Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:56:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ethereum transfer problemi...  (Read 2095 times)
blackazu (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 08:42:23 AM

Cex.io sonunda lütfedip ticket'a cevap yazdı.

Yoğunluktan dolayı geçici süre transferi durdurmuşlar bugün 3 gün hala transferim geçmedi.  

Halledeceklerini söylüyorlar bakalım...
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714993000
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714993000
Reply with quote  #2

1714993000
Report to moderator
1714993000
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714993000
Reply with quote  #2

1714993000
Report to moderator
kral425
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
December 07, 2017, 08:56:26 AM

Cex.io sonunda lütfedip ticket'a cevap yazdı.

Yoğunluktan dolayı geçici süre transferi durdurmuşlar bugün 3 gün hala transferim geçmedi.  

Halledeceklerini söylüyorlar bakalım...

aynı problem mevcut bende 2 gündür bekliyorum bakalım

ne kediymiş yaw eth darmadağın etti
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
December 07, 2017, 09:13:22 AM

Ethereum da genel bir ağ sıkıntısı var sanırım kimse işlemlerini düzgün yapamiyor bu ethi kötü etkilyebilir
klasiktarz
Newbie
*

Activity: 48

View Profile
December 07, 2017, 09:24:28 AM

kararsız kaldım satmakla satmamak arasında. Vitalik'in bu işi çözebileceğini düşündüğüm ve daha güçlü bir altyapı hazırlayacağını düşündüğüm için tutuyorum. Tersi olursa ethereum dibe gider.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 07, 2017, 09:39:23 AM

crypto kitties oyunundan kaynaklı bi yoğunluk var bu yüzdent transactionların hepsi pendingte. acele etmeyin paralar uçmaz hepsi gelecektir sırası gelince.
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
December 07, 2017, 09:54:42 AM

Ethereum da şuan sıkıntılar mevcut zaten hızla değer kaybetmekte karşı taraf ile iletişime geçmekte fayda var ama hesabınıza geçecektir mutlaka.

coaxcial
Full Member

Activity: 126

View Profile
December 07, 2017, 10:07:29 AM

Arkadaşlar bir de şöyle bir problem var. Koineksten Binanceye ETH gönderdim, Transaction Hash'e baktığımda "Sorry, we are unable to locate the Transaction Hash" diye bir hata veriyor. Miktar koineks hesabımdan düştü, Binance hesabıma girmedi. Koineks'e ticket attığımda biz miktarı başarı ile gönderdik dedi ve sıyrıldılar. Açıkcası bu hata beni biraz korkuttu, sizce geç de olsa göderdiğim ETH'ler elime ulaşır mı ? Yoksa böyle bir hata almam arada bir yerde ETH'lerin kaybolduğuna mı işaret ?
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
December 07, 2017, 10:16:31 AM

Bu sorun haftaya pazartesine kadar sürerse Bitcoin Cash'in arkasına düşecektir.
kral425
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
December 07, 2017, 10:55:10 AM

Arkadaşlar bir de şöyle bir problem var. Koineksten Binanceye ETH gönderdim, Transaction Hash'e baktığımda "Sorry, we are unable to locate the Transaction Hash" diye bir hata veriyor. Miktar koineks hesabımdan düştü, Binance hesabıma girmedi. Koineks'e ticket attığımda biz miktarı başarı ile gönderdik dedi ve sıyrıldılar. Açıkcası bu hata beni biraz korkuttu, sizce geç de olsa göderdiğim ETH'ler elime ulaşır mı ? Yoksa böyle bir hata almam arada bir yerde ETH'lerin kaybolduğuna mı işaret ?

Beklemekten başka çare yok 2 gündür bende bekliyorum aynı yazı bendede yazmakta eth gönderim ve alımlarda sıkıntı var ne zamana çözülür kim bilir bekleyeceğiz Sad

eth kaybolmaz işlem sırası gelince aktarılacaktır
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
December 07, 2017, 02:36:17 PM

Tam 48 saat oldu bekliyorum hala bende.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 07, 2017, 02:47:48 PM

beklemekten başka çare yok bende cobinhood alayım dıye deltaya 3 ether yolladım hala beklıyoruz cobınhood aldı başını gıttı bızım etherler daha yoldamı yoksa uzayamı karıştı bellı degıl, etherin topunu attırdılar gibi duruyor
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
December 07, 2017, 03:05:19 PM

Gelmemesi durumunda ne yapıcaz hakkımızı nasıl arıcaz bilgisi olan var mı ?
hooliganeagle
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
December 07, 2017, 03:13:28 PM

Bende dün btcturk'ten 3 kere ethereum gönderdim binance'a 15:20 ve 15:30'da gönderdiklerim 5 saat içinde geçti ama 15:40'da gönderdiğim 27 saat geçmesine rağmen hala geçmedi. Etherscan.io adresindede bu hareketi göremiyorum, sanki buhar oldu ortalıkta yok.
1 gün sonra bugün tekrar 17:33'de yolladım binance'a , bu defa 5 dakika içinde binance'a aktarıldı  Undecided
Btcturk'e mail yazdım, 2018de döneceklerini umuyorum. Cidden hiçbir yerde göremediğim ethereum nereye gitti nasıl anlayabilirim ?
Not : gönderdiğim adresi ve eski kayıttan oraya doğru gönderip göndermediğimi defalarca kontrol ettim, orada bir sıkıntı yok  Embarrassed
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 07, 2017, 03:24:57 PM

Ethereum transferi öncesinde şu siteyi mutlaka kontrol edin. https://ethgasstation.info/ burada o anki ağ durumuna göre en uygun gwei görünüyor. mesela dün poloniex e bir gönderi yaptım 1 dakikanın altında onay almaya başladı. örnek verecek olursam gwei 51, gas 55000 üzeri yapınca 1.25 usd gibi fiyat çıkardı ama en azından acil işimi çözdüm.. burada uygun gwei 51 50 gözükürken eğer 1 ile 25 ile göndermeye çalışırsanız sürekli hata alırsınız veye geç gönderim olur. yine gas oranını iyi ayarlamanız lazım. 25000 gas ile işlem yapılamıyor bunu 50000 55000 seviyelerine çıkarırsanız rahatlıkla gönderim yapabilirsiniz. dediğim gibi göndermeden önce ödeyeceğiniz fee yi kontrol edin sonra size sıkıntı olmasın.. acil işlerinizde bunu kullanabilirsiniz.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 07, 2017, 04:08:50 PM

Bende dün btcturk'ten 3 kere ethereum gönderdim binance'a 15:20 ve 15:30'da gönderdiklerim 5 saat içinde geçti ama 15:40'da gönderdiğim 27 saat geçmesine rağmen hala geçmedi. Etherscan.io adresindede bu hareketi göremiyorum, sanki buhar oldu ortalıkta yok.
1 gün sonra bugün tekrar 17:33'de yolladım binance'a , bu defa 5 dakika içinde binance'a aktarıldı  Undecided
Btcturk'e mail yazdım, 2018de döneceklerini umuyorum. Cidden hiçbir yerde göremediğim ethereum nereye gitti nasıl anlayabilirim ?
Not : gönderdiğim adresi ve eski kayıttan oraya doğru gönderip göndermediğimi defalarca kontrol ettim, orada bir sıkıntı yok  Embarrassed

Ben de aynı durumdayım. Btcturk'den Binance'ye gönderdiğim ethler anında ulaşırken, Kucoin'e gönderdiklerimden hala ses seda yok. Neredeyse 24 saati geçti. Şu anda panik yapmak düşüneceğimiz en son şeydir diye düşünüyorum. Eninde sonunda ulaşacaktır.
aytmatov
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 07, 2017, 04:32:44 PM

ben 40 saattir etherscan'da bir durumunu gorebiliyorum bir kayboluyor. Bu hayira mi isaret serre mi? En son ne kadar sure islem gerceklesmezse iade edilmesi lazim ?
coaxcial
Full Member

View Profile
December 07, 2017, 06:44:45 PM

Beklemekten başka çare yok 2 gündür bende bekliyorum aynı yazı bendede yazmakta eth gönderim ve alımlarda sıkıntı var ne zamana çözülür kim bilir bekleyeceğiz Sad

eth kaybolmaz işlem sırası gelince aktarılacaktır

Sorumu kendim cevaplim, yaklasık 18 saat sonra göndediğim ETH'ler hesabıma ulaştı.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 07, 2017, 06:48:12 PM

Eth güzel bir platforma ancak henüz yoğun işlemleri kaldıracak kadar bir gücü yok belki fork yapacak yada güncelleştirme gerek. Waves galiba ng protokolünde devasa işlemleri test etti ve oldukça başarılıydı. Benzer bir işlemi eth nin de yapması lazım.
hooliganeagle
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
December 07, 2017, 07:05:28 PM

Ben de aynı durumdayım. Btcturk'den Binance'ye gönderdiğim ethler anında ulaşırken, Kucoin'e gönderdiklerimden hala ses seda yok. Neredeyse 24 saati geçti. Şu anda panik yapmak düşüneceğimiz en son şeydir diye düşünüyorum. Eninde sonunda ulaşacaktır.

Bugün akşam btcturk'ten şöyle bir mesaj geldi bana ve diğer arkadaşlarıma ama yinede benim sorun çözülmedi (30 saati aştık). Tekrar mail attım dedikleri konu başlığıyla ve bekliyorum. Bu arada benim alım yapmayı düşündüğüm kurlar çoktaaaaan kuş oldu uçtu  Smiley
Bu işlemden sonra btcturk ile olan bağımı koparacağım, ethereum ile bir daha işlem yaparmıyım onuda bilmiyorum.

Değerli Kullanıcımız,

Ethereum transferlerinde yaşanan problemler teknik ekibimiz tarafından giderilmiştir. Yaşadığımız sıkıntı ETH gönderim ve alımlarındaki ağ yoğunluğu nedeni ile gerçekleşmişti.

Bu problemi eski hashleri yenileri ile değiştirip ETH işlem loglarını güncelleyerek aşmış durumdayız. Eğer halen bir problem yaşadığınıza inanıyorsanız lütfen “Geciken ETH Transferi” konu başlıklı bir e-postayı destek@btcturk.com.tr adresine yönlendiriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz

Saygılarımızla,

BTCTurk Destek Ekibi
Segomo
Member
**

Merit: 10

View Profile
December 07, 2017, 07:34:28 PM

Eth öldü ağlıyanı yok. Çok darbe yedi zor toparlar yakın süreçte.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: