Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:31:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Wallet'a Ulaşmayan Ethereum  (Read 198 times)
tillazen (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
December 07, 2017, 04:19:34 PM

Herkese Merhaba ;

(5 Aralık) Salı günü saat 16:00 civarında Cex.io'dan Bitfinex'e 0.3 Ether transfer ettim. Fakat şu ana kadar gelen bir şey yok , bunun yanı sıra etherscan ve ethercain'de de transaction bulunamadı uyarısı alıyorum .

0x6d911865b2f7e49d011a7ab870ffb526baaab7c359e4a935915556260602f865

Pazartesi günü gönderdiğim 0.05 ve 0.07 Eth meblağlarda ise herhangi bir sorun yaşamamıştım-
Herhangi bir kod vb yanlışlığı yok bir kaç sefer dikkatle kontrol ettim.

Gas price'ların artmasından dolayı böyle bir gecikme oldugu konuşuluyor fakat bu kadar uzun sürmesi normal mi sizce ? Twitter 'dan takip ettiğim kadarıyla bir çok insan da aynı sorunu yaşıyor .

Cryptokittes'den haberdarım ve bugun ethereum ağında  bütün coinlerin toplamından daha fazla transaction gerçekleşmiş (-last 24 hours- en üst sağdaki grafik)

https://bitinfocharts.com/cryptocurrency-charts.html

Sormak istediğim ; benim ve benim gibi arkadaşların işlemlerine ne zaman sıra gelecek ? Çünkü anladığım kadarıyla sistem gas price'ı yüksek olan transaction'ları öne alıyor bu nedenle bizim gibi exchange'ler arası transfer yapan kişilerin işlemleri henüz  pending kısmında bile değil. Şu anda da da yapılan her yeni işlem garanti olması için yüksek gwei ile yapıldıgında işlemler sürekli öne alınıyor.

Kısacası bankada banka kartı ile sıra numarası alan müşterinin sürekli  önelikli olarak gişeye çağırılması gibi bir durum var ama hali hazırda çalışan sadece bir gişe var ve sürekli de yeni gelen banka müşterileri numaratörden kart ile numara alıyor , biz kartı olmayanlar ise öylece bekliyoruz .Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Sizlerin fikirlerini de duymak isterim ,bize ne zaman sıra gelecek : )
Selamlar.

Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715358663
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715358663
Reply with quote  #2

1715358663
Report to moderator
batturkey
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 07, 2017, 10:15:13 PM

Herkese Merhaba ;

(5 Aralık) Salı günü saat 16:00 civarında Cex.io'dan Bitfinex'e 0.3 Ether transfer ettim. Fakat şu ana kadar gelen bir şey yok , bunun yanı sıra etherscan ve ethercain'de de transaction bulunamadı uyarısı alıyorum .

0x6d911865b2f7e49d011a7ab870ffb526baaab7c359e4a935915556260602f865

Pazartesi günü gönderdiğim 0.05 ve 0.07 Eth meblağlarda ise herhangi bir sorun yaşamamıştım-
Herhangi bir kod vb yanlışlığı yok bir kaç sefer dikkatle kontrol ettim.

Gas price'ların artmasından dolayı böyle bir gecikme oldugu konuşuluyor fakat bu kadar uzun sürmesi normal mi sizce ? Twitter 'dan takip ettiğim kadarıyla bir çok insan da aynı sorunu yaşıyor .

Cryptokittes'den haberdarım ve bugun ethereum ağında  bütün coinlerin toplamından daha fazla transaction gerçekleşmiş (-last 24 hours- en üst sağdaki grafik)

https://bitinfocharts.com/cryptocurrency-charts.html

Sormak istediğim ; benim ve benim gibi arkadaşların işlemlerine ne zaman sıra gelecek ? Çünkü anladığım kadarıyla sistem gas price'ı yüksek olan transaction'ları öne alıyor bu nedenle bizim gibi exchange'ler arası transfer yapan kişilerin işlemleri henüz  pending kısmında bile değil. Şu anda da da yapılan her yeni işlem garanti olması için yüksek gwei ile yapıldıgında işlemler sürekli öne alınıyor.

Kısacası bankada banka kartı ile sıra numarası alan müşterinin sürekli  önelikli olarak gişeye çağırılması gibi bir durum var ama hali hazırda çalışan sadece bir gişe var ve sürekli de yeni gelen banka müşterileri numaratörden kart ile numara alıyor , biz kartı olmayanlar ise öylece bekliyoruz .Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Sizlerin fikirlerini de duymak isterim ,bize ne zaman sıra gelecek : )
Selamlar.

Bu son zamanlarda ethereum agindaki yavaslamadan dolayi oluyor yapabileceginiz birsey yok borsa uzerinden islem yaptiginiz icin beklemelisiniz egerki cok dha auzarsa yardim almayi deneyin siteden.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
December 07, 2017, 10:32:31 PM

Neden bilmiyorum ama şu an büyük borsalar, sizin borsalara aktardığınız Ethereum' u, deposit adresinizden kendilerine ait başka bir adrese aktarmadan koinleri hesabınıza yansıtmıyor. Buna ilk önce BTCTurk' de rastlamıştım. Bugün aynısını Bittrex yaptı şaşırdım. İstedikleri 36 onay sonrasında koinleri başka bir adrese yönlendirdiler, tekrar 36 onay bekledim.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
December 07, 2017, 11:03:35 PM

bu aralar sorun yasayan bircok kisi var. borsa siteleri genelde 8-16-32 gibi onaylar istiyorlar. sisteme giris olsada onaylanmalari bitmeden sistemde isleme izin vermiyor. son 1-2 haftadir ether yollamiyordum bu sorunlardan haberim yoktu ama bu aralar sikayet eden cok kisi oldugunu fark ettim
Pages: [1]
  Print  

Jump to: