Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:50:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: (ÇÖZÜLDÜ) Bittrex Hesabımın Onaylanmasına Yardım Edene 50 Lira Ödeyeceğim  (Read 463 times)
anarquia (OP)
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 08, 2017, 01:27:09 PM
Last edit: December 09, 2017, 11:44:53 PM by anarquia

Name mismatch sorunu yüzünden 10 gündür ticketa yanıt bekliyorum ama hala yanıt yok. Twitterdan bittrex hesabına da bittrex çalışanlarına da 10 gündür tweet atıyorum sonuç yok

Bittrex slack kanalından işler daha hızlı çözülüyor. Bittrex slack kanalında olan birisi varsa yardımcı olabilir mi?

EDIT: 12 GÜNÜN ARDINDAN AZ ÖNCE ONAYLANDI. SONUNDA TWITTERDA ÇALIŞANLARDAN BİRİNİN GÖRMESİNİ SAĞLADIM

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
December 08, 2017, 05:24:38 PM

Name mismatch sorunu yüzünden 10 gündür ticketa yanıt bekliyorum ama hala yanıt yok. Twitterdan bittrex hesabına da bittrex çalışanlarına da 10 gündür tweet atıyorum sonuç yok

Bittrex slack kanalından işler daha hızlı çözülüyor. Bittrex slack kanalında olan birisi varsa yardımcı olabilir mi?

bendede aynı durum mevcut. borsaya ilk kayıt olurken bilgileri sallamıştım. sonradan farkettim. haliyle belgelerle eşleşmedi. yeni kayıt açmayı düşünüyorum.

anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 08, 2017, 05:27:52 PM

bendede aynı durum mevcut. borsaya ilk kayıt olurken bilgileri sallamıştım. sonradan farkettim. haliyle belgelerle eşleşmedi. yeni kayıt açmayı düşünüyorum.

Ben sallamamıştım. Haziran gibi kayıt oldum. Kimlikteki ad soyadımla kaydoldum ama sistem otomatik olarak ç harfini c harfine ğ harfini de g harfine dönüştürmüş. Sonradan değiştiremiyorsun haliyle. Kasım ayında da belge gönderip onaylatayım dedim isim uyumsuz dedi. Site sadece ingilizce karakterleri destekliyor. En çok araplarda, türklerde ve uzak asya ülkelerinde sıkıntı var bu yüzden

integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 05:42:13 PM

Arkadaşlar benim ismim ve soyismimde de türkçe karakterler var ama herhangi bir sorun yaşamadım. Bittrexden ethereum çekme de yaptım bir problem yaşamadım. Acaba ilerde sorun yaşatır mı düşünmeye başladım. Support ticketlara cevap vermiyolarlar uzun süre arkadaşlar en iyisi beklemek başka çaresi yok.

anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 08, 2017, 06:31:44 PM

Arkadaşlar benim ismim ve soyismimde de türkçe karakterler var ama herhangi bir sorun yaşamadım. Bittrexden ethereum çekme de yaptım bir problem yaşamadım. Acaba ilerde sorun yaşatır mı düşünmeye başladım. Support ticketlara cevap vermiyolarlar uzun süre arkadaşlar en iyisi beklemek başka çaresi yok.

Hesabını ne zaman onaylattıgına bağlı. Ekim öncesi onaylattıysan sıkıntı yok. Sıkıntı ekimde başladı değişikliğe gittiler. Ama salaklar kimliklerin her yerde aynı olamayacagını akıl edemediler. Şu an halihazırda bekleyen 200-300 bin ticket var yetişemiyorlar. 1 aydan uzun süredir bekleyen var. slack kanalına ulaşmayı başaran hemen onaylattırabiliyor

Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 09:04:18 PM

Lanet olsun bunların onaylarına, Allahın cezaları !
İnsanlıktan çıktım resmen ana avrat dümdüz gidiyorum ticketlarda  Grin
anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 08, 2017, 09:26:22 PM

Lanet olsun bunların onaylarına, Allahın cezaları !
İnsanlıktan çıktım resmen ana avrat dümdüz gidiyorum ticketlarda  Grin
Her cevapta süreç baştan başlar. Ticketın sona gider haberin olsun

integrap
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 09, 2017, 12:40:32 AM

Hesabını ne zaman onaylattıgına bağlı. Ekim öncesi onaylattıysan sıkıntı yok. Sıkıntı ekimde başladı değişikliğe gittiler. Ama salaklar kimliklerin her yerde aynı olamayacagını akıl edemediler. Şu an halihazırda bekleyen 200-300 bin ticket var yetişemiyorlar. 1 aydan uzun süredir bekleyen var. slack kanalına ulaşmayı başaran hemen onaylattırabiliyor

Anladım evet ben ekim ayından önce siteye üye olup onaylatmıştım. Zaten isim ve soyismimde türkçe karakter olması bana da çok şey kaybettiriyor. Yurtdışında yaşayan birisiyim ve hep bu sorun var. Umarım sıkıntısı olanlar yakında çözer. Ya da birlik olup bir şekilde toplanarak hareket edilmeli.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 09, 2017, 12:53:58 AM

Hocam naptınız halledebildiniz mi işinizi. Varsa çözümü bizde öğrenelim belki bizimde başımıza gelirse kolay çözeriz

anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 09, 2017, 01:51:15 AM

Hocam naptınız halledebildiniz mi işinizi. Varsa çözümü bizde öğrenelim belki bizimde başımıza gelirse kolay çözeriz

Yok halledemedim daha 11. güne giriyor. 1 aydan uzun süredir bekleyen de var. Bittrex slack kanalında olan birini bulabilsem iş hemen hallolcak ama bulamıyorum. Slack kanalına yeni üye alımı da kapalı. Eski üyelerden biri gerek. Yoksa 1-2 ay daha beklerim gibi..

nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
December 09, 2017, 02:23:46 PM

Benim bugün itibari ile tam bir ay oldu halen beklemedeyim günlük limitim 0,4 btc olması en azından teselli oluyor lakin devamlı stresli bir bekleyiş içerisindeyim

anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 09, 2017, 08:39:49 PM

slack kanalında olan bir kişi bile yok mu?

Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 08:46:18 PM

hayvan herifler ya resmen hayvan !
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
December 10, 2017, 12:56:06 PM

Kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşmuşsun ben 1 ay bekledikten sonra bugün hesabım onaylandı

RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 10, 2017, 02:01:22 PM

Kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşmuşsun ben 1 ay bekledikten sonra bugün hesabım onaylandı

Epey bekletmişler ! ben bu tarz borsalara güvenmiyorum yarın bir gün kapatır gider hesabı Sad

Pages: [1]
  Print  

Jump to: