Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:36:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: SİZCE HANGİ COİN UZUN VADELİ KAR GETİRİR?  (Read 921 times)
kaserya70 (OP)
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 05, 2017, 10:07:34 PM

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Bu forum içerisinde henüz yeni aktif olmuş birisiyim fakat uzun süredir btc ve etherum u takip etmekteyim ancak bunlar dışında her hangi bir para birimi hakkında pek bilgi sahibi değilim. ben bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum fakat neye yatırım yapacağımı karar veremedim. yaptığım yatırım minumum 6 ay sonrasına hitap etmeli yani piyasayı daha iyi takip eden var ise sizlerin yorumlarına ihtiyacım var.

şimdiden teşekkür ederim...
stronger17
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
December 05, 2017, 10:40:43 PM

Forumdaki konuları okumadan armut piş ağzıma düş durumu olsun istiyorsunuz. Kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Forumda veya başka yerlerde iyi konular bulacağınıza eminim.
Enflow
Member
**

Activity: 139
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 12:01:35 AM

Projeleri inceleyip neye yatırım yapacağına kendin karar vermelisin bence
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
December 06, 2017, 12:36:36 AM

Oracles Network, Etheruem, Stratis, Waves, Lykke, IoTA gibi projeler inceleme altına alınmalı, bunlardan bir sepet oluşturulmalı ve uzun vade için saklanmalı diye düşünüyorum. Bunlar uzun vade de kar getirir ama kısa vade de sizi üzebilir. Bunlara yatırım yapmak için sabırlı olmak gerekiyor.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
December 06, 2017, 12:46:22 AM

Uzun vade de kâr getirecek altcoinler kesinlikle Ethereum ya da Waves tabanlı tokenler değildir, kendi blokzincirini oluşturmuş ve projesiyle ilgilenen projelerdir. Ethereum'un Ethereum oluşundaki tek neden Ethereum'un kendi zinciridir. Bundan dolayı kendi zincirini oluşturmuş projelere yönelin.
Xlii
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
December 06, 2017, 01:16:20 AM

iota, Ellaism, Pirl
Mustafakemal
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 06, 2017, 09:25:07 AM

IOTA & XLM

yatırım tavsiyesi değildir. Grin
myypw
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
December 06, 2017, 10:15:01 AM

lisk ve strat'dan umutluyum.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
December 06, 2017, 11:40:18 AM

bir forum geleneği olarak waves diyor ve gidiyorum Smiley
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
December 06, 2017, 11:57:29 AM

Hiç beklenmedik coinler hiç beklenmedik performanslar sergileyebiliyor.
Örneğin ben IOTA dan böyle bir yükseliş beklemiyordum.
Keza bugüm Monero zıplamalarla gidiyor.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
Bjazen
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 06, 2017, 12:56:10 PM

Uzun vadede POWR getiri yapacağını düşünüyorum kısa vadede yatırım beklentileri varsa şuan Ada ve Siacoin'in yükselişe geçeceği söylenir ilgilenilebilir. hali hazırda bütün yatırımımı POWR üzerine attığım için alamıyorum ama yapacaklar varsa bu iki coine bakıp alabilir en az %50 profit deniyor ama araştırın bi.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
December 06, 2017, 03:02:10 PM

şu forumda " oldu ya parasınıda biz verelim " vari yorumları anlamıyorum. arkadaş de ki bu bu coinler benim ilgimi çekiyor almak istersen araştırmaya burdan başla. bunu anlarım. ama sen bişey yapma biz yaparız tarzı yorum atmak daha kolay geliyo.
bi başlıkta diyorumki bounty leri bi konuda toplasak nasıl giriş yapacağımızıda yazsak. adam gelmiş yorum yapıyo oldu ya senin yerinede biz dolduralım.
 neyse konuyu uzatmadan waves in çok umut vadettiği söyleniyor. fakat yinede bu işin içeriğini araştırmak coinlerin hangi kesime hitap ettiğini iyi bilerek yatırım yapmak şart diyorum...
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 06, 2017, 03:03:50 PM

Bat , oax ve cvc'den nedense çok umutluyum ama bi yüzümü güldürmedi 3 aydır o ayrı konu  Grin
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 06, 2017, 03:24:53 PM

hocam burdan yazılanı direk olarak yatırım kaynağı olarak belirlemeyin derim ben,kendi araştırmalarınız ve gözlemleriniz daha sağlıklı sonuç verecektir
sizin için uzun vadeli kar getireceklerin başında bitcoin geliyor bence ama fiyatının zaten yüksek olması çok beklemeyi gerektirebilir.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
December 06, 2017, 03:28:41 PM

oraya iota yazan arkaşlar çok güldürdünüz yaa Cheesy
neyse zaten buraya herkes elindekini yazak ki ellerindekinin zaten yükselmesini bekledikleri için yazmaları normal.
ben 2018 yılında projelerini başlatacak olan coinleri araştır ve topla derim ..
delikamil31
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
December 06, 2017, 03:38:09 PM

dgb cok yakinda xlm benzeri bir sicrama yapabilir, dikkatle izlenmeli.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
December 06, 2017, 03:54:34 PM

dgb cok yakinda xlm benzeri bir sicrama yapabilir, dikkatle izlenmeli.

Digibyte fiyatı dibe yakın gibi.Benimde takinbimde olan bir coin.Aldığınız bir duyum falan var mı digibyte alakalı ? x4 potansiyeli var sanki.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 06, 2017, 03:58:47 PM

projesi iyi olan her coin iyi kar getirebilir iyice araştırmak lazım

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 06, 2017, 04:01:24 PM

Uzun vade Monetha, IOTA şu an güzel seviyelerde gelecek vadediyor.IOTA şu an fiyatı yüksek.Düzeltme geldikten sonra fiyatı normale döndüğünde alınabilir.MNT her zamanki bildiğiniz.ICO fiyatının altında alım zamanı.Balinaların fiyatı düşürme ve baskılamalarına karşı sadece sabır.2-3 ay sonra güzel yerlere gelecektir fiyatı...
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
December 06, 2017, 04:30:59 PM

Sanırım en yüksek karları yine iota ve yeni başka coinler bırakacak. Hali hazırda patlamış coinlerden çoğu 10 katı geçen karlar bırakamaz. IOTA özel diye onu ayrı yere koyuyorum, daha erken onun için.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██