Bir göz attım da, üyelik oluşturmak gerekiyor arkadaşların bu konuda da haberi olsun.İmza kampanyalarının kıtlaştığı bu dönemde her kampanya altın değeri taşıyor.Daha bugün bir imza kampanyası daha sona erdi.Chip’den sonra buralar dutluk oldu bu yüzden.Eskisi gibi token kampanyalarının artmasını dilerdim.En azından insanlar bir miktar tokene sahip oluyor ve duruma göre bunu bekletip, satabiliyordu.Artık eskisi gibi imza kampanyaları maalesef yok.Paylaşım için teşekkürler.Bounties kısmı sık sık kontrol edilmeli.
Forumun bounties bölümünde token imzaları oluyor. Ben yakın zamanda katıldım ama gelen bir token yok spreadsheetlerde bir şey kazandık ama cüzdana gelmedi.
Orada yeni defi tokeni çıkmış ama ödülü usdt bazlı galiba. Hemen dolmuş. Chip ile best imzadan çıktı orada ki büyük başlar forum sahipleri sağa sola saçıldı. Hal böyle olunca managerler adam seçti