Bitcoin Forum
May 27, 2024, 08:21:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: Sermayem %70ten fazla eridi gitti  (Read 4995 times)
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
January 23, 2018, 02:06:54 PM

Ben çıktım altcoinlerden Tetherde bekliyorum. Ne zaman piyasanın toparlanıp çıkışa geçeceğine inanırsam o vakit satın alma emirlerini teker teker gireceğim. Stop-loss aralıklarını iyi belirlemek lazım yoksa satış emriniz havada kalır.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 04:53:48 PM

Son düşüşten önce yapılan çoğu coin yatırımı zarara uğradı sebebi de kesinlikle devletlerin yasaklaması neticesinde düşmesi
BitCoinsForGold
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 11:21:58 AM

Ocak ayında sepetteki parası erimeyen kalmadı sanırım. Sağlık olsun zararı telafi edeceğimiz zamanlar gelecek. Şubatta tüm kripto paraların ortalama yüzde otuz değerlenmesini bekliyorum.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 26, 2018, 04:29:48 PM

Altcoin sepetim 30K doları gösteriyor. Bu Ocak ayının ilk yarısında 110K dolardı. 3 te 1 ine hatta 4 te 1 ine çok yakın bu durum. Herkes gibi beklemek lazım. Vakti olan kişiler satıp daha alttan kovalanabilir - bilirdi.. Ne yazık ki zamanı olmayan kişiler için işler böyle işlemiyor. Satıp alttan toplayayım düşüncesi doğru fakat ters yakalanıp sattığınız fiyattan bile alamamak ta var ki benim zaman zaman başıma gelmişliği vardır..
Et Hereum
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 04:38:23 PM

Sepetin çok erimiş arkadaşım. geçmiş olsun. Epey varan varmış. Anaparanın altına inmemişsindir umarım. Tez zamanda yükseliş gelsin eski sepet meblağını yakala inşallah.
SogukSavas
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
January 26, 2018, 09:59:26 PM

Eğer ki bitcoinin son düşüşünden önce alındıysa benim aldığım gibi yarısından fazlasının gitmesi çok doğal ama bekleme de kalmak lazım şimdilik
natureltiqqy (OP)
Full Member

Activity: 420

View Profile WWW
January 27, 2018, 04:03:39 PM

Konunu açılıp durum bildirmesi üzerindne neredeyse 2 aya yakın bir zaman geçmiş, konu sahibi arkadaş son olarka ne durumda? Konu sahibi arkadaş samimi olarak önerim, BTC bazında bakma doalr bazında bak yatırımlarına
konuya yazılan bütün yorumları teker teker okudum ve baze kimi yerlerde son durum hakkında yorumlar yazdım. ocak 13üne kadar portföyüm güzel toparlamıştı ancak terkrar çalkantılı dönemde yeniden bir düşüş yaşandı. aslında ben de btc bazında eridi dolar bazında kardayım şeklinde bakıyordum btc Türkiye piyasasında 80.000tlyi görünce ama bitcoin bir anda salınca anladım ki bu piyasada hem elindeki bitcoin miktarını artırmaya çalışacaksın hem de ihtiyacın olmadıkça bitcoinin yüksek fiyatlardan satmaya bakacaksın. yani tek taraflı bakmak çok da karlı bir hesap değil sanırım. deneyimlerle bunların hepsini öğreneceğiz inşallah

tadzio
Full Member

Activity: 344

View Profile
January 27, 2018, 05:09:00 PM

Kripto piyasasında yeni deneyimler yeni strateji oluşturmayı gerektiriyor. Piyasa egemenleri farklı tarzda davranıyorsa yeni kuralları çabucak öğrenmeli ve farklı davranmalı. Günlük hareketler bu ara yineleniyor.
helevela
Member
**

Activity: 224
Merit: 11

View Profile
January 28, 2018, 02:00:08 PM

Hocam sermayesi erimeyen var mi ki, benim sermaye x2,x3 yapmisti basladigim yere geri dondum, fazla takmayin yukselim dusus sonucu olur boyle seyler
sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
January 28, 2018, 03:54:04 PM

şu an kayıp ettiklerinizi kazanmanın tam zamanı piyasalar önümüzdeki günlerde yükselişe geçeceğini tahmin ediyorum
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 28, 2018, 07:31:44 PM

şu an kayıp ettiklerinizi kazanmanın tam zamanı piyasalar önümüzdeki günlerde yükselişe geçeceğini tahmin ediyorum

Ben de aynen böyle düşünüyorum.

Konuya yorum yapmak gerekirse bu işi acı tatlı öğreniyor insan. İlk başladığımız da en bilinçsizde yaptığımız hareket all-in altcoinlere girmek oluyor. Bu yüzden bir coin düşünce tek seçeneğimiz HODL oluyor. Eğer %50btc'de kalırsak aldığımız coinlerin ortalamasını düşürebiliriz veya yeni projelere girip hodl bıraktığımız diğer coinleri kafamızdan silebiliriz.
Borracha
Full Member

Merit: 105

View Profile
January 28, 2018, 08:46:30 PM

Yalnız değilsiniz maalesef, sermayenin %70 erimesi hiç hoş bir durum değil fakat, elde kalan % 30 ile de güzel yerlere varılabililir, bugünkü deneyimlere en büyük kârımız olarak bakıp hataları tekrarlamamaya bakmalıyız.
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
January 29, 2018, 07:01:11 PM

sermayenizin yüzde 70 şini kayıp etmeniz sizin piyasaları iyi takip etmemenizden ve 2017 yılı son ayları piyasaların dlgalanmasından kaynaklı ama 2018 yılı içinde piyasalar düzelişe geçiyor zararınızı 2018 de fazlasıyla çıkarırsınız.
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 30, 2018, 02:26:20 PM

Sermayeyi korumak ve artırmak için yüksek fiyatları gören coinlerden uzak durmak gerekir. Düşme eğiliminin sonuna gelmiş olanları tercih ediyorum.
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
January 31, 2018, 06:09:33 PM

sermayenizin eridiği dönem geçti 2018 yılı içinde sanal para piyasaları  çok yükseleceği kanaatindeyim sizde umarım kayıp ettiklerinizi kazanırsınız.
F_ala
Member
**

Activity: 308

View Profile
January 31, 2018, 06:11:24 PM

bu iniş çıkışlar yüzünden erimeyen kalmadı sanırım ama yakın zamanda toplar piyasa kendisini. az daha sabır.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
February 01, 2018, 04:20:04 PM

Bir coine ki çok yeni çıkmıştı piyasaya bayaa güvenip 100k girmişliğim var ilk haftada yarıya düştü sonra biraz toparladı fakat hala zarardaydım sonra daha çok düştü tam senin durumunda kaldım bittim yok oldum derken 60k ya geri toparladı hemen sattım başka coin fırsatıyla kurtarırım diye ( onda da aynı senaryo yaşandı) şimdi o güzelim 100k lık coini bozmamış olsaydım ( Toplam 4 ay hodl) 3,5-4 Milyon olmuştu ...

Sinir stres gerginlik deli gibi yeni coin arayışı falan cabası kaldı kaçan balık büyük oldu ... Daha da zararına kimse coin sattırmaz bana coinin kendisi çöp olup yok olması lazım elimden çıkması için
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
February 01, 2018, 04:37:15 PM

Sermayeyi korumak ve artırmak için yüksek fiyatları gören coinlerden uzak durmak gerekir. Düşme eğiliminin sonuna gelmiş olanları tercih ediyorum.
Düşünceniz çok mantıklı bence hocam ben de dediğiniz gibi yapmaya başlayacağım muhtemelen. Artış başladığı zaman en çok kârı dipteki coinler bırakacaktır kesinlikle.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
February 01, 2018, 04:59:09 PM

Sermayenin yarısı eridiyse şu an satıp başka bir şey alman seni daha zor durumda bırakabilir. Zaten dibi görmüşsün neredeyse. Şu sıkıntılı dönem geçtiğinde kendini en çabuk dip yapmış kripto parslar toplayacaktır. Sabırla beklemekten başka bir seçeneğin yok bence. Bir çok insan şu an senin pozisyonunda, yalnız değilsin.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 02, 2018, 12:27:46 AM

yazının yazıldığı günden sonra yapılan kar ve bugünkü durum... bunlar bize adeta tekrar tekrar düşen bir piyasadaki fiyat hareketlerinden doğan zararın artmış olma ihtimalini ortaya koyuyor

[/center]
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: