Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:01:54 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Btc ve ethereum fee ücreti ne olmalı  (Read 254 times)
G0KHAN (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 07:30:41 PM

Selamlar arkadaşlar btc gönderirken fee ücretini ne kadar vermeli. Satoshi/byte diye bi formül var sanırım,  araştırdım düzgün içerik bulamadım. Bunun belli bir standardı varmıdır. Standardı yoksa da mantığını anlatabilirmisiniz.

Aynı şekil ethereum içinde gas muhabbeti var o konuda da bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.

Kullandığım cüzdan ledger nano s
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
December 05, 2017, 08:00:22 PM

Selamlar arkadaşlar btc gönderirken fee ücretini ne kadar vermeli. Satoshi/byte diye bi formül var sanırım,  araştırdım düzgün içerik bulamadım. Bunun belli bir standardı varmıdır. Standardı yoksa da mantığını anlatabilirmisiniz.

Aynı şekil ethereum içinde gas muhabbeti var o konuda da bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.

Buradan da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Alp Işık beyin hazırladığı bitcoin transfer ücretlerinin mantığını anlatan video:

https://www.youtube.com/watch?v=RCOXdyJoyls
whynotBTC
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 11:24:31 AM

Buradan da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Alp Işık beyin hazırladığı bitcoin transfer ücretlerinin mantığını anlatan video:

https://www.youtube.com/watch?v=RCOXdyJoyls
İşe direkt ledger ile başlayan biri neden bunları bilmez? Birkaç sebebi olabilir ama açıklamak istemiyorum. Alp Işık'ın videosunu ben paylaşacaktım ama önce davranmış arkadaş. Satoshi/byte bu aşamada kafanızı karıştırabilir. Genel olarak kavrasanız yeter.
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
December 10, 2017, 09:38:10 PM

Bana kalırsa hiç olmasın diyeceğim ama ozaman diğerleri nasıl para kazanacak şuan etherin saçma sapan bir oyundan dolayı her haraketi yaklaşık 1 dolar 1 dolar az bi para olabilir ama bu işlemi tek bir sefer yapmayacaksanız bu çok bir para
Pages: [1]
  Print  

Jump to: