Bitcoin Forum
July 03, 2024, 01:57:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Nedir bu DragonChain  (Read 562 times)
geforce94 (OP)
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
December 05, 2017, 05:05:52 PM

Coinmarkette dikkatimi çekti hacim fena değil nedir ne değildir gelecek vaat ediyor mu bilgisi olan var mıdır?

https://dragonchain.com/

https://coinmarketcap.com/currencies/dragonchain/
geforce94 (OP)
Member
**

View Profile
December 08, 2017, 07:14:03 PM

%75 artış sağlamış vay anasını sayın seyirciler.
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 08, 2017, 07:34:40 PM

etherdeltada en çok volumesi olan coin sanırım yanlış görmediysem. hiç türkçe kısmında konuşulmadı bu coin. adını ilk kez duydum.

ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
December 08, 2017, 08:18:17 PM

Adını ilk defa duyduğum coinlerden bir tanesi DragonChain oldu. Güzel pump yapmışlar ama pek güvenmemek lazım biz gireriz dump yer girilecekse bile ufak bi miktar ile girerim. Araştırma yapmadan giriyorum çünkü
geforce94 (OP)
Member
**

View Profile
December 22, 2017, 12:04:14 AM

Ico fiyatı 6 centmiş şu an 14x falan yapmış Kucoin borsasına girdiler.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 22, 2017, 01:38:33 AM

DragonChain, Disney'de bir geliştirici takımının blokzinciri teknolojisini kurumsal ve ticari amaçlı nasıl kullanırız demesiyle başlayan bir proje.

Bu arkadaşlar proje kapsamında sıfırdan kendi blokzinciri platformunu oluşturduklarını iddia ediyorlar. Daha sonra Disney'den ayrılıp projenin haklarını da alıp ico yapıyorlar.

Özetle DragonChain ticari uygulamalar için geliştirilen bir platform ve bu platformun 2018'de piyasaya sürülmesi hedefleniyor. Bu platform üzerinde geliştirilecek projeler için teşvik amaçlı %5'lik Incubator bütçesi oluşturulmuş.

Platform ortaya çıktıktan sonra ERC20 tokenlerinin ana-zincirdeki coinlerle takası olmayacak. Yani ilginç bir şekilde projenin kendi blokzinciri olsa da, ERC20 tokeni olarak kalmaya devam edecek. Eğer proje takımı bu kararlarını değiştirirlerse çok iyi bir yatırım olabilir, ama şu anda ico'dan girenler bu kadar kar yaptıktan sonra alım yapmak riskli olabilir.
geforce94 (OP)
Member
**

View Profile
December 22, 2017, 01:56:10 AM

Teşekkürler güzel özetlediniz 14x yapmış buradan girmek baya riskli gibi.
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 22, 2017, 12:15:20 PM

Çok iyi yükselmiş. Ama anca bugun duydum ve gördüm Grin
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 22, 2017, 12:55:11 PM

Şöyle değişik isimli coinlerden çekiniyorum, komodo ya bile sırf isminden dolayı ön yargım vardı. Şöyle güzel teknolojik isimler verin coinlere  Grin

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 22, 2017, 02:41:10 PM

Etherdelta'ya ilk düştüğünde bir miktar almıştım, beni yanıltmadı. Bu tip altyapı projeleri al-sat için uygun değil, yalnızca tutmak için alınmalı. Şu anda elimde tuttuğum tüm coinler altyapı projesi ve bir yıl tutmaya devam edeceğim.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 22, 2017, 10:00:10 PM

KuCoin borsasında gördüm alıcaktım biraz ilk çıkanlar her zaman pumplıyolar alamamıştım pişmanlıktan ölüyorum.
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 10:20:49 PM

DragonChain, Disney'de bir geliştirici takımının blokzinciri teknolojisini kurumsal ve ticari amaçlı nasıl kullanırız demesiyle başlayan bir proje.

Bu arkadaşlar proje kapsamında sıfırdan kendi blokzinciri platformunu oluşturduklarını iddia ediyorlar. Daha sonra Disney'den ayrılıp projenin haklarını da alıp ico yapıyorlar.

Özetle DragonChain ticari uygulamalar için geliştirilen bir platform ve bu platformun 2018'de piyasaya sürülmesi hedefleniyor. Bu platform üzerinde geliştirilecek projeler için teşvik amaçlı %5'lik Incubator bütçesi oluşturulmuş.

Platform ortaya çıktıktan sonra ERC20 tokenlerinin ana-zincirdeki coinlerle takası olmayacak. Yani ilginç bir şekilde projenin kendi blokzinciri olsa da, ERC20 tokeni olarak kalmaya devam edecek. Eğer proje takımı bu kararlarını değiştirirlerse çok iyi bir yatırım olabilir, ama şu anda ico'dan girenler bu kadar kar yaptıktan sonra alım yapmak riskli olabilir.

Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkürler. ERC20 olması şuanda çok önemli değil bence. Bir kaç yıl içinde kendi block zincirleri olmayan ve sadece token olanlar da sıkıntılar olabilir. Ama henüz öyle bir risk yok gibi.

DragonChain Team bana çok ciddi gelmedi.? sizde de öyle bir etkisi oldu mu.?
nasilyani
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 24, 2017, 03:10:06 AM

geçen hafta benimde dikkati mi çekti ama güven vermediği için uzak durdum. ilerleyen zamanlarda uzun vade olarak değerlendirebilirim.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2184
Merit: 1075

View Profile
December 24, 2017, 06:59:20 AM

Abi dragonchaini ilk kez duyuyorum turkce forumda hic denk gelmedim biraz pasiflestik mi ne 14x yapan bir coini pitipawn in kacirmamasi lazimdi normalde  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
blockdragon
Member
**

Activity: 189

View Profile
January 09, 2018, 04:15:17 PM

Abi dragonchaini ilk kez duyuyorum turkce forumda hic denk gelmedim biraz pasiflestik mi ne 14x yapan bir coini pitipawn in kacirmamasi lazimdi normalde  Grin

Hangi 14x valla şu an öyle noktalara geldi ki 75x yaptı adamlar usd bazında inanılmaz valla forumda hiç konuşanı da yok böyle icolara girmek lazım sanırım.

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
vliegenderhollander
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
January 12, 2018, 01:24:32 AM

Uzmeyecek miktarlarda girilmesi ve uzun sure tutulmasi gerektigini dusunmekteyim. Al Satma Al-unut Smiley
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
January 12, 2018, 01:49:02 AM

Hangi 14x valla şu an öyle noktalara geldi ki 75x yaptı adamlar usd bazında inanılmaz valla forumda hiç konuşanı da yok böyle icolara girmek lazım sanırım.

DragonChain'i forumda konuşan çok, Türkçe bölümde konuşan yok dersek daha doğru olur. Smiley
Buradaki kitleye bir coin ismi söyle, 5-6 kez tekrarla, sanarlar ki o coin en iyisi, herkes onu konuşuyor. Sonra hepsi papağan gibi senin dolduruşlarını tekrar etmeye başlarlar. Bu kitleyi manipüle etmesi o kadar kolay ki.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 05:02:30 AM

Ben de ilk kez duyuyorum bugün itibariyle. 1300'den fazla coin olunca ister istemez hepsine hakim olamıyorsun. Zaten önemsediğim herkesin bildiği coinler değil. Adam 0,1 dolardan az bir fiyatla piyasaya giriyor ve birkaç haftada 1dolardan fazla fiyatlara çıkabiliyor. Esas kazandıracak coin bunlar, popüler olanlar değil. (Kısa vade için konuşuyorum)

vliegenderhollander
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
January 15, 2018, 09:06:40 PM

DragonChain'i forumda konuşan çok, Türkçe bölümde konuşan yok dersek daha doğru olur. Smiley
Buradaki kitleye bir coin ismi söyle, 5-6 kez tekrarla, sanarlar ki o coin en iyisi, herkes onu konuşuyor. Sonra hepsi papağan gibi senin dolduruşlarını tekrar etmeye başlarlar. Bu kitleyi manipüle etmesi o kadar kolay ki.

Hocam net ve gerçekçi bir analiz olmuş Smiley
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 16, 2018, 08:46:29 AM

Globalde DeepBrain chain ve DragonChain konuşuldu. Twitterda da yazan 1-2 türk hesap vardı.
Burada da neo tabanlı icolar ile ilgili bir başlık vardı orada da yazılmış olması lazım.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: