Bitcoin Forum
July 20, 2024, 11:54:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance resmi Turkce telegram grubu acilmistir  (Read 829 times)
Tezcalitpoka (OP)
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
December 05, 2017, 04:19:55 PM
Last edit: December 23, 2017, 04:13:39 AM by Tezcalitpoka

Arkadaslar merhaba,

Yaptigimiz temaslar sonucunda Binance Turkce telegram grubunu actirdik, hedefimiz daha da buyuyerek sesi gur cikan guclu bir cogunluk yaratmak, kimbilir Turkce web sitesi de gelir Wink

Herkesi bekliyoruz.

https://t.me/BinanceTurkish
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 06, 2017, 02:26:07 PM

Bir tabela, yetki belgesi vs göremedim grupta. Nasıl bir resmiyetiniz var, bilgi verebilir misiniz?
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 07, 2017, 08:24:11 AM

Arkadaslar merhaba,

Yaptigimiz temaslar sonucunda Binance Turkce telegram grubunu actirdik, hedefimiz daha da buyuyerek sesi gur cikan guclu bir cogunluk yaratmak, kimbilir Turkce web sitesi de gelir Wink

Herkesi bekliyoruz.

https://t.me/BinanceTurkish
Yaptığınız temasların belgelerini kanıtlarını sunabilir misiniz? Sunmuyorsanız ben aksi belgeleri sunayım;

Binance twitter sayfasındaki resmi telegram kanallarının olduğu twit
https://twitter.com/binance_2017/status/928828006188978176
Türkiye yok

Binance resmi ingilizce kanalı
https://t.me/binanceexchange
Türkiye yok

Binance'ın sitesinde bir bilgi yok.

Kim resmi yaptı sizi? Mahalle muhtarı mı?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
December 07, 2017, 09:45:39 PM

Ben de merak ettim. Resmi olarak duyurduğunuz sayfa için binanceden bir açıklama yok henüz. Gerçekten böyle birşey varsa paylaşırsanız daha iyi olur.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
December 07, 2017, 09:47:08 PM

Resmi bir kanal açıldığı zaman Binance duyurusunu yapıyor zaten hocam resmi olmasına inanmamız için Binance'nin açıklamasını beklememiz gerekiyor doğruysa katılırız.
chickenfried12
Legendary
*

Activity: 1120
Merit: 1003

View Profile
December 09, 2017, 10:13:50 AM

hayırlısı olsun ne diyelim arkadaş kendini öyle görmek istiyorsa demekki simdiden talip olmuş böyle bir seye umarım onlarda destekler senide resmi olarak gercekten alırsın o yetkiyi ne diyelim.
Tezcalitpoka (OP)
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 03:36:43 PM

Gercekten inanilmazsiniz..
E tabi sizi dusunduk hata ettik. Bu grup offical kardesim, git binance yaz ve bu grubun sahibi benmiyim yoksa binancemi cevabini alirsin, twitterdan 2 arama yapinca kendini zeki hissediyor olabilirsin ama kanit sunamiyorsan da aksini iddaa etme. Memleketimde insanlarin cogu ingilizce bilmez, kripto bilmez, binance i bilmez, dedim ki kici kirik fransizin, portekizlinin grubu varda benim ulkemin neden yok dedim ve adamlarla iletisime gectim, once cevap vermediler, sonra gittim kendim actim grubu hedef binance onayi almakti, belli bir sayiya ulastiktan sonra zaten kendileri geldiler. Maddi hicbir cikarim yoktur amacim sadece memleketimin insanina bi faydam olmasiydi, ben Turkiye'de yasamiyorum ve bole sacma sapan islerle bisiler kazanmaya da ihtiyacim yok. Bu arada senin inanmadigin bu grup ingilizce ve cince kanalari disinda diger 3 kanali kullanici sayisi bakimindan gecmistir. Daha bir suru planim vardi ama gerek yok galiba, twitterlarda orda burda sorunlarinizi cozebilmek icin surunun madem.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280

View Profile
December 09, 2017, 03:41:50 PM

offical grup nasıl oluyor hocam anlamadım, yani resmi telegram grubu, buna ait bir dayanağınız var mı. binance güzel bir borsa yakından takip ediyorum o borsadaki gelişmeleri.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
December 09, 2017, 03:48:26 PM

E tabi sizi dusunduk hata ettik. Bu grup offical kardesim, git binance yaz ve bu grubun sahibi benmiyim yoksa binancemi cevabini alirsin, twitterdan 2 arama yapinca kendini zeki hissediyor olabilirsin ama kanit sunamiyorsan da aksini iddaa etme. Memleketimde insanlarin cogu ingilizce bilmez, kripto bilmez, binance i bilmez, dedim ki kici kirik fransizin, portekizlinin grubu varda benim ulkemin neden yok dedim ve adamlarla iletisime gectim, once cevap vermediler, sonra gittim kendim actim grubu hedef binance onayi almakti, belli bir sayiya ulastiktan sonra zaten kendileri geldiler. Maddi hicbir cikarim yoktur amacim sadece memleketimin insanina bi faydam olmasiydi, ben Turkiye'de yasamiyorum ve bole sacma sapan islerle bisiler kazanmaya da ihtiyacim yok. Bu arada senin inanmadigin bu grup ingilizce ve cince kanalari disinda diger 3 kanali kullanici sayisi bakimindan gecmistir. Daha bir suru planim vardi ama gerek yok galiba, twitterlarda orda burda sorunlarinizi cozebilmek icin surunun madem.

HAdi ben twitter'dan 2 arama yapıp kendimi zeki hissettim diyelim.
Kanıt sunamıyorsan aksini iddia etme demişsin ya. Bu sunduklarım kanıt işte. Ben aksini iddia ediyorum. Siz de benim aksimi iddia edip kendinizi aklayacak kanıtları sunarsınız, görürüz.
Hiç bir belge görüntü kanıt sunmadan "resmiyiz" diyen ben değilim sizsiniz.
Resmiyseniz gerçekten biz de destekleriz kullanırız. Eyvallah deriz. Sıkıntı yok.
Siz kendinizi kanıtlayın. Ben diyeceğimi dedim.

Tezcalitpoka (OP)
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 04:10:38 PM
Last edit: December 11, 2017, 07:56:34 PM by Tezcalitpoka

Kanıt sunamıyorsan aksini iddia etme demişsin ya. Bu sunduklarım kanıt işte. Ben aksini iddia ediyorum. Siz de benim aksimi iddia edip kendinizi aklayacak kanıtları sunarsınız, görürüz.
Resmiyseniz gerçekten biz de destekleriz kullanırız. Eyvallah deriz. Sıkıntı yok.

https://imgur.com/a/o6CQN

https://imgur.com/a/Y7j8p
https://imgur.com/a/u8zjH (edited)

saygilar.
KafkaFR
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
December 09, 2017, 09:28:48 PM

Hakikaten bilmediğimden soruyorum. Resmi olmasa ne olur, sonuçta yine de bilgi almayacakmıyız ? Yanlıs bilgiyle yanıltma ihtimalinden dolayımı yoksa baska seylerdemi dönüyor telegram da ?
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 10, 2017, 01:56:11 AM

Artık Telegram grupları bile para yapmaya başladı. Bountylerde telegram grupları olanlara ayrı ödemeler yapılıyor. Arkadaş belkide böyle bir şey için Telegram grubu kasmayı hedeflemiştir diye düşünüyorum.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
December 10, 2017, 07:19:11 AM

Kişi neden bu kadar kızdı anlamadım ama insanlarin resmiyeti sorgulamasindaki yanlış nedir? Birçok kişi resmi diyip saçma sapan pump/dump gruplarina çekmeye çalışmıştı, yorumlari kişisel algılamayın.
Kesinlikle katılıyorum. Benim yorumlarım kişisel değil, olmadı, olamaz. Resmi grup official grup diyip milletten ne paralar götürüldüğünü biliyoruz.
Ben söylenen şeyleri sorgularım, araştırırım. Kesinse sonra eyvallah.

https://imgur.com/a/o6CQN

https://imgur.com/a/Y7j8p

saygilar.
Bunu yazmak size zul olduysa kusura bakmayın. Ama yapmanız gereken buydu. Dediğim gibi olayı kişisel algılamayın, sizi tanımam etmem.
BU şekilde resmi bir grup olduğu belgelendiyse ve bu grupta insanlara binance'la alakalı sorunlarında yardım ediliyorsa ne mutlu size.

Hakikaten bilmediğimden soruyorum. Resmi olmasa ne olur, sonuçta yine de bilgi almayacakmıyız ? Yanlıs bilgiyle yanıltma ihtimalinden dolayımı yoksa baska seylerdemi dönüyor telegram da ?
Dediğim gibi bazı gruplarda dolandırma işleri bile oldu benim şahit olduğum.
Bu grup için bahsetmiyorum ama bir resmi grupta bir yetkili "sorununuzu çözeriz ama şu kadar ödeme yapmanız gerek" deseler, insanlar inansa ve paralarını verseler ne olacak?
Ben her zaman şüpheci davranırım, davranmaya da devam edeceğim.

KUTUB
Jr. Member
*

Activity: 161
Merit: 1

View Profile
December 10, 2017, 07:25:22 AM

İngilizce bölümü sorunumu 2 dakikada çözmüştü, Türkçe bölümü de sohbet ve yardımlaşma için ideal görünüyor...
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
December 10, 2017, 08:28:58 AM

resmi grup demek icin kanit sunulmasi tabi ki gerekiyor. hatta ilk postta bile kanit olmasi lazim. neyse binance cidden guzel bir site umarim bozmadan devam ederler. community ile iletisimleri de gayet guzel su an.
Tezcalitpoka (OP)
Member
**

View Profile
December 11, 2017, 08:02:28 PM

Neyse sorun degil, dedigim gibi keske ilk once muhatap taraf binance ile teyit edip sonuclari yazsaydiniz diyecegim ama sorsaydiniz kanalin binance tarafindan acilmis oldugunu ogrenirdiniz.

Bende Binance'in bir announcement gecmesini isterdim, ama yapmadilar, belkide yogunlar, bilmiyorum. Ben bu kanali actirmak icin tek basima mucadele ettim ve simdilik bu seviyelere kadar gelebildik. Tekrar soyluyorum benim maddi hicbir amacim yoktur, bugune kadar binance referral bile verdigim olmadi, olmayacakta. Sadece manevi amacim bulunmakta, oda insanlara, yurtdisinda oldugum icin ozellikle kendi insanima yardim edebilmek beni mutlu ediyor.

https://imgur.com/U9GFy2s

Kanal sizindir.
Tezcalitpoka (OP)
Member
**

View Profile
December 15, 2017, 05:51:43 PM

Arkadaslar tekrar merhaba.

Binance Turkce istiyormuyuz? Cevap evet ise, gelin hep beraber bu ceviri isine bir el atalim.
1'er 2'ser herkes elinden geldigince bildigi kelimeleri cevirsin.

https://crowdin.com/project/binance-translations

Saygilarimla
PHI1618
Legendary
*

View Profile
December 17, 2017, 08:49:39 AM

Arkadaslar tekrar merhaba.

Binance Turkce istiyormuyuz? Cevap evet ise, gelin hep beraber bu ceviri isine bir el atalim.
1'er 2'ser herkes elinden geldigince bildigi kelimeleri cevirsin.

https://crowdin.com/project/binance-translations

Saygilarimla
Buna saygı duyar ve destek çıkarım. Başlıyorum çeviriye.

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
December 17, 2017, 10:14:34 AM

Şöyle bir gruba göz gezdirdim hiç fena gözükmedi gözüme, kişi sayısı bayağı artmış bende Binance kullanmıyordum ama son 1 aydır kullanmaya başladım gayet kaliteli bir borsa olduğunu düşünüyorum.
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
December 17, 2017, 11:50:30 AM

bu kadar sert tepki gösterecek bir şey yok hocam burada türkçe telegram kanalı açtırarakta kimseyi düşünüp iyilik etmiş olmuyorsunuz sakin olun biraz sinir yapacak bir şey göremiyorum aksine ben Smiley

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀