Bitcoin Forum
June 28, 2024, 08:02:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CCMiner ayarları yardım  (Read 218 times)
jailer00 (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
December 08, 2017, 06:02:59 PM

Merhaba,

4x Msi GTX 1070 rigim mevcut. CCMiner ile neoscrypt ve Lyra2REv2 algoritmalarında coin kazmaya çalışıyorum. 5dk düzgün çalıştıktan sonra 30sn sonra tekrar deneyin gibi hatalar alıyorum. birçok CCMiner versiyonlarını denedim, farklı poolları da denedim, sorunu çözemedim. Yabancı forumları araştırdım ve intensity ayarlarından bahsetmişler. Konu hakkında fikri olan, yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.
systemmania
Member
**

Activity: 72
Merit: 12

View Profile
December 08, 2017, 06:59:08 PM

Senin için faydalı olacağını düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=qAFfH2O7H24

One Click Miner diye youtube üzerinde aratırsan bir çok
faydalanabileceğin kaynağa ulaşabilirsin.
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 10:46:50 AM

Merhaba,

4x Msi GTX 1070 rigim mevcut. CCMiner ile neoscrypt ve Lyra2REv2 algoritmalarında coin kazmaya çalışıyorum. 5dk düzgün çalıştıktan sonra 30sn sonra tekrar deneyin gibi hatalar alıyorum. birçok CCMiner versiyonlarını denedim, farklı poolları da denedim, sorunu çözemedim. Yabancı forumları araştırdım ve intensity ayarlarından bahsetmişler. Konu hakkında fikri olan, yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.

Sorun PSU kaynaklı olabilir, yetersiz geliyor olabilir. Equihash, lbry gibi algoritmalardan daha fazla güç çekiyor belirttiğiniz algoritmalar.
jailer00 (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
December 09, 2017, 07:14:50 PM

Merhaba,

Sorun PSU kaynaklı olabilir, yetersiz geliyor olabilir. Equihash, lbry gibi algoritmalardan daha fazla güç çekiyor belirttiğiniz algoritmalar.

Everestin madenciler için ürettiği 1600w lık ürününü kullanıyorum. tam değerini vermese de yeterli olmayabilir mi?
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 08:53:34 PM

Merhaba,

Everestin madenciler için ürettiği 1600w lık ürününü kullanıyorum. tam değerini vermese de yeterli olmayabilir mi?

Bir tane 1070'i deaktif edip dener misin? Böylelikte tam olarak görmüşte olabiliriz PSU ile alakalı olup olmadığını, kağıt üstünde yeterli görünüyor.
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
December 10, 2017, 06:57:09 AM

ccminer -2.0-rc2-cuda-6.5 versiyonunu denediniz mi? Ben de birçok versiyonunu denedim. Bu versiyonda huzur buldum Smiley Vertcoin'i bununla kazıyorum. Bir deneyin isterseniz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: