Bitcoin Forum
May 09, 2024, 11:12:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 152 »
  Print  
Author Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler )  (Read 59446 times)
CoinSlayer
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
December 28, 2017, 02:23:59 PM

cedex'in imzasına katıldım yöneten sylon. haftada 20 yapıcı mesaj istiyo katılım pek yok ayrıca %53 ü imzaya ayırmıs bakalım 3 5 birşeyler gelebilir saygılar.
1715296336
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715296336
Reply with quote  #2

1715296336
Report to moderator
1715296336
Hero Member
*

Ignore
1715296336
Reply with quote  #2

1715296336
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715296336
Hero Member
*

Ignore
1715296336
Reply with quote  #2

1715296336
Report to moderator
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 28, 2017, 02:35:03 PM

haftada 20 yapıcı mesaj gerçekten çok yüksek en azından 10 veya 15 e indirilmesi gerekdiğini düşünüyorum. Zaten çoğu bu yüzden bıraktı diye tahmin ediyorum.

linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
December 28, 2017, 02:49:07 PM

Abonelik kampanyası daha çekici.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 28, 2017, 03:31:36 PM

cedex katılımcısı cok benım gordugum hdac ımzaları kaldırın dedı ama hala hdac ımzası tasıyanlar var neden kaldırmıyorlar acaba , ıconun bıttıgınden haberınız yokmu arkadaşlar
CoinSlayer
Member
**

View Profile
December 28, 2017, 03:32:57 PM

cedex katılımcısı cok benım gordugum hdac ımzaları kaldırın dedı ama hala hdac ımzası tasıyanlar var neden kaldırmıyorlar acaba , ıconun bıttıgınden haberınız yokmu arkadaşlar
60 kişi felan vardı sanırı bence çok değil sanki ama bakalım bu arada enwion da güzel duruyo twitter bountysine katıldım ben
CoinSlayer
Member
**

View Profile
December 28, 2017, 03:34:12 PM

haftada 20 yapıcı mesaj gerçekten çok yüksek en azından 10 veya 15 e indirilmesi gerekdiğini düşünüyorum. Zaten çoğu bu yüzden bıraktı diye tahmin ediyorum.
aynen 20 imza çok oluyo daha bugun girdim sayıyı doldurmak için kendimi yırtıyorum resmen Smiley
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 29, 2017, 02:13:28 AM

Stake veren imzaları dikkatli seçmek lazım. Çünkü ICO'su başarısız olursa elinize birşey geçmiyor. Ha eğer başarılı olursa ve tutarsa da hatırı sayılır bir miktar bırakabilir.
Fakat BTC olarak haftalık ödeme yapan kampanyalar çok daha sağlıklı bence. Az olsun ama cepte olsun diyenler için tercih edilebilir

Haftalık ödeme yapan kampanya varmı ? Ben aradım bulamadım .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
December 29, 2017, 03:57:33 AM

Stake veren imzaları dikkatli seçmek lazım. Çünkü ICO'su başarısız olursa elinize birşey geçmiyor. Ha eğer başarılı olursa ve tutarsa da hatırı sayılır bir miktar bırakabilir.
Fakat BTC olarak haftalık ödeme yapan kampanyalar çok daha sağlıklı bence. Az olsun ama cepte olsun diyenler için tercih edilebilir

Haftalık btc olarak ödeme yapan kampanyalara bir örnek verebilir misin? Aktif bir kampanya olursa çok makbule geçer. Aktif yoksa geçmiş kampanyada olur bir örnek sadece.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
December 29, 2017, 04:44:25 AM

Haftalık btc olarak ödeme yapan kampanyalara bir örnek verebilir misin? Aktif bir kampanya olursa çok makbule geçer. Aktif yoksa geçmiş kampanyada olur bir örnek sadece.

Deadley in yönettiği The Abbys var şuan aktif ama imza alımı kapandı ona bakabilirsin normal miktar para veriyodu.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
December 29, 2017, 06:12:16 AM

Cedex çoğalmaya başladı. Anlaşılan bundanda birşey çıkmayacak. Önümüzdeki hafta güncellemeden sonra çıkarım büyük ihtimalle

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 29, 2017, 10:59:38 AM

Haftalık BTC ödemesi yapan kampanyaları soranlara, konu başlığının linkini iletiyorum:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.600

Fatanut adlı kullanıcı her hafta bu konu başlığında detaylı bir liste yayınlıyor. Hangi kampanyanın ne kadar süreyle ne verdiği ve ne istediği burada paylaşılıyor. Bol kazançlar Wink
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
December 29, 2017, 11:52:10 AM

Haftalık BTC ödemesi yapan kampanyaları soranlara, konu başlığının linkini iletiyorum:

Fatanut adlı kullanıcı her hafta bu konu başlığında detaylı bir liste yayınlıyor. Hangi kampanyanın ne kadar süreyle ne verdiği ve ne istediği burada paylaşılıyor. Bol kazançlar Wink

Hocam sanırım o 2 imzada local yani türkçe kabul etmiyor . Bakmıstım ben onlara

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
lossnet
Legendary
*

View Profile
December 29, 2017, 12:03:22 PM

Hocam sanırım o 2 imzada local yani türkçe kabul etmiyor . Bakmıstım ben onlara

Elbette ki katılım şartları değişken. Oradaki liste tüm BTC veren kampanyaların her hafta güncellendiği bir liste. Türkçe (local) kabul edenler de oluyor arada. Belirtilmemişse, yöneticiye bir mesaj atıp teyit etmek gerekir. Mesela ben geçen haftalarda Abyss için katılmıştım. 25 post istemişlerdi, sadece 7 tanesini ingilizce yazmalısınız demişlerdi. 1 hafta sonra hemen yatırdılar bitcoinimi:)
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
December 29, 2017, 12:04:32 PM

Suan ödeme yapan 2 tane kampanya var sanırım orada . Altlardaki yapmayanlar galiba .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
lossnet
Legendary
*

View Profile
December 29, 2017, 12:12:10 PM

Suan ödeme yapan 2 tane kampanya var sanırım orada . Altlardaki yapmayanlar galiba .

Evet "Active" olarak gruplananlar şu anda halen katılımcı toplayanlar. CFNP (Closed for new participants) olanlar ise katılımcı kabul etmeyenler (dolmuş olanlar). Kampanyaların kendi linklerinde daha fazla detay paylaşılıyor. Bazen diskalifiye edilenler olabiliyor. Duyuru ile tek tük alım yapıyorlar.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 29, 2017, 12:20:33 PM

Hocam bu sizin taşıdğınız imzanın bounty konusunu kilitlemişler neden böyle oldu biliyormusunuz sanki projeyi durdurmuş olabilirler gibi geldi bana veya bounty konusunu ekip devralmış olabılır bunu bir araştırın istersenız
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 29, 2017, 05:50:52 PM

Ben CEDEX'e katıldım Sylona güvenerek.Ayrıca oldukça az kişi vardı ve belki bir şeyler getirir dedim ama bugün cuma haftalık sayım günü ve post sayıları hiç güncellenmedi geçen haftadan beri.Sylon pek ilgilenmiyor artık.

bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 29, 2017, 09:32:25 PM

Belli olmuyor bu işler ama az katılımcının olduğu kampanyalar tercih edilmeli şimdi ins ve hdac bitiyor oradan bir ton adam imza arayacak gerçi imzadan bol birşey yok onemlı olan az katılımcılı ımza bulabilmek.
Hocam senin imzadakiler lokal postları kabul etmiyor, haberin var değil mi?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 30, 2017, 09:30:37 AM

arkadaşlar yani mantığen düşündüğünde burd paylaşıln imzalar zaten çoğu kişi girecek yukarıda bir arkadaşımız anlaşılan çoğaldı ekmek yok falan demiş Smiley ama konu çok faydalı arada girip bende bakıyorum güzel imzalar lazım bizede

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 30, 2017, 01:28:43 PM

Belli olmuyor bu işler ama az katılımcının olduğu kampanyalar tercih edilmeli şimdi ins ve hdac bitiyor oradan bir ton adam imza arayacak gerçi imzadan bol birşey yok onemlı olan az katılımcılı ımza bulabilmek.
Hocam senin imzadakiler lokal postları kabul etmiyor, haberin var değil mi?

All posts must be made in ‘Altcoin Discussion’ or ‘Trading Discussion’ sections of the forum

hayda local altcoin kısmından bahsetmiyormu şimdi burada bende locali kapsıyor diye düşünüyordum
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 152 »
  Print  

Jump to: