Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:19:31 AM *
News: Voting for pizza day contest
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Trade/Exchange site προτιμήσεις - ευκολίες/δυσκολίες  (Read 6694 times)
CoinBreader
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 672
Merit: 500


View Profile
January 16, 2014, 08:38:23 AM
 #21

This is not a notarized translation by a government authority. 
Αυτό δεν είναι μια επίσημη μετάφραση από μια κυβερνητική αρχή.

Και δεν τους αρκει που το εκανα εγω το θελουν πακετο, και για να μην παρεξιγηθω ενωω η μεταφραση εχει απο κατω τη σφραγιδα του μεταφραστη που την κανει επισημη, και οπως ειπα και θεωρημενο απ την αστυνομια με χαρτοσημο & σφραγιδα.
Δλδ περα απ το ΥΠΕΞ δεν νομιζω οτι εχει μεινει κατι αλλο να κολησω επανω του !!
PurpleTentacle
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 384
Merit: 250



View Profile
January 16, 2014, 08:50:33 AM
 #22

Παράλογο να μην στο δέχονται τότε, δεν ξέρω τί άλλο να πω...

CoinBreader
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 672
Merit: 500


View Profile
January 16, 2014, 10:11:44 PM
 #23

λοιπον του τυπου που μιλαγα στο support του τα εκανα τσουρεκια, με προωθησε στον απο πανω του, θελει την ταυτοτητα απο συμβολαιογραφο και να ειναι UK AML standard, να δουμε ποσα θα μας ζητησει αυτος.....
το ξεπλημα του ενοχλησε και καλα των μεγαλων δεν τα βλεπουν , η μαλλον τα βλεπουν 10 χρονια μετα σαν σκανδαλα!  Angry Angry σιχτιρια
okaynow
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500


PGP 9CB0902E


View Profile
January 19, 2014, 03:20:54 PM
 #24

Καλησπερα παιδια, και καλη χρονια.

Εχετε δει το bter.com? Δουλευει με αρκετα ζευγαρια νομισματων, fiat/crypto. Δουλευει με κινα, και εχει ηδη αρκετη κινηση.
Ειναι ανωνυμο για την ωρα, με χαμηλες αμοιβες και δυνατοτητες αναληψης σε διαφορα νομισματα.

Επισης, αν θελετε να ακολουθησετε το reflink στην υπογραφη μου, εχετε 10% εκπτωση στις αμοιβες συναλλαγων για 6 ολοκληρους μηνες!.

Καλες δουλειες
-Φω-


1PeecNu1J8VNKpgR13nasMZWLcMZrwNJfc
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!