Bitcoin Forum
May 02, 2024, 10:07:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: NiceHash down?  (Read 1237 times)
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
December 10, 2017, 08:19:19 PM
 #21

Možda još nije sve izgubljeno. Na Redditu se javio jedan od vlasnika NicheHasha i postao da rade na rješenju da obeštete kupce i prodavače.

https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7ipuso/andrej_confirms_that_nicehash_is_working_on_a/
1714687635
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714687635

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714687635
Reply with quote  #2

1714687635
Report to moderator
1714687635
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714687635

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714687635
Reply with quote  #2

1714687635
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714687635
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714687635

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714687635
Reply with quote  #2

1714687635
Report to moderator
1714687635
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714687635

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714687635
Reply with quote  #2

1714687635
Report to moderator
1714687635
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714687635

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714687635
Reply with quote  #2

1714687635
Report to moderator
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
December 10, 2017, 08:20:49 PM
 #22

Možda još nije sve izgubljeno. Na Redditu se javio jedan od vlasnika NicheHasha i postao da rade na rješenju da obeštete kupce i prodavače.

https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7ipuso/andrej_confirms_that_nicehash_is_working_on_a/

Ne znam kako bi mogli obeštetiti kupce i prodavače. Koliko god da imaju love, sumnjam da mogu toliko love skupiti da bi vratili svakome ono što je ukradeno. Jedino ako se mogu naplatiti preko osiguranja...
Sn1p3r
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 48
Merit: 0


View Profile
December 11, 2017, 12:52:44 AM
 #23

Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2436
Merit: 1215


View Profile
December 11, 2017, 12:17:33 PM
 #24

Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti

Mene su već prije izgubili zbog plaćanja svega u BTC-u. Znam da je to najpopularnija valuta, ali prokleto su skupi fee-evi za prebacivanje (naročito manjih iznosa). Od prije dva-tri tjedna rudarim XMR i prilično sam zadovoljan. Plus, XMR algoritam troši manje struje Smiley
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
December 11, 2017, 03:05:14 PM
 #25

Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti

Mene su već prije izgubili zbog plaćanja svega u BTC-u. Znam da je to najpopularnija valuta, ali prokleto su skupi fee-evi za prebacivanje (naročito manjih iznosa). Od prije dva-tri tjedna rudarim XMR i prilično sam zadovoljan. Plus, XMR algoritam troši manje struje Smiley

Samo je pitanje što želiš napraviti s izrudarenim coinima. Ja sam recimo planirao kupovati opremu za rudarenje, a za kupiti u realnom svijetu BTC je najbolja opcija a za to NicheHash bio odličan jer si odmah imao BTC.

btw. za CryptoNight algoritam ima i isplativijih coinova od XMR-a, ako te zanimaju neki manji coinovi pogledaj Karbowanec (KRB), Electroneum(ETN), Sumokoin(SUMO).
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
December 11, 2017, 04:18:43 PM
 #26

jao pa ima vas dosta što ste izgubili lovu. jeste li dobili ikakvu obavijest od NiceHasha? sjećam se samo da su izbacili zvanični statement, je li se išta desilo nakon toga? kakv je support i imate li ikakve šanse da dobijete odštetu neku?
Sn1p3r
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 48
Merit: 0


View Profile
December 11, 2017, 10:34:58 PM
 #27

jao pa ima vas dosta što ste izgubili lovu. jeste li dobili ikakvu obavijest od NiceHasha? sjećam se samo da su izbacili zvanični statement, je li se išta desilo nakon toga? kakv je support i imate li ikakve šanse da dobijete odštetu neku?

Stalno rade neke objave kako rade na rješavanju problema, i da traže najbolji nacin kako korisnicima vratiti novce.
Ja vjerujem da cemo dobiti povrat novaca, ali ne odmah isti dan, ili mozda ne odmah sve odjednom, ali da ce eventualno biti nešto.
Redovito ih pratim, vjerujem da cu nekoliko mašina vratiti na Nicehash, dok cu s glavnima se bazirati u drugi smjer.


Po meni, neka oni samo vrate uslugu online, samim time smo se vratili vec malo.
Sto se tice povrata izgubljenog, naravno svako bi volio da dobije nazad sto je zarađeno (to je normalno razmisljanje), sto nekako i vjerujem da ce biti, ako ne odmah vjerujem da ce nam to postupno refundirati kroz feejeve, isplate ili sto vec.
Kako god makar da nešto dobijemo.

Da budem iskren malo se i nadam da ga ne vrate, jel makar me natjeralo da se uhvatim "pravog" rudarenja, zarađujem malo više dnevno, ali obožavam Nicehash zbog jednostavnosti

Mene su već prije izgubili zbog plaćanja svega u BTC-u. Znam da je to najpopularnija valuta, ali prokleto su skupi fee-evi za prebacivanje (naročito manjih iznosa). Od prije dva-tri tjedna rudarim XMR i prilično sam zadovoljan. Plus, XMR algoritam troši manje struje Smiley

Samo je pitanje što želiš napraviti s izrudarenim coinima. Ja sam recimo planirao kupovati opremu za rudarenje, a za kupiti u realnom svijetu BTC je najbolja opcija a za to NicheHash bio odličan jer si odmah imao BTC.

btw. za CryptoNight algoritam ima i isplativijih coinova od XMR-a, ako te zanimaju neki manji coinovi pogledaj Karbowanec (KRB), Electroneum(ETN), Sumokoin(SUMO).

Vec sam odavno isplatio rudare, i sada slijedeci korak mi je da rudari zarade za nove. Kada se zaradi za dvije grafičke, kupujem jednu.
Polako ali idemo sigurno - cim krene pohlepa, vjerujem da propadam.
ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
December 12, 2017, 03:33:50 AM
 #28

Nažalost te pare nikad više nećemo videti
Londoonik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
December 12, 2017, 11:59:55 AM
 #29

nema baš neke šanse za povratom izgubljenih bitcoina... teško da će se hakeru ući u trag.
Tokich
Member
**
Offline Offline

Activity: 210
Merit: 10


View Profile
December 12, 2017, 12:50:49 PM
 #30

Da li postoji šansa da vrate novac oštećenim investitorima?
GregorWar
Member
**
Offline Offline

Activity: 85
Merit: 10


View Profile
December 12, 2017, 01:05:23 PM
 #31

dečki ne želim, da ste loše vole ali mislim, da su ove pare več izgubljene za sve one koji ste imali nešto na tom sajtu...
koliko znam je jedan od njih nedugo natrak izašao iz zatvora baš radi hack poslova...oko 8000 kompjutera zarazio virusom po čitavom svijetu...
tako, da mu to baš i nije bio problem ukrasti...ne znam...možda se varam...
dobi če par godina zatvora a kad izađe ima če para puno pa če preživjeti lagano te godine tamo iza četiri stijene...

▌▌   Anonymous and Untraceable     ›› ››   DeepOnion  ‹‹ ‹‹     TOR INTEGRATED & SECURED    ▌▌
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     ANN  Whitepaper  FACEBOOK  Twitter  Youtube  Forum     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▌▌   ••  JOIN AIRDROP 🚀  ••  |||   Download DeepOnion   |||   ✅ Verified with DeepVault    ▌▌
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
December 12, 2017, 05:13:25 PM
 #32

dečki ne želim, da ste loše vole ali mislim, da su ove pare več izgubljene za sve one koji ste imali nešto na tom sajtu...
koliko znam je jedan od njih nedugo natrak izašao iz zatvora baš radi hack poslova...oko 8000 kompjutera zarazio virusom po čitavom svijetu...
tako, da mu to baš i nije bio problem ukrasti...ne znam...možda se varam...
dobi če par godina zatvora a kad izađe ima če para puno pa če preživjeti lagano te godine tamo iza četiri stijene...

ako je to tako, onda postoje i jasnije indicije ko bi mogao stajati iza cijele priče. ono što je najgore je da su načini povrata coinova skoro pa nemogući, još kad se proces oduži, nažalost vjerujem da je ovo naprosto - piši propalo.

žao mi je zbog sviju vas koji ste izgubili novce i nadam se da vas to neće obeshrabriti da furate dalje.
dusan1080
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
December 12, 2017, 05:39:49 PM
 #33

I hakeri su u problemu.Sve su menjacnice i policija obavesteni i tacno se zna koja je BTC adresa hakera. Tesko da mogu neometano da pomere btc
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
December 12, 2017, 07:13:20 PM
 #34

I hakeri su u problemu.Sve su menjacnice i policija obavesteni i tacno se zna koja je BTC adresa hakera. Tesko da mogu neometano da pomere btc

Ne budi smiješan! Ako su dovoljno pametni da provale u takav sustav onda mogu raditi s coinima što god požele. Ovo je KRIPTO!
dusan1080
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
December 12, 2017, 09:27:02 PM
 #35

Da, al ti svakako mozes da pratis na koje adrese je poslat BTC
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
December 12, 2017, 09:51:00 PM
 #36

Da, al ti svakako mozes da pratis na koje adrese je poslat BTC

Ma ja mislim da bih mogao zamesti trag tim BTC-ovima a kako ne bi mogli oni koji su ga maznuli (ili da kažem pohranili na neku adresu). Recimo prvo prebaciš BTC na neku drugu adresu (time si izbjegao eventualno blokiranje adrese na kojoj se sad nalaze  od strane mjenjačnica), zatim u nekom novčaniku napraviš brzinski zamjenu u neku drugu valuti (po mogućnosti koja ima privatne adrese koje se ne mogu pratiti recimo kao ZEN) pa im onda ti nakon toga uđi u trag.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
December 12, 2017, 09:59:54 PM
 #37

Inače vlasnici su se malo prije oglasili na redditu.
https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7jdri3/service_coming_back_soon/
Vraćaju servis uskoro online. A i navodno rade da nam vrate BTC koji su hakeri ukrali nama a ne njima, ko da su moju lozinku i dvostruku autentifikaciju provalili.
Baš su mi digli živac, bolje da se nisu ni javljali. Ne znam tko će imati povjerenja ako ne refundiraju korisnike. Rađe neka propadnu zauvijek ako nisu u stanju ispraviti svoje propuste.
dante99
Member
**
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 10


View Profile
December 14, 2017, 04:11:54 PM
 #38

Inače vlasnici su se malo prije oglasili na redditu.
https://www.reddit.com/r/NiceHash/comments/7jdri3/service_coming_back_soon/
Vraćaju servis uskoro online. A i navodno rade da nam vrate BTC koji su hakeri ukrali nama a ne njima, ko da su moju lozinku i dvostruku autentifikaciju provalili.
Baš su mi digli živac, bolje da se nisu ni javljali. Ne znam tko će imati povjerenja ako ne refundiraju korisnike. Rađe neka propadnu zauvijek ako nisu u stanju ispraviti svoje propuste.

da, na njemačkom forumu su spomenuli da će ga uskoro pustiti opet u pogon. meni ništa nije jasno. ako se sumnja da je inside job, zar ti likovi sad nisu pod istragom? i ako se već surađuje sa internacionalnim policijskim organima, kako će uopće išta raditi ako je istraga u toku?  Huh ovo je čista lakrdija...
powerman24
Member
**
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 12


View Profile
December 17, 2017, 08:08:54 PM
 #39

Nicehash je nažalost propao. Ali u zadnje vreme sa cryponight algovima baš lepo je išlo. Šteta što su hekovali i odneli moje vredne dolare  Embarrassed Cry

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄  ▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌
【We produce energy from renewable sources to use it for mining and the blockchain.】
ANN THREADFACEBOOKTWITTERWHITEPAPERYOUTUBE
ataki
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 602
Merit: 100



View Profile
December 18, 2017, 07:28:32 AM
 #40

Neko sad blago uživa sa 4700 Btc Smiley odoše naše male zarade Sad
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!