Bitcoin Forum
June 15, 2024, 08:27:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hesabımın Değeri Nedir?  (Read 749 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
December 07, 2017, 02:58:18 PM

Dostum senin hesabının değeri 0.5 BTC en az....

O kadar veren varsa satabilirim hemen Smiley
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
December 07, 2017, 03:35:23 PM

Dostum senin hesabının değeri 0.5 BTC en az....

O kadar veren varsa satabilirim hemen Smiley

O fiyatı bırak 0.05 btc veren olursa bile kaçırma derim Smiley bana kalırsa net değerini bilmek mümkün değil ama 3-4 ay önce globalde 0.01 0.02 ye full member satılıyordu şimdi bu fiyatlar çok çok geride kaldı çünkü bitcoin fiyato 15000 doları geçti.
Exael
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 06:26:07 AM

Hocam eski oldupu için mesajlar bir süre avtivity olarak işleyecek tir avtivity işlemesi durana kadar satmayın. Şuanki değeri 700-800Tl diyebiliriz ama vaktiniz varsa satmayın imza kampanyalarından bir ay gibi bir sürede çıkartırsınız o parayı. Zaten avtivity sr.member yapmaya yeterse dahada çok kazanır.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 08, 2017, 04:25:11 PM

Hocam eski oldupu için mesajlar bir süre avtivity olarak işleyecek tir avtivity işlemesi durana kadar satmayın. Şuanki değeri 700-800Tl diyebiliriz ama vaktiniz varsa satmayın imza kampanyalarından bir ay gibi bir sürede çıkartırsınız o parayı. Zaten avtivity sr.member yapmaya yeterse dahada çok kazanır.

Hedefim şuan için Sr. Member olmak benimde o zaman düşünürüm artık satacak olursam. Smiley
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 478

View Profile
December 08, 2017, 05:31:23 PM

Dostum benim full member hesabıma 400 tl teklif veren olmuştu neye göre oluyor bilmiyorum ama.  Smiley

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538
Merit: 250

View Profile
December 08, 2017, 08:28:58 PM

Daha önce satışlar şu www.bctalkaccountpricer.info sitesinden bilgilere bakılarak yapılıyordu. Orada bayağı ayrıntılı bilgiler yer alıyordu insanlar da ona göre teklif veriyorlardı şimdi site çalışmadığı ve muadili de olmadığı için o iş te çok zorlaştı hesapta atılan postlar tarihler verilen btc adresleri vs her şeyi incelemek gerekiyor tek tek. Fiyatlandırma olayı da zorlaştı o yüzden. Yine de full member ve üzeri üyelikler 300 tl den aşayıya düşmemeli diye düşünüyorum. Çünkü imza kampanyaları gerçekten fazlasıyla kazandırıyor bu parayı.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 08, 2017, 08:52:58 PM

Daha önce satışlar şu www.bctalkaccountpricer.info sitesinden bilgilere bakılarak yapılıyordu. Orada bayağı ayrıntılı bilgiler yer alıyordu insanlar da ona göre teklif veriyorlardı şimdi site çalışmadığı ve muadili de olmadığı için o iş te çok zorlaştı hesapta atılan postlar tarihler verilen btc adresleri vs her şeyi incelemek gerekiyor tek tek. Fiyatlandırma olayı da zorlaştı o yüzden. Yine de full member ve üzeri üyelikler 300 tl den aşayıya düşmemeli diye düşünüyorum. Çünkü imza kampanyaları gerçekten fazlasıyla kazandırıyor bu parayı.

Katılıyorum dediklerinize, imza kampanyaları keşke eskisi kadar kazandırsa ama. Ne yazık ki eskisi gibi güzrl kazançlar kalmadı.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 08, 2017, 09:50:29 PM

Forumda en pahalı hesap benimki 😀😀😀😀 şaka bi yana da hesap alım satım işleri olduğunu ilk kez duydum.

Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
December 08, 2017, 10:28:36 PM

Forumda hesap alım satımı tamamen bitmiş gibi gözüküyor 750 tl eder çalıntı değilse
hesap çalma işleri de bitti.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 09, 2017, 05:39:27 PM

Forumda hesap alım satımı tamamen bitmiş gibi gözüküyor 750 tl eder çalıntı değilse
hesap çalma işleri de bitti.

Çalıntı ile işim olmaz, halis mulis kendi ellerim ile açılmış hesap Cheesy 750 TL'yi çok rahat 1 aay içerisinde kazanırım bu hesap ile güzel bir imza kampanyası bulabilirsem. Yakın zamanda rütbe atlayacağım kısmetse. Smiley
Exael
Member
**

Activity: 70

View Profile
December 09, 2017, 07:07:25 PM

Hesabınız Full member olmuş fakat activity dönemi kaçırmadıysanız talep olabilir. Çünkü alacak kişi activity'e takılmadan Senior'a ya da Hero'ya kadar yolu açık olsun ister. Ama activity kaçırdıysanız pek bir şey etmez.

Hocam simdi fark ettim avtivity dönemi derken ne kast ettiniz nasıl yani avtivity dönemi nedir? 2hafta da bir artıyor ondan mı bahsediyorsunuz?
Xnergy
Newbie
*

Activity: 22
Merit: 0

View Profile
December 09, 2017, 07:35:38 PM

Hesabınız Full member olmuş fakat activity dönemi kaçırmadıysanız talep olabilir. Çünkü alacak kişi activity'e takılmadan Senior'a ya da Hero'ya kadar yolu açık olsun ister. Ama activity kaçırdıysanız pek bir şey etmez.

Hocam simdi fark ettim avtivity dönemi derken ne kast ettiniz nasıl yani avtivity dönemi nedir? 2hafta da bir artıyor ondan mı bahsediyorsunuz?

Nickinizden dolayı bence değerlenebilir.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 14, 2017, 07:39:55 PM

Nickinizden dolayı bence değerlenebilir.

Nick olaya pek fazla değer katar mı tartışılır bence. Smiley
mmmtr
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 07:58:24 PM

Tam emin değilim ama 300 civarı olur diye düşünüyorum Smiley
AirdropSelective
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
December 14, 2017, 08:04:38 PM

biz bu işe girelim dedik bitcoin uçtu, airdroplara girelim dedik eth ağı allak bullak oldu scam coinler patladı, bizim rütbe yükselince de üyeliklerin bir değeri kalmaz herhalde  Shocked Grin
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
December 15, 2017, 04:56:50 PM

biz bu işe girelim dedik bitcoin uçtu, airdroplara girelim dedik eth ağı allak bullak oldu scam coinler patladı, bizim rütbe yükselince de üyeliklerin bir değeri kalmaz herhalde  Shocked Grin

Aman diyorum dostum imza kampanyalarına sen katılma sonu falan gelmesin Cheesy Şaka bi yana hesabınızı iyi bir rütbeye getirerek imza kampanyalarından gelir elde edebilirsiniz.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 16, 2017, 10:16:02 AM

Full Member olmuş hesabınız bence en az 400 tl eder. Daha düşük fiyatı düşünmeyin derim.
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
December 16, 2017, 12:09:32 PM

En dandirik imza kampanyasına katılsanız bile aylık 300-400 tlden daha fazla kazanırsınız zaten bu fiyatlara hesap satmak gereksiz olarak görüyorum ama bir hero hesabı iyi para eder gibi duruyor.

ziyaaa
Member
**

Activity: 532
Merit: 18

View Profile
December 18, 2017, 03:56:15 AM

Artık imza kampanyalarının eskisi kadar kazandırmayacağı konuşuluyor o yüzden hesapların değeride düşmeye başladı.Yine de hesap alım satımına karşıyım ben ama bu işlemi yapan kişilerede saygı duyarım.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 18, 2017, 05:10:31 AM

Bin lira verilir en azından bence diye düşünüyorum.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: