Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:47:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23]  All
  Print  
Author Topic: Sermayem %70ten fazla eridi gitti  (Read 4995 times)
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
August 16, 2018, 06:04:43 PM

In the first months of the year, the basket value falls, and in the following months different news comes and returns to the old values. It always happens and it will. I am sorry for the time of your capital, as soon as you are together.

Adam globalden olayı çözmüş gelmiş bize can alıcı bilgiler aktarmış, kralsın @lxjtian adamsın eyvallah Wink

Arkadaş nasıl bir kafada acaba Smiley Nasıl olumuşta gelmiş burda ingilizce post atmış. Bazen globalde çok takılırsam bende ingilizce başlıyorum ama sonra farkediyorum hemen. Bunun türkçe postu bile yok hayırdır bir işaretmi acaba Cheesy
jackspow
Member
**

Activity: 178
Merit: 10

Be Free

View Profile
August 16, 2018, 08:59:52 PM
Last edit: August 17, 2018, 08:08:06 PM by jackspow

Çoğu kişinin muzdarip olduğu ama belli etmediği bir durum. Altcoinlerin neredeyse hepsi boğadan sonra en az %80 düştü. Boğada hodl etmekle zengin olunacağına inanan kesimin ne yaptığını çok merak ediyorum. Hodlı risksiz gibi gösteren bazı ''trader'' arkadaşların da aslında ne kadar saçmaladığını gördük. Şimdi piyasa ne zaman düzelecek derseniz, ETF kararının olumlu olması ile 8.000 dolar seviyesi görülebilir diyorum. Ancak piyasaya şöyle geniş açıdan baktığımızda SEC'in ETF'yi onaylaması bana göre mucize olurdu. Onu geçtik diyelim, BTC 4.500'e kadar düştü. Altlar şuanki fiyatından en az %30 daha erir. Uzun vadede hodl edenler zararı kabullenip çıkmadığı sürece yeni fiyatlar kabullenilemez. Bu yüzden her çıkışta hodlcı kitle tepeden vuracağı için çıkışların önü kesilir. Bu kesimin büyük kısmı zararı kabul edip çıktığında güzel şeyler düşünülebilir. Ayrıca kimse pek farkında değil ama bunlar ''kripto para'' arkadaşlar. Borsada resmen hepsini öldürüyoruz. Lightning Network bence bu ''para'' tanımını yerine getirecek şey. ETF gibi şeylere aldanmayın. Onaylansa bile bunlar uzun vadede fiyatı aşağı çekecek şeyler. Ancak LN gibi yenilikler kullanımını ve tabana yayılmasını arttırır. Açıkçası e-ticaretin LN ile bu kripto para işine süratle gireceğini düşünüyorum. Yani böyle 2-3 yıl dümdüz gider diye düşünmeyin. Önümüz çok çok hareketli olacak...
trevor13241324
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
August 17, 2018, 01:25:52 AM

yüzde 70 gerçekten de çok büyük bir oran. ben olsam kesinlikle satmaz gideceği yere kadar tutardım elimde.
sniper23
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
August 17, 2018, 08:58:48 AM

Konu geçen sene açılmış, konu sahibi umarım kalp krizi falan geçirmemiştir.
Underreal
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile WWW
August 17, 2018, 10:18:38 AM

bende kardan zarar etmeye başladım bile hatta öyle zararlarki insanı intiharın eşigine getiriyor tabi artık ana parayı kurtarmanın peşindeyiz yoksa olacak gibi değil

Aenco ✚ Global HealthTech Blockchain Financial Solutions ▬▬▬▬▬ Join Now! | PRIVATE SALE IS LIVE! ● ●
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
September 10, 2018, 03:27:49 AM

Uzun vade girdiyseniz ve hala satmadıysanız endişe etmeye gerek yok. Düşüşten önce elinizde ne varsa hala o var. Ama sattıysanız geçmiş olsun zararı kabullenmemesi gereken bir noktada kabullenmişsiniz.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
BitcoinFani
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 1

View Profile
September 11, 2018, 10:34:45 AM

her düşüş bir alım fırsatıdır,  üzme kendini. %70 eriyen sarmeyen gün gelir %700 artar şaşırırsın.
mestulum
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile
September 12, 2018, 03:39:34 PM

Eğer yanlış hamleler yapmazsanız 6-7 aya kalmaz tekrardan verdiğinizi geri alırsınız hatta üstüne biraz da koyarsınız. Ben artık yükselişin başladığını düşünüyorum

hocam onun garantisi yok. bugün 5800 dip denilen yerden al bitcoini yine rallinin başlama ihtimali kesin değil. 5000'e gelir bakarsın %10 zarar ha oradan döner dersin ama dönmeyebilir 4000-3000 derken sermaye eriyebilir. yani zarar getirici ihtimal de her zaman masada ihtimal olarak duruyor.
BitTeo
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
September 12, 2018, 10:08:47 PM

Bazı durumlarda ölümüne hodl yerine belirli noktalardan çıkışlar yapmak gerekiyor herhalde. Bu konudaki fikrim değişiyor aslında, net değilim. Yani herhangi bir satış yapmayanlar piyasa düzeldiğinde gerçek durumu görebilecekler. Ama arada dayanamayıp panik satışı vb. yapanlar için vahim durum var ortada. Her şeyi zamanla göreceğiz.
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
September 13, 2018, 07:37:18 AM

Ortalama 1000 dolarlık bir yatırımınız varsa bile o tarihten sonra 10 bin doları görmüş olmanız lazım tabi eğer çıkabildiyseniz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
September 13, 2018, 10:20:41 AM

hodl yapacaksan düşüşü değil yükselişi unutman lazım. eğer yükselirken de yakından takip ediyorsan dayanamayıp lanet okuyup elden çıkarırsın sonra ahlar vahlar bitmez.
hodl yapacağın miktarı arkana bakmadan 2 3 yıl unutabiliyorsan hodl yapacan yoksa zararı minimize etmek için kırılma anlarında piyasadan çıkmak ya da btc usdt gibi geçiş yapmak gerek

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 13, 2018, 01:12:18 PM

icolara katılıp da parası pul olanlar bu piyasa kurtlar sofrası. paraya hükmeden tüm piyasayı istediği gibi manipüle ediyor. bitcoinde altlarda olduğu kadar ciddi zarar yapamazsınız. en azından zamanında çıkmayı bilirsen hacim dolu sonuçta.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
September 13, 2018, 01:23:57 PM

7 aydır kaybetmediğimi son aylarda kaybettim bende. Girdiklerim en az %50 zarar yazdı. Şu duygusal davranmayı bırakmazsam bu gidişle zor toplarım.
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 13, 2018, 07:52:51 PM

Erimeyen kaldımı ki,hepsi eridi kül oldu bitti.Paramız pul oldu.Bitcoin işine çok ters zamanda girmişiz.Zaten herkes bodozlama dalmış bu işe anlaşılan..Hiç,manyak paralar kazandım bu süreçte diyen adam göremedim şahsen ben...

▔▔▔▔▔
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 13, 2018, 08:44:01 PM

Benim de sermayem 4 ye birine düştü. Vay bee,bu gerçek mi diyorum da bazen..Yanlış işlere mi girdim diyorum.Bir gün 4 katını geri alırım diye bekliyorum işte...Zarar çok büyük çook

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
bekserson
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
September 14, 2018, 04:38:40 AM

Evet gelinen durumun içler acısı olduğu muhakkak, satıp kenara çekilen piyasaya ticarete küsen oldu. Ben ne yapılır,  ara geçiş döneminde ne satın alınır diye kafa patlatmaktan yorulmaya başladım.

bence düzeltme (dump) zamanlarında en ufak bir yatırım kripto piyasalarına yapılmaması lazım. zaten bu dönemlerde para girişi baya zayıflar. ne zaman hafif düzeltme yaptı yani fazla düşüş göstermedi, direnci de kırdı o zaman karar aşaması size kalmış.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 14, 2018, 06:48:49 AM

Altlara girmekle o kadar hata yapmışımki.. Altlara girdik,onlar da bize cidden..Btc 1 düşünce altlara paldır küldür düştü.Elimizde hiçbişey kalmadı..Paramız yandı bitti.inşallah herşey yoluna girer...

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
fearlessturtle
Newbie
*

Activity: 35

View Profile WWW
September 14, 2018, 12:33:39 PM

çok ters bir zammanda girmişsiniz piyasaya resmen boğanın sonu ayıların başında. ben yeriinde olsam sabırla beklerdim eski seviyesine gelmesi için.
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
September 14, 2018, 04:15:18 PM

Valal 8 aralık dip rakamlarını mumla arıyoruz şimdi ,ettiğimiz zarar 8 aralık çöküşünden de beter.Altkoinler resmen eridi gitti ,senin sermayenin % 70 erimiş ,sermayesinin % 90 ı eriyenleri biliyorum .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 14, 2018, 05:21:24 PM

Valal 8 aralık dip rakamlarını mumla arıyoruz şimdi ,ettiğimiz zarar 8 aralık çöküşünden de beter.Altkoinler resmen eridi gitti ,senin sermayenin % 70 erimiş ,sermayesinin % 90 ı eriyenleri biliyorum .

Bazı coinlerde gerçekten %90 ve hatta daha üstü de var (: satıp düşük fiyattan gireyim derken hiç girilemeyen coinler, yanlış coinleri elde tutmalar... Her şey tecrübe tabi, sıradaki yükselişe daha hazır bir haldeyiz artık Cheesy

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23]  All
  Print  

Jump to: