Bitcoin Forum
April 16, 2024, 06:24:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Cüzdanıma gelen eth  (Read 1343 times)
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
December 08, 2017, 07:44:49 AM

Herkese merhaba,
Koineks>bitfrex'e 1eth transfer ettim işlem sorunsuz gerçekleşti. Sonra tekrar 1 eth transfer ettim hesabıma 2.13eth  geldi sonradan transfer ettiğim 1 eth'de 7-8 saat sonra geldi sormak istediğim 2.13 eth nerden nasıl gelmiş öğrenebilirmiyim yoksa bana hediyemi Smiley

şimdi önce 1 eth yolladın sorunsuz gerçekleşti demişsin. 1 etherin var. sonra 1 eth daha transfer ettin 2 ether yapti. ama ikinci transferde anladigim kadariyla 1 eth göndermiştin geldi yani aslinda 1.13 eth fazla göndermişler. diğer transfer de 7-8 saat sonra gelmiş dedigin gibi totalde 2.13 eth fazladan gelmiş. eğer yaptigin işlemlerde kullandigin eth adresini paylaşabilirsen kimden geldigini anlayabiliriz. yani en azindan bir borsa araciligiyla mi geldi yoksa bi kullanici mi atti  yada bi bounty vs bişilermi sorgulariz. sonra eğer işin doğrusunu yapmak istersen de bi yol bulursun. önemli olan o etherlerin hangi adresten sana geldigi.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
1713248687
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713248687
Reply with quote  #2

1713248687
Report to moderator
1713248687
Hero Member
*

Ignore
1713248687
Reply with quote  #2

1713248687
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713248687
Hero Member
*

Ignore
1713248687
Reply with quote  #2

1713248687
Report to moderator
Safakozt (OP)
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 08:11:33 AM

Koinex üzerinde bir hata gerçekleşmiştir büyük ihtimalle. Oradaki hesabında fark ederlerse eksi görmene neden olabilir. Bence komple çık Koinexden isteseler de bulup alamasınlar senden parayı Grin
İşin haram boyutu var Smiley
Safakozt (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2017, 08:13:23 AM

Herkese merhaba,
Koineks>bitfrex'e 1eth transfer ettim işlem sorunsuz gerçekleşti. Sonra tekrar 1 eth transfer ettim hesabıma 2.13eth  geldi sonradan transfer ettiğim 1 eth'de 7-8 saat sonra geldi sormak istediğim 2.13 eth nerden nasıl gelmiş öğrenebilirmiyim yoksa bana hediyemi Smiley

şimdi önce 1 eth yolladın sorunsuz gerçekleşti demişsin. 1 etherin var. sonra 1 eth daha transfer ettin 2 ether yapti. ama ikinci transferde anladigim kadariyla 1 eth göndermiştin geldi yani aslinda 1.13 eth fazla göndermişler. diğer transfer de 7-8 saat sonra gelmiş dedigin gibi totalde 2.13 eth fazladan gelmiş. eğer yaptigin işlemlerde kullandigin eth adresini paylaşabilirsen kimden geldigini anlayabiliriz. yani en azindan bir borsa araciligiyla mi geldi yoksa bi kullanici mi atti  yada bi bounty vs bişilermi sorgulariz. sonra eğer işin doğrusunu yapmak istersen de bi yol bulursun. önemli olan o etherlerin hangi adresten sana geldigi.
Gelen adres bu:
https://etherscan.io/address/0x88a01016e79e6a7937d49be363eacf61ce3eaf34
dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 09:33:29 AM

Valla ben olsam hayatta vermem. Zaten şu sıra bütün sitelere acayip kılım türkiyedeki borsa sitelerne.
Safakozt (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2017, 10:44:52 AM

Herkese merhaba,

Koineks yanlışlıkla atmıştır Ether bir hata olmaz . Koineks hata vardır. Hesabına eksi olarak yansıtırlar..
Hesabımda eksi olarak gözükmüyor şuan koinekste tüm değerim 0 nerden öğrenebilirim kimin attığını hangi firmanın sebep olduğunu
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 11:02:32 AM

Herkese merhaba,

Koineks yanlışlıkla atmıştır Ether bir hata olmaz . Koineks hata vardır. Hesabına eksi olarak yansıtırlar..
Hesabımda eksi olarak gözükmüyor şuan koinekste tüm değerim 0 nerden öğrenebilirim kimin attığını hangi firmanın sebep olduğunu
transferin tx linkini atabilirseniz bakabiliriz hocam. koinekste değilde bitfinextede bi sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. 2.13 eth borsalar için çok az bi miktar ama bu hata devam ederse hatalı borsa patlayacaktır.
Safakozt (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2017, 12:24:44 PM

Herkese merhaba,

transferin tx linkini atabilirseniz bakabiliriz hocam. koinekste değilde bitfinextede bi sıkıntı olabilir diye düşünüyorum. 2.13 eth borsalar için çok az bi miktar ama bu hata devam ederse hatalı borsa patlayacaktır.
Txt sayfasının ne tarz bilgiler içerdiğini bilmiyorum konu ile alakalı nasıl bulabileceğimi bana iletirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
carlison
Sr. Member

Activity: 302
Merit: 250

View Profile
December 08, 2017, 12:46:20 PM

eskiden ether değeri düşükken borsalar hesabınıza gelen kucuk miktarları yansıtmıyordu. ornegin polo 1 ether altını hesaba aktarmıyordu. O tarz birseyde olmus olabilir
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
December 08, 2017, 01:38:19 PM

Mükemmel olmuş yalnız resmen kıskandım çok fazla çaktırma kardeşim al kullan hayrını gör Smiley)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
December 08, 2017, 01:44:42 PM

Biraz bekle hatanın neden kaynaklandığı ortaya çıkar sende oraya geri transfer edersin. Ya da etherscan'den nasıl geldiğini görebilirsin.
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
December 08, 2017, 01:50:51 PM

Eğer arkasını aramazlarsa sizde peşine düşmeyin, bağış gelmiş olabilir sonuçta zibille bağış yapılan bir platformdayız ve arkasına düşülmezse bu paranın önemli bir şe yolacağını düşünmüyorum
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
December 08, 2017, 02:20:05 PM

Bence toz kaldırma eğer eminsen fazladan geldiğine.Muhtemelen bir yanlışlık olup atılmıştır ya da bağış olabilir.Ama bana daha çok sen unutmuş olabilirsin gibi geliyor.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
December 08, 2017, 02:22:43 PM

Etherleri göndereni buldum zararımı karşıladığımda göndericem hepsini aynen geri hepinize teşekkür ederim
Buradaki potansiyel dolandırıcılara uymayıp parayı iade etmeye çalıştığın için seni tebrik ederim.
Arkadaşım bunun potansyel dolandırıcılık ile ne alakası var adam birini mi dolandırmış oluyor?Sacma sapan direkt kötüleme insanları.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
Safakozt (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2017, 02:43:55 PM

Bence toz kaldırma eğer eminsen fazladan geldiğine.Muhtemelen bir yanlışlık olup atılmıştır ya da bağış olabilir.Ama bana daha çok sen unutmuş olabilirsin gibi geliyor.
Cevabın için teşekkür ederim. Daha önce hiç transfer gerçekleştirmedim unutma gibi bir durum değil hocam
Safakozt (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2017, 02:46:22 PM

Biraz bekle hatanın neden kaynaklandığı ortaya çıkar sende oraya geri transfer edersin. Ya da etherscan'den nasıl geldiğini görebilirsin.
Etherscanda gelen cüzdan gözüküyor kimin olduğunu öğrenip sorma gibi bir şansımız var mı bapış durumu nasıl oluyor merak ettim Smiley
carlison
Sr. Member

Activity: 302

View Profile
December 08, 2017, 02:57:12 PM

Etherscanda gelen cüzdan gözüküyor kimin olduğunu öğrenip sorma gibi bir şansımız var mı bapış durumu nasıl oluyor merak ettim Smiley
Adresin kime ait oldugunu bulmak icin o cuzdanın altında soru cevap kısmı var oraya bırseyler yaz belkı cevap gelir. Harıcınde bulman cok zor
Safakozt (OP)
Newbie
*

View Profile
December 08, 2017, 03:50:48 PM

Adresin kime ait oldugunu bulmak icin o cuzdanın altında soru cevap kısmı var oraya bırseyler yaz belkı cevap gelir. Harıcınde bulman cok zor
Yazdım bakalım gelen adrese göndersem bana gönderenemi gidiyor
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 08, 2017, 04:48:29 PM

havadan ether yagmaz. biri yanlislikla gondermis olmali. gonderici ile daha once alisveris yapmis olmalisiniz. bir transfer hatasi oldugunu dusunuyorum. masrafi dusup ayni adrese iade edebilirsiniz mesela, eger cebe atmayi dusunmuyorsaniz.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 04:58:10 PM

Bize kimse yanlışlıkla yollamıyolar üstüne daha az yolluyolar şans işte sesini çıkarma otur ye o parayı TR de hangi borsadan aldıysan başka borsaya geç almasınlar geri.
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 08, 2017, 04:59:10 PM

Keşke Bizede Gelse Be NE olur gelll !

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: