Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:32:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: koinimden btc çekme  (Read 184 times)
yapa ve yalniz (OP)
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 07, 2017, 08:56:23 PM

arkadaşlar merhaba bunun için konu açmak istemezdim ama yardımınıza ihtiyacım var koinimden 4 saat önce btcturk'e btc çektim ama hala

Alınan Toplam   0 BTC
Son Dengesi   0 BTC

diyor yardım edebilir misiniz?

apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
December 08, 2017, 12:25:50 AM

arkadaşlar merhaba bunun için konu açmak istemezdim ama yardımınıza ihtiyacım var koinimden 4 saat önce btcturk'e btc çektim ama hala

Alınan Toplam   0 BTC
Son Dengesi   0 BTC

diyor yardım edebilir misiniz?

koinim de size transffer bilgileri vermesi gerekiyor. Herhangi bir transfer bilgisi yok mu acaba? Aynı şekilde koinim kullamıyorum ama herhangi mail ile onaylama yada sms le onay yazıp yollama varsa bunları yaptınız mı? yani suanda durum olarak ne gözüküyor tamamlandı mı gözüküyor koinim de?
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 09:01:54 AM

Benim bildiğim btc çekim işlemleri sırasında kayıtlı olduğunuz mail adresine Transaction ID gibi bir şey gelmesi lazım. onu da Transaction tracker google da aratırsanız ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Normalin üzerinde bitcoin işlem hareketliliği var ve belki bu sebeple işlemler yavaşlamış olabilir. Ben aldığım bitcoini transfer etmektense daha hızlı bir altcoine dönüştürüp işlemi 20-30 dakika içinde tamamlıyoruz. Ekstradan al-sat yaptığım için küçük bir miktar masrafım artıyor fakat işlemlerim hızlı tamamlanıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: