Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:59:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Sirinlabs Crowdsale ve Bounty  (Read 1572 times)
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
January 02, 2018, 10:24:09 AM

Bancor arayüzü kötü gerçekten, sirinlabs ve bancor ilk kez kullananlara ders olacak muhtemelen. Belki de kampanya yöneticileri kötüydü bilemiyorum kimse kolay kolay bulaşmaz artık.
açıkca yönetim kötüydü.fikir güzel işleri kolaylaştırmak adına ama katılamadan önce iyice baktım bize link atın falan demiyorlardı birisinde görüp rasgele 12 adet paylaşmıştım ondan sonra bilgi yok diye aman salla gitsin dedim.dememem lazım daha doğrusu belirtmeleri lazımdı.
KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 12:25:25 PM

Ne değişik bir bounty olmuş öyle yahu  .. İyi ki katılmamışız olayı zaten baya bi karmaşık hale getirmişler bancor üzerinden yaparak . Çoğu kişinin hakkı da yendi sanırım böylelikle . Tamamen bitti mi şu anda kampanyası ?
Required Information
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 2

View Profile
January 02, 2018, 04:02:13 PM

Ne değişik bir bounty olmuş öyle yahu  .. İyi ki katılmamışız olayı zaten baya bi karmaşık hale getirmişler bancor üzerinden yaparak . Çoğu kişinin hakkı da yendi sanırım böylelikle . Tamamen bitti mi şu anda kampanyası ?

iyi ki katılmamışsın katılanlar daha çok kazanmış oldu. Wink
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 02, 2018, 04:04:46 PM

Valla bunu çözene kadar ne uğraşmıştık ya , o kadar saçma sapan bir sistem yapmışlardı ki. Arkadaş yap şunu basit basit kazansın herkes

tuqraaa
Member
**

Activity: 239
Merit: 12

View Profile
January 02, 2018, 07:06:50 PM

şimdi bunun bountysine katıldım ben twitter da ama bancordan yaptıkları için birşey anlamdm stakeler vsvsvs nerdne bakacaz
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
January 09, 2018, 05:46:37 PM

Konuyu sekizinci sayfada buldum yatırımcıların hepsi sattı galiba.
Bounty için adım adım gidiyorlar benim telegram bountysi geldi. Birde blog var çok bişey gelmeyecek ama tl ye en kötü bir yemek parası çıkar.
Ödül hesaplama aşamasında dağıtım biraz uzun sürecek gibi gözüküyor. Bounty bekleyenler için yazayım dedim.

Eth artmasına rağmen eth cinsinden %100 kazanç sağladı. Üstelik sadece liqui de işlem görmesine rağmen çok iyi hacmi var 7-8 milyon usd civarı. Bu potansiyelde bir token bittrex ve binance a eklenirse neler yapar kim bilir. Satış fiyatında çok kararsız kaldım.  Cheesy
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 09, 2018, 05:53:40 PM

ICO için son aşamaya kadar gelip tam parayı gönderecekken amk bu kadar rakam para topladılar borsada zor katlar bu deyip icoya girmekten vazgeçmiştim.aklıma sokayım diyorum şimdi o kararı niye verdiysem.ellerimizin arasından kaydı gitti güzelim kazanç fırsatı resmen.neyse başka icolara bakacağız artık.demekki illa lowcap olacak diye çokta şeyapmamak lazımmış

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
January 09, 2018, 06:03:14 PM

bu bountyleri önemsemiyoruz kazançlar boşa gidiyor
karmenali
Hero Member

View Profile
January 09, 2018, 07:24:40 PM

ICO için son aşamaya kadar gelip tam parayı gönderecekken amk bu kadar rakam para topladılar borsada zor katlar bu deyip icoya girmekten vazgeçmiştim.aklıma sokayım diyorum şimdi o kararı niye verdiysem.ellerimizin arasından kaydı gitti güzelim kazanç fırsatı resmen.neyse başka icolara bakacağız artık.demekki illa lowcap olacak diye çokta şeyapmamak lazımmış
Açıkçası ben ICO yatırımcısı değilim, ürünü görmeden yatırım yapmaktan çekiniyorum, birde piyasada yüksek para toplayan projelerin zarar ettirdiği biliniyor ama nedense bu projeye gözüm kapalı girdim. Gerçektende öyle, Jason Silva'yı görünce direkt attım eth leri çokta büyük bir beklentim yoktu açıkçası. Liqui de gördüğüm hacimden sonra fikrim değişti.

Uzun vadeciler için en önemli olan şey telefon ve işletim sisteminde kullanılacak mağaza ve uygulama geliştiriciler için hazırlanacak dev kit çok önemli. Eğer geliştiricileri çekmeyi başarabilirlerse gelecekte güzel işler başarabilirler. Ama henüz çok erken şu an spekülatif tradingten başka birşey yok.
internaldr
Full Member

Activity: 378

View Profile
January 09, 2018, 08:09:05 PM

Bancor arayüzü kötü gerçekten, sirinlabs ve bancor ilk kez kullananlara ders olacak muhtemelen. Belki de kampanya yöneticileri kötüydü bilemiyorum kimse kolay kolay bulaşmaz artık.

bancor dünya kadar para topladı ama ara yüzü hala eski arayüz. geçen hafta ufak bir güncelleme geldi ama topladıkları paraları ne yapacaklar anlamıyorum.
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
January 10, 2018, 12:07:07 AM

Benim Sirin Labs'in yapacağı telefonla ilgili aklım gerçekten karışık. Bu yüzden yatırım yapsam mı yapmasam mı bilemedim. Hali hazırda apple,samsung varken neden insanlar Finney'i alsın? Bana size bu telefonu almayı düşündürten birkaç tane sağlam neden söyleyebilirmisiniz? Bu şekilde bir teknolojiyle ilgili olan şeyler beni düşündürtüyor. Acaba gerçekten vaadettiklerini yapabilecekler mi?
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 10, 2018, 10:15:32 PM

acaba ne zaman gelcek coin bancor oldukca karısık bi sistemdi zaten bountyide yaptık ama coinlerden ses seda yok bakalım umarım becerebilmişsizdir proje sağlam beceremediysem bile girerim.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 14, 2018, 08:23:12 PM

Proje gayet güzelde bence dağıttıkları oranda güzeldi bounty için ama ben anlamadım nasıl başvuracağımızı spreadsheet'i falan bulamadım başka imza kampayasına girdim bende. Sorunsuz stake alıpta tokenlerini alabilien var mı?
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 14, 2018, 08:31:04 PM

Bende yüksek hardcap'ten dolayı ICO ya girmeye çekindim ama anlaşılan girenlere kazandırmış.Neyse ben yinede lowcap kovalamaya devam ediyorum.Tabi her lowcap ico kazandırmadığı gibi her yüksek capli proje kaybettirecek diye bişey yokmuş.Onu görmüş olduk sirinlabsta
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
January 15, 2018, 12:10:52 PM

Son 2 hafta kala katıldık ama ne gelen var ne giden .Bancor olayı iyice karıştırdı bu durumda . Çoğu kişi de token alamadı sanırım SirinLabs ' dan .. Telegram üzerinden de hiç bir şekilde gerekli bir cevap alamadığımdan dolayı bounty süreci olumsuz geçti benim için ..
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
January 15, 2018, 12:22:05 PM

Valla bende katıldım ama hiçbirşey anlamadım ne geldi ne gelecek. bancor bayağı karışık  Grin 4 tane token gelmiş bana 2 hafta yazmıştım. zannedersem bunlar stake tokeni ve normal token ile değişecek ileride.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
January 23, 2018, 10:01:17 PM

bunun çevirme işlemleri  bu hafta yapılacakmış bir kaç gün demişler en son. 1 SRNCNT 30SRN ediyormuş acaba bizim SRNBTCler ne edecek.hepi topu 3 adet ama en kötü 90 tane de gelse 315 dolar ehhh işte.imza kampanyası bütçesi ne idi bilen var mı acaba??? Türkler sayıca diğer katılımcılardan fazla idi sanırım Cheesy
karmenali
Hero Member

View Profile
January 23, 2018, 10:08:30 PM

bunun çevirme işlemleri  bu hafta yapılacakmış bir kaç gün demişler en son. 1 SRNCNT 30SRN ediyormuş acaba bizim SRNBTCler ne edecek.hepi topu 3 adet ama en kötü 90 tane de gelse 315 dolar ehhh işte.imza kampanyası bütçesi ne idi bilen var mı acaba??? Türkler sayıca diğer katılımcılardan fazla idi sanırım Cheesy
Bir blog yazım bir de telegram bounty var ne kadar geleceğine bakmadım bile çok az gelecek. Bounty havuzu stake = srn olarak belirlenmişti yani 1 stake alana (atıyorum) 10 srn verilecek. Toplam havuzun bize dağıtılması gibi bir olay yok keşke öyle olsaydı  Undecided
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
January 24, 2018, 01:22:54 AM

Valla ortaklık kırmızı ama SirinLabs yeşil yeşil geziyo naptınız alabildinizmi bountleri, İmzasına giricektimde imzaya oran çok azdı  girmedim, INS girdik o da güzel topladı para.
Balmain
Hero Member

Activity: 2142
Merit: 685

View Profile
January 24, 2018, 10:26:25 AM

Kampanya bittiği için bilgileri kaldırmışlar. Biri bounty konusunda hesap yapmış Telegram için 73.89 SRN vermeleri gerekiyor. O kadar verecekler mi bilemiyorum. İmzalar için de 1 SRNBTC = 40 SRN gibi bir şeydi diye hatırlıyorum. Pek bir şey alamayacağız yani.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: