Bitcoin Forum
May 04, 2024, 05:16:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Trump Dünyayı Savaşa mı sürükleyecek?  (Read 957 times)
Kuzan (OP)
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
December 06, 2017, 07:28:26 PM

Yaptığı bu son densizlikle savaşın sesleri iyice yaklaşmaya başladı sanki. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
1714842977
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714842977
Reply with quote  #2

1714842977
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714842977
Hero Member
*

Ignore
1714842977
Reply with quote  #2

1714842977
Report to moderator
1714842977
Hero Member
*

Ignore
1714842977
Reply with quote  #2

1714842977
Report to moderator
anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 06, 2017, 07:53:17 PM

Yaptığı bu son densizlikle savaşın sesleri iyice yaklaşmaya başladı sanki. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Son? Link?

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
December 06, 2017, 08:51:15 PM

Son? Link?

sanırım kudüsü israilin başkenti ilan etmesinden ve büyük elçiliğini kudüse taşımak istemesinden bahsediyor.
eğer oysa şu anda onu gerçekleştirebileceği en güzel zaman. suudi arabistanla kol kola. diğer arap ülkelerini saymıyorum bile zaten. o yüzden herhangi bir müslüman karşıkoyması gerçekleşmez.

goncalvopietro
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 06, 2017, 08:59:42 PM

Araplarda bu midesizlik varken başlarına ne gelse 3 maymunu oynarlar, Arap'lardan daha çok şu işin üstüne düşmemize anlam veremiyorum
anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 06, 2017, 09:01:52 PM

Son? Link?

sanırım kudüsü israilin başkenti ilan etmesinden ve büyük elçiliğini kudüse taşımak istemesinden bahsediyor.
eğer oysa şu anda onu gerçekleştirebileceği en güzel zaman. suudi arabistanla kol kola. diğer arap ülkelerini saymıyorum bile zaten. o yüzden herhangi bir müslüman karşıkoyması gerçekleşmez.

Bu tarz durumlar artık çok sıradan geliyor bana. Bu da sindirilir kesin

s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
December 06, 2017, 09:10:31 PM

Son? Link?

Bu tarz durumlar artık çok sıradan geliyor bana. Bu da sindirilir kesin

bizim ki çıkar bi yedirmeyiz bir gece ansızın geliriz der. sonra tutuklu rezayı hatırlayınca unutur gider.

Exael
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 09:24:08 PM

Artık bu kadarına dur denmesi gerektiğine inanıyorum bunu da alırlarsa bir dönün bir şey yapalım demedikleri kalacak. Gerekirse savaş çıksın ama bu konuda taviz vermememiz lazım. Tabi arap ülkelerinin tutumu da çok önemli.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 06, 2017, 09:43:20 PM

Ortadoğu zaten yangın yeri bu yapılanla işler daha da kızışacak. Trump çok fazla kutup yaratıyor bu da Amerika'ya düşmanlığı artırıyor. Kudüs'ün müslümanların kutsalı olduğunu çok iyi biliyor... Kendisi zaten müslaman düşmanlığını alenen yapıyor. Benim tahminime göre İran ve Katar gibi devletlerle bir kızıştırma politikasıyla Ortadoğu'da rahatça yönetebileceği bir savaş başlatacak gibi görünüyor.
Death Note
Member
**

Activity: 98

The future is your Genome

View Profile
December 06, 2017, 10:14:31 PM

Hiçbir islam devletinin Amerika'ya karşı çıkacağını düşünmüyorum zaten Trump'un bu kararları tek başına aldığına inanmıyorum.

Kuzan (OP)
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 07, 2017, 04:38:30 AM

Hiçbir islam devletinin Amerika'ya karşı çıkacağını düşünmüyorum zaten Trump'un bu kararları tek başına aldığına inanmıyorum.

Hocam karşı çıkabilmek den ziyade çıkmazlar Arap ülkelerinin ciddi bi bölümü tasmasını Trump'ın eline vermiş durumda bu konuda birlik sağlansa kimse savaşmayı göze alamaz.
Valbuena07
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 05:10:31 AM

Savaşlar hep bölgesel düzeyde oluşuyor. WW2'nin etkisi hala gezegende sürüyor . Kısa vadede bir savaş çıkacağını düşünmüyorum.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
December 07, 2017, 11:20:56 AM

Böyle bir manyak çıkarak bence de eninde sonunda, nerde deli var ülkelerin başında haliyle savaşlar kaçınılmaz.

zody
Member
**

Activity: 81

View Profile
December 07, 2017, 02:32:17 PM

Şimdi Trump başkan oldu ama ülkesini tam anlamıyla yönetemiyor çünkü içeride onu başkan istemeyen güçlü bir grup var bunlar belirli bir aile bunun karşısında Trump destekleyen bir aile var. Şimdi trump dikkatleri başka yöne çekmek için bu tip adımlar atıyor amaç orta doğuda herhangi bir ülkesinde bir savaş çıkartmak. Nedeni ise bir ülke savaşa girdiğinde içeride birlik ruhu oluşur. Bütün başkanlar bunu sıkıştığında denemiştir. Fakat bu trump daha yönetimi devralmadı. Bu trump karşısında şirket-aile aynı zamanda FETÖ organize eden finanse eden grupla aynı. Bunların temsilciside Clintonlar bunlardan önce OBAMA vardı ondan önce Bush fakat son dönem seçimi hile kaybettikleri için içlerine oturdu. Trump destekleyen şirket-aile aynı zamanda Uluslararası piyasada Putini destekliyor. Bunların Rusya hile yaparak Trump seçimi kazandı denmesinin sebebide budur.
Kısaca biz şuan pozisyonumuzda Abimiz Rusya ise abimizin amcasının oğlu da trump oluyor .... Neden Putin abimiz her derdimizde dikkat edin putin ile telefon görüşmesi birebir görüşmeler oluyor. Suriye krizi , PKK PYD konularında hemen Putin abimize dönüyoruz. Eskiden de Obama Bush dönüyorduk. Abiler hep oluyor işte...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
December 07, 2017, 06:00:29 PM

Trump'tan şikayet eden Filistin dışında bir tane Arap ülkesi var mı?  Dolayısıyla herkes halinden memnun, kendi kendinize Dünya Savaşı falan uydurmayın, onun için yürek lazım ve yürek dediğin de Arap Yarımadasında bulunan bir şey değil.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 07, 2017, 06:14:38 PM

Israil i ilk taniyan ülkeyiz üstüne bu cikislar bana cok komik geliyor.. Savas falan cikmaz. 1 2 protesto olur sonra hersey unutulur.. Araplardan zaten bir ekşin beklemiyorum. Bir cogu zaten Amerikanin bir taraflarini yalamakla mesguller..
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 07, 2017, 07:18:23 PM

Trump gibi bir adamın ABD nin başına geçmesi tesadüf olamaz bu adamın görevi Dünya'yı kaus ve savaş ortamına sürüklemek yani bizi önümüzde ki günlerde hayırlı olaylar beklemiyor Allah sonumuzu hayır etsin , Ne zaman orta doğu karışsa Dünya karışıyor.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
December 08, 2017, 04:25:44 PM

Büyük bir savaş muhtemelen olacaktır 10 yıl 20 yıl içinde belkide daha yakın bir tarihte olacaktır. Umarım sonumuz hayırlı olur.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
December 08, 2017, 04:29:09 PM

Suudi'ler daha doğru dürüst bir tepki bile gösteremedi adamlar bu adamlar oldukça dünya savaşa felan sürüklenmez rahat olun tepki yok çünkü sadece boş laf var. İsrailliler, Amerikalılar ne bok yerse yesin kimse tepki göstermedikten sonra.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2086
Merit: 437

View Profile
December 08, 2017, 05:15:50 PM

Trump'ın nasıl biri olduğunu bütün dünya biliyor.Ve evet amacı savaşa sürüklemek.Böyle bir amacı olmasa böyle faaliyetlerde bulunmaz.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
December 08, 2017, 05:55:32 PM

RTE bir şekilde bu durumdan kurtarır umarım ülkemizi yani eğer bir savaş çıkacak olursa .
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: