlak a htio bi para na brzaka koliko su pametni zaradili a posto si u biti nesposoban nemas druge opcije nego
udri svim raspolozivim sredstvima. Ne samo da si glup pa te drugi scamaju vec si jos gluplji jer ne kontas da scamanjem samo pogorsavas stvar. Ali to nema veze, ajmo 1000+
altcoina, samo daj BTC evo iPhone 6 samo sto nije, treba to kupiti jel' tako? Radi iste i jos vece greske nego ekipa ranije i nadaj se da ces se obogatiti, uspijeh zagarantiran!

Nesposobni ne bi smijeli da imaju para, moc ili bilo sta slicno jer kao sto mozes vidjeti oko sebe, takvi (sto znaci ekipa kao sto si ti) mogu samo da sve upropaste. Ajd' mrss!  Grin

Svakome po zaslugama...pusiona
Ja bi zapocel vec prije povratka u zg sa smjenom kovaca

Tako je, smjeniti Kovaca! Ako u te dvije tri utakmice prije prvenstva nije slozio repku, onda nece nikad! Kome treba vise od mjeec dana vodstva, taj ni nemoze na presvetu Hrvatsku klupu! Ja idem evo upravo van, spaliti dres i zastavu ko jucer Bosanci sto su radili, a mozda i susjeda probodem vilama, vidjet cu dal ce mi se dat!  Roll Eyes

Mos' mislit tragedije, jebo te nogomet. Ja sam totalno usput tek sljedeci dan saznao da je HR ispusila 3:1, nasmijao se jer vise necu morati gledati retarde sa zastavicama na
autima, glavama i u dupetima a potom maknuo informaciju u kantu za smece. I eto konkretan primjer zasto ce stoka sitnog zuba ostati stoka sitnog zuba, pa vi trosite vrijeme,
energiju i novce na gluposti. Ako hoces pare onda ne bi trebao ocekivati da ces ih imati radeci ono sto radi ekipa koja nema para (to znaci vecina), pa jel' vam to jebeno nije
ocito jos uvijek? Ti tvoji nogometasi imaju para pun kurac, jelda? A sta rade, mozda nesto sto radi vecina?

Tvoja svijest je na razini debila ali eto ja bih trebao da te tretiram kao sebi ravnoga i pomazem ti da dodjes do para s kojima ces garantirano raditi samo gluposti, ma LOOOL!  Cheesy

Nogomet, kladionica, spamanje po forumu (ako iz gore napisanoga jos uvijek ne kontas zasto je ovo sto vi novi postate spam onda jebiga) i slicno (sta ostalo radis je vrlo lako
zamislivo ali nezanimljivo) a htio bi para ako moze evo kao Satoshi Nakamoto. Pa ne moze stari moj, Satoshi i slicni su za tebe i slicne ne Supermeni vec Gospodari Svemira!

theres nothing here. message me if you want to put something here.
subSTRATA
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1288
Merit: 1043


:^)


View Profile
June 25, 2014, 09:48:56 PM
Last edit: June 25, 2014, 10:46:09 PM by subSTRATA
 #3010

Odavno (u BTC vremenu  Grin ) nije bilo takvog povecanja. Dali se radi o novoj generaciji minera koje su sad tvornice upalile, ili je povecana proizvodnja? Pretpostavljam da je ovo prvo....
Dmeter....Baba Vanga je amater prema Vidovitom Milanu....

I ako je vjerovati ovome: https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty onda se ne radi o sreci...hash rate raste ko blesav.

ma majnanje je totalno prezasiceno, i tesko je danas imati profit od toga, jedino da preprodajes minere i kopas cisto dok se oprema ne proda kao sto je kolega dmeter jednom pojasnio.
davno su prosli dani kada su se mineri kompletno isplatili bez puno filozofiranja.
Slazem se.Bplje se isplati trejdat ili rentat rigove.

Isplacuje se proizvodjacima i ogromnim rigovima. Inace nema vajda.

De vise ne serite. Fino vam je objasnjeno da se kopa altcoin koji ima nizak difficulty i onda se ceka, ne prodaje se odmah. To vrijedi i za altcoine koji tek izlaze (mnogi startaju
sa difficulty 0.0) i za vec postojece altcoine, cak i one kojima je prije difficulty bio visok. Evo opet za primjer TEK, difficulty je gore za skoro 20x a cijena za preko 10x u samo
par mjeseci (cijena ne prati difficulty tocno jer PoS blokovi kojih je sve vise extra podizu PoW difficulty) a trade volume na Cryptsy je skocio sa 0.1 BTC na 15+ BTC po danu.

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency/coins/tekcoin (prebaciti grafikone na All)

Koji ste vi igraci majko mila, dokazano je milion puta da kada je nesto jefta onda to kupis pa holdas i prodas kada cijena ode gore ali ne, kopaj i odmah dumpaj, al' ste pametni!
Ako vec ne mozete da se maknete od kopanja BTC onda kada ga iskopate nesto od tih iskopanih coina promjenite za ove gore navedene altcoine (low difficulty) i cekajte, pa
ne moze jebeno jednostavnije!

Ides se kladiti na ishod necega na sta ni najmanje ne utjeces (nogomet i slicne gluposti) ali se ne kladis na nesto na sta mozes apsolutno utjecati (poduplaj difficulty nekog
altcoina i poduplati ces i cijenu - naravno jebeno opet ponavljam ne odmah vec nakon nekog vremena, dok ekipa skonta sta se desava)! Ako nemas para za kupiti opremu
onda spamaj thread od tog nekog altcoina koji si kupio, pump, hype i tako to, neka drugi poduplaju difficulty.

theres nothing here. message me if you want to put something here.
Ronnin
Member
**
Offline Offline

Activity: 110
Merit: 10


View Profile
June 25, 2014, 10:29:48 PM
 #3011

Forum online  Grin  http://www.cryptset.com/

tko ima volju i vremena pomoci u moderiranju  ?

Jel to dela? Meni ne salje confirmation mail nikako.
Inace...upravo sam izkompajliro jedan testni novcic i izmajno genesis blok. Sad dizem kopiju na drugu masinu koja ce prabati i majnati na testnetu tog novcica.

daj vidi jel ti dosao sada, steka mi malo exim kako izgleda , rijesiti cu to

aktiviran ti je acc bez potvrde mailom no daj iak vidi jel stigao , mozda u spam ?

i ja sam takodjer registraciju napravio ali nisam primio konfirmacijski mail.
gledao sam i u spam, nema ga jednostavno.
nick mi je isti kao i ovdije.

Rijseno acc ti je aktivan
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 25, 2014, 11:45:39 PM
 #3012

@subSTRATA

Ako se vec nadjes prozivati nekoga, onda daj bar procitaj sto je taj netko napisao u ne tako davnoj proslosti.
Moj odnost prema BTC-u je napisan na puno mjesta u ovom istom topicu, sto ti ocito nisi procitao, jer zasto bi procitao nesto prije nego pocnes kenjat gluposti. Da sam sa BTC-om poceo bilo kada u proslosti, radio bih sve na identican nacin kao sto radim i sada, kad je "ulaz" na daleko visoj stepenici. Kupio bih ga onoliko koliko mogu (kao sto sam to napravio i krajem prosle godine) i od toga kupljenog bih stvorio novu vrijednost u BTC-u (kao sto to radim i sada).
Da si se udostojio procitati, vidio bi da majnam altove upravo na gore opisan nacin (early mine itd.) da se igram sa kupoprodajom itd.
Jedina razlika je sto napraviti zaradu sa pocetnim kapitalom od 0.3 BTC-a nije isto kao i napraviti zaradu sa 100-1000 BTC-a.
Isto tako, da si se udostoio procitati, vidio bih da BTC zaradjujem i prodajom hostinga (znaci necim sto radim i bez BTC-a....vrlo usporedivo sa tvojim dizajnom).
No...ti se nisi udostio procitati ista....tebi je lako srat i kenjat britve onako "na sljepo".

Ista stvar i sa "kladionicom". Da si procitao postove vezane uz to, shvatio bi da je sve sto si napisao na tu temu skroz debilno. Da uopce ne kuzis zasto sam se ja kladio, s cims am se kladio, i koji je bio cilj cijele te price. Niti sam ja veliki navijac, niti me pale kockice, niti mislim zaraditi BTC na kladjenju. No opet...zasto bi ti citao...to nema smisla.

Kako god bilo, gospon "moralna vertikala", daleko najzanimljivije mi je, osim sto se nadjes prozvan komentirati nekoga a da ne procitas ni par postova koje je taj netko napisao, to sto u jednom postu pljujes po meni sto sam predlozio da se grupa nas skupi i da nesto zajedno zaradimo kreiranjem novog coina, dok vec u sljedecem postu predlazes da zaradjujemo mesetarenjem na nekim drugim novim coinima. Ono...moral ti je na razini, nema sta.

Jer eto, razlika je kad napravis novi coin, pa mesetaris i kad netko drugi napravi novi coin, pa mesetaris....ono...skrooooz razlicito.

seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 26, 2014, 06:31:02 AM
 #3013

A vidim sve je jos uvijek isto. Dobro jutro radnicima.

Hodling since 2011.®
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 26, 2014, 07:02:36 AM
 #3014

Helou!

A sta si mislija da ce se prominit?
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 26, 2014, 07:33:28 AM
 #3015

Helou!

A sta si mislija da ce se prominit?
Onako potajno sve.

Hodling since 2011.®
seljo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1178
Merit: 1014


Hodling since 2011.®


View Profile
June 26, 2014, 08:36:39 AM
 #3016

Odavno (u BTC vremenu  Grin ) nije bilo takvog povecanja. Dali se radi o novoj generaciji minera koje su sad tvornice upalile, ili je povecana proizvodnja? Pretpostavljam da je ovo prvo....
Dmeter....Baba Vanga je amater prema Vidovitom Milanu....

I ako je vjerovati ovome: https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty onda se ne radi o sreci...hash rate raste ko blesav.

ma majnanje je totalno prezasiceno, i tesko je danas imati profit od toga, jedino da preprodajes minere i kopas cisto dok se oprema ne proda kao sto je kolega dmeter jednom pojasnio.
davno su prosli dani kada su se mineri kompletno isplatili bez puno filozofiranja.
Slazem se.Bplje se isplati trejdat ili rentat rigove.

Isplacuje se proizvodjacima i ogromnim rigovima. Inace nema vajda.

De vise ne serite. Fino vam je objasnjeno da se kopa altcoin koji ima nizak difficulty i onda se ceka, ne prodaje se odmah. To vrijedi i za altcoine koji tek izlaze (mnogi startaju
sa difficulty 0.0) i za vec postojece altcoine, cak i one kojima je prije difficulty bio visok. Evo opet za primjer TEK, difficulty je gore za skoro 20x a cijena za preko 10x u samo
par mjeseci (cijena ne prati difficulty tocno jer PoS blokovi kojih je sve vise extra podizu PoW difficulty) a trade volume na Cryptsy je skocio sa 0.1 BTC na 15+ BTC po danu.

http://www.coinwarz.com/cryptocurrency/coins/tekcoin (prebaciti grafikone na All)

Koji ste vi igraci majko mila, dokazano je milion puta da kada je nesto jefta onda to kupis pa holdas i prodas kada cijena ode gore ali ne, kopaj i odmah dumpaj, al' ste pametni!
Ako vec ne mozete da se maknete od kopanja BTC onda kada ga iskopate nesto od tih iskopanih coina promjenite za ove gore navedene altcoine (low difficulty) i cekajte, pa
ne moze jebeno jednostavnije!

Ides se kladiti na ishod necega na sta ni najmanje ne utjeces (nogomet i slicne gluposti) ali se ne kladis na nesto na sta mozes apsolutno utjecati (poduplaj difficulty nekog
altcoina i poduplati ces i cijenu - naravno jebeno opet ponavljam ne odmah vec nakon nekog vremena, dok ekipa skonta sta se desava)! Ako nemas para za kupiti opremu
onda spamaj thread od tog nekog altcoina koji si kupio, pump, hype i tako to, neka drugi poduplaju difficulty.
Kake gluposti c..c..c..c.. pogledaj volumen između prvog i drugog kojina o čemu je ode riječ jel se vi igrate sa tim btc-ima jel riskirate trejdanjem više od cilog volumena tog TEK-a??? Ja jesam jbga.


Hodling since 2011.®
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 26, 2014, 09:51:15 AM
 #3017

Helou!

A sta si mislija da ce se prominit?
Onako potajno sve.

Evo ja se malo povukao iz ove vase teme, a sad vidim da je tako i izmedju vas Smiley .

Jel ima negde tacan broj koliko postoji alt coina trenutno ? Msm ne verujem da iko moze da zna tacan broj ali ono odprilike.

I seljo sa kog sajta su ovi grafici ?

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Parazyd
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 587


Space Lord


View Profile WWW
June 26, 2014, 10:09:18 AM
 #3018

Helou!

A sta si mislija da ce se prominit?
Onako potajno sve.

Evo ja se malo povukao iz ove vase teme, a sad vidim da je tako i izmedju vas Smiley .

Jel ima negde tacan broj koliko postoji alt coina trenutno ? Msm ne verujem da iko moze da zna tacan broj ali ono odprilike.

I seljo sa kog sajta su ovi grafici ?

Ovo ti je sa coinwarz. Imas tamo sve moguce altcoine, pa mos i vidit koliko ih ima.
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
June 26, 2014, 10:15:18 AM
 #3019

Ovo ti je sa coinwarz. Imas tamo sve moguce altcoine, pa mos i vidit koliko ih ima.

Daleko su oni od azurnog, bar sto se tice coinova. Trebalo im je dugo da ubace prve x11 coinove itd. Al da...definitivno se dobije dobar dojam kolko ih ustvari ima...

iawgoM
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 500



View Profile
June 26, 2014, 10:33:02 AM
 #3020

Jel to dela? Meni ne salje confirmation mail nikako.
daj vidi jel ti dosao sada, steka mi malo exim kako izgleda , rijesiti cu to
aktiviran ti je acc bez potvrde mailom no daj iak vidi jel stigao , mozda u spam ?
i ja sam takodjer registraciju napravio ali nisam primio konfirmacijski mail.
gledao sam i u spam, nema ga jednostavno.

Nije ni meni uopce stigao ni u spam ni nikud, pa mi dojadilo cekat i probao se ulogirat - i sljaka! Smiley
Pages: « 1 ... 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... 207 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!