Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:25:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: [NEW MEMBER] 29.000 TL - Altcoin - Al SAT  (Read 997 times)
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 08:27:03 PM

valla kripta paralar iyice al-sat aracına döndü yani sürekli bir yatırım peşinde herkes, 10x-20x yapacak koinleri arıyor, ama bu arayış içinde de bir çok kayıp kaydediliyor.
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715487932
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715487932
Reply with quote  #2

1715487932
Report to moderator
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
December 08, 2017, 09:21:38 PM

aslında doğrusunu söylemek gerekirse o parayı hiç riske etme dostum bu bilgisizliğinle alsatlarda o parayı kaybedersin... önce bir süre piyasayı tanı
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 08, 2017, 09:26:17 PM

Benim fikrim coin al yeni çıkan projesi falan iyi gelecek vaat eden bekle biraz botla kazanan olsaydı hep herkesde bot vardı şuan ve kaybeden olmazdı( token alma para etmez coin olmasına dikkat et kendi alt yapısı olsun.)
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 08, 2017, 09:35:47 PM

Yukarıdaki arkadaşların abilerin dediklerini ciddiye almakta yarar var. Bence ana parayı 2 ye bölüp %50'sini ether tarzı aşırı iniş çıkışlı olmayan bi coinde 6-12 ay bekletip, kalan %50'yi 4-5'e bölüp günlük alım satımlarla ilerleyebilirsin. ICO'ları yeni biten coinler örneğin flixx günlük 0,070-0,085 çevresinde dolanıyo. Buralarda gir çık yaparak ufakta olsa günü kapatıp hem zarar edersen zarar marjını düşürürsün hem işi tamamen kaparsın günlük elde edeceğin 100-200$ kar cebine kalır Smiley ama ytd Tongue
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
December 08, 2017, 11:09:01 PM

Bende hesabinizi satiyorsunuz sandim 29bine alacaktim hemen ama baska bir mevzuymus.

HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 11:31:33 PM

Hayırlı olsun kardeşim umarım kar edersin zararsın atlatırsın dikkatli ol ne olur ne olmaz bir terste kalsan yanarsın yıllarca bekleyebilirsin dikkat et o yüzden kardeşim

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
December 10, 2017, 10:04:06 PM

Yapmayı düşündüğün şey çok riskli geliyor bana açıkçası. Bot olayına girmektense bitcoin ethereum alıp uzun vadede bekleyin iyi kar elde edersiniz daha az riskli bence. Para az değil çünkü. En kötü yarısını bölmen lazım.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 11, 2017, 04:14:03 PM

Hocam piyasa şu an çok dalgalı ve botlara güven olabileceğini düşünmüyorum.Bitcoin 2000 $ düşse altlar kan ağlıyor.Bence de paranı böl ve bir kısmını btc eth gibi geleceği daha kesin olan coinlere yatır.Al sat içinde twitter da takip edebileceğin bir çok Türk ve yabancı trader var onları takip etmeni öneririm.Gerçi şu sıralar bir çok coin dip gördü ama dibinde dibi vardır.

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
December 11, 2017, 05:01:48 PM

Yüksek miktarda parayla giriyorsun bu işe bence kesin olan bitmeyeceğini bildiğimiz coinler ile oyna oyununu en basit eth diyebilirim bu sıkıntılı döneminde dahi değer kaybetmemişken herkes çok yüksek bir artış bekliyor ben bir düşün derim.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 11, 2017, 10:13:51 PM

IOTA uzun zamandan sonra en yüksek fiyat değerlerini yaşıyor. 15 aralıkta Paris te Microsoft ile bir toplantısı var ve bu durum fiyatlanmış gibi görünüyor. Yinede artar mı bilinmez. tabii potansiyeli olan bir coin ama eğer elinizdeki para TL değil BTC ise biraz daha bekleyip izlemekte fayda var. yok eğer Fiat ise kaç olursa olsun girilir. çünkü fiat karşısında yükselmesi süpriz olmaz.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
December 11, 2017, 11:00:59 PM

en mantıklı yatırım coinmarketcap.com da bulunan ilk 5 coinden alıp sepet yapmak. ama bunun dışında tamamını bitcoinde tutmakda mantıklı. ama listede aşağıya indikçe kazanma riskide kaybetme riskide çok artıyor.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 12, 2017, 06:06:25 AM

Konuyu açtıgından berı bıtcoın alıp kenara koysaydın %30 kazanmıştın dostum, o yuzden 50 bin dolar yolunda bence sadce bıtcoın al at cuzdana nasıl olsa forklarda bonus verır geçinir gidersin
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 12, 2017, 06:33:20 AM

ilk 5 e bolebılırdınız arkadaşların dedıgı gıbı hatta iot teknolojilerine btc ye falan yatırım yapılırmış o parayla ama atıl paraysa yanı varlığı ıle yoklugu sızı etkılemeyecek parayla gırmenız lazım, bazen bounty alıyorsun satıyorsun sattıktan son 3x yapıyor ona bıle cok uzuluyorsun o yuzden çok takıp etmeyeceksın
Sefatih
Member
**

Activity: 150

The Great Trader

View Profile WWW
December 12, 2017, 07:18:08 AM

Gunbot kullanıyorum.  . Taysiyem manuel işlem yap acemisin , Twitter facebook ve telegram gruplarını yeterince takip edersen düşündüğünü yaparsın. Ben şuan böyle yapıyorum.İnşallah kazanırsın. Çıraklığını yapmadığın işin ustalığına kalkışma !
Metazen
Member
**

Activity: 213

View Profile
December 12, 2017, 11:55:24 AM

Kardeşim bu ara piyasa hakikaten karışık (gerçi her zaman karışık diyeceksiniz doğru..) . Bitcoin kesin çıkacak dendiği zamanda 2 bin dolar indiğini gördüm şu ara.. Sebebi de çok sert çıkışların sert inişleri de oluyor.

Sana herkesin dediği gibi aman heyecan yapma şöyle güvenli devam et filan derdim ama , bu seninle alakalı bir şey. Bu işlerde ne kadar dikkat te etsen önünde gördüğün doğru fırsatsa dalıyorsun. Kimse sana onun çıkacağını garanti edemez. İşte bu durumda kaybedersen de üzülmeyeceksin..kendini tart. Burda şu söylediğim kaybı çoğu kişi yaşamıştır. Bol şans.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: