Bitcoin Forum
May 14, 2024, 03:39:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: İOTA almalıyım  (Read 1774 times)
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 01:10:29 PM

iota vadettiklerini reel de hayata geçirirmi acaba ? fujitsu ile anlaşma yapılmış sankim denemeler yapıalcakmış reelde kullanıma geçince fırlar
1715701167
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715701167
Reply with quote  #2

1715701167
Report to moderator
1715701167
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715701167
Reply with quote  #2

1715701167
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 16, 2017, 07:24:38 PM

İota alınabilir bencede ama şu sıralar hareketli degil birden pump yada dump olabilir bende kararsızım alsammı almasammı güzelde bir proje aslında

yani hareketli olmaamsı bir yönden iyi bir durum. tabi bu alım için böyle. alım yaptıktan sonra pump olabilir bence. ben yukarda yazdım iota için 8-10 dolar fiyatını bekliyorum ama BTC olarak bu kadar artış olur mu bilmem.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 08:05:01 PM

Iota bende aldım bayağı yatırım yaptım gelecekte zenginliğim iota sayesinde olacak bence almayanlar çok pişman olacaklar bu yüzden herkes almalı iota
jekyde
Member
**

Activity: 252
Merit: 16

View Profile
December 16, 2017, 10:00:04 PM

Dolar bazında karda olmama rağmen btc bazında zarardayım o yüzden keyfim pek yerinde değil yine de sen bilirsin.
mtufan34
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
December 16, 2017, 10:11:44 PM

Microsoft açıklmasından sonra iota aşırı derecede düştü ama bu bence alım için iyi bir fırsat gibi gözüküyor an itibariyle 3,60 -3,70 civarlarında seyir eden Iota 2018 yılında 10 $  2018 sonuna doğruda büyük bir sıçrama yapacakmış gibi gözükmekte, şuan fiyatı düşükken biraz alıp kenarda köşede 2018 in sonuna kadar tutmakta fayda vardır.
hxres
Member
**

Activity: 429
Merit: 11

View Profile
December 16, 2017, 10:37:51 PM

Iota bende aldım bayağı yatırım yaptım gelecekte zenginliğim iota sayesinde olacak bence almayanlar çok pişman olacaklar bu yüzden herkes almalı iota

Bunun için en önemli neden "şudur" diyebilir misin ? Birçok coin için aynı düşünceye varılabilir ama baya iddalı olunca yazdığın sorup bilmek ve bu doğrultuda hareket etmek isterim. Bir ara yatırım yapmıştım ama uzun vadede ne olur kestiremiyorum.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 16, 2017, 10:41:47 PM

Valla ben an itibariyle iota'dan cıkmıs bulunmaktayım. Sanırım dipleri görmeye aday su an. Hızla bir çıkış var binance de. Zaten 5 lerden alanlardanım bende, daha fazla zarar etmeden cıkayım dedim.

kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
December 17, 2017, 12:10:57 AM

Iota nedense biraz kafaları karıştırdı, şahlanacak taklidi yaptı ama tam olarak hareketlenemedi filan. Yine de bu çıkış dalgasına kapılıp sonradan pişman olmamak icin birkac ay hodl neden olmasın?

ChaoWei
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
December 17, 2017, 12:36:31 AM

iota bomba gibi patlayacakmis
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
December 17, 2017, 02:53:13 PM

Şu sıralar alınır bence iota uzun bir süredir 3.5 dolar seviyelerinde direniyor cok kalmadı az bir zaman sonra 5 -6 dolar seviyesini görür diye düşünüyorum bende alım yapmayı düşünüyorum

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
December 17, 2017, 03:36:52 PM

IOTA son hafta benim gibi küçük yatırımcıları üzdü. 6-7 dolar beklerken 3,66 da takıldı. Bitfinex Borsasi ile Binance Borsası hacimde açık ara önde. Aralık başında gerçekleşen pumptan sonra dump sürecine girdi.
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 17, 2017, 03:52:53 PM

Iota tam gaz gidecek gibiydi fakat sonuç hüsran oldu, yüksekten giren arkadaşlar mecburen bekleyecek, tepeye doğru çıkan coine  artık atlanmaması en azından yüklü parayla dalınmaması örneklerinden birini daha canlı canlı gözlemlemiş olduk hep birlikte.
Leingrad
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
December 17, 2017, 04:03:56 PM

Ben iota'yı uzun süredir takip ediyorum. Sadece trade chartlara bakmıyorum tabiki Meet-Up denen seminerlerini, co-founder'larının webinar'larını canlı olarak takip ediyorum.

iota, endüstri devrimi 5.0 ve IoT (insansız taşımacılık, drone'lar ile kargo teslimatları, yapay zeka ile data transferleri, nesnelerin dijital olarak birbiriyle haberleşmesi vs.) gibi tamamen geleceği vizyon belirlemiş.

kısaca gaza gelip iota'yı 2 günde kara geçiyim diye alırsanız kıçınızda patlama olasılığı çok yüksek. henüz düzgün çalışan bir wallet'ı bile yok. bitcoin gibi 2 3 sene sonra tanesi 10.000$ olacak bir coin zaten değil çünkü iota şu zamanda kullanılması için yapılmış bir coin'i değil.

olurda zaman içinde herşey iota ve tangle altyapısının lehine işlerse, adımlarını %100 doğru atarlar ise bundan en aşağı 10-15 sene sonra "belki" zengin olursunuz.

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
December 17, 2017, 04:05:09 PM

Bunun için en önemli neden "şudur" diyebilir misin ? Birçok coin için aynı düşünceye varılabilir ama baya iddalı olunca yazdığın sorup bilmek ve bu doğrultuda hareket etmek isterim. Bir ara yatırım yapmıştım ama uzun vadede ne olur kestiremiyorum.

NESNELERİN İNTERNETİ (IoT)

Firmanın yaptığı ankete katılanların yüzde 20’si Nesnelerin İnterneti (IoT) konusunu iş dönüşümlerinde bir numara olarak nitelendirdi. Nesnelerin internetinin anlamı akıl edebileceğiniz her türlü nesnenin internet bağlantısı ile diğer cihazlara erişmesi olayına deniliyor. Örneğin BigBelly isimli çöp konteynırı güneş panelleri ile çalışıyor ve çöp dolduğu zaman temizlik görevlileri ile haberleşebiliyor.

Bir başka örnek ise Vitality GlowCap akıllı kapak ve şişeden oluşan bir ürün. Ürün hastaları ilaç alma vakitlerinde mesaj, telefon çağrısı, sesli hatırlatma ve ikaz ışığı gibi yöntemler ile uyarıyor. Pazar araştırması şirketi IDC ise  IoT’e yapılan harcamanın 2017 yılında önceki yıla göre yüzde 17 artacağına inanıyor. Ticari dönüşümde IoT kullanımının en büyük itici gücü, iş verimliliği ve üretkenliğin iyileştirilmesi ve daha sonra hızlı yenilik döngüleri olması bekleniyor.

Nesnelerin İnternetini benimsemenin bir sonucu da teknoloji endüstrisinin çok para kazanma potansiyeline sahip olmasından ileri geliyor. 2020 yılına kadar 20,4 milyar bağlantılı cihazlar olacağına inanan IDC şirketi, 2021 yılına kadar 1.4 trilyon dolarlık IoT teknolojisi üzerinde harcama yapılacağına inanıyor.

Kısacası gelecek daha önümüzde duruyor. Bunu alıp 2 günde zengin olma hayaliniz varsa baştan kaybedersiniz. Uzun vadeli bir yatırım olarak IoTA yerini alacak.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: