Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:17:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: etherdeltada yaşanan sorun  (Read 445 times)
gustavroy (OP)
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
December 08, 2017, 06:57:32 PM

Arkadaşlar etherdeltada ki ethleri mi cüzdanıma withdraw yapmak istiyorum hem cüzdanda hem etherdeltada eth var ama hata veriyor bu son zamanlarda ki olaylarla mı ilgisi vardır sizce? paramı etherdeltadan nasıl çıkartabilirim?(direk her hangi bir eth hesabına transfer yapmak içinde hata veriyor)
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 08, 2017, 07:01:30 PM

Muhtemel kedili oyun yüzünden Ethereum ağının aşırı şekilde yavaşlamasından dolayı hata alabiliyor olabilirisin. Aşırı işlem birikmişti en son ne oldu bilmiyorun. Gwei ücretine dikkat et. Yapacağın işlemleri muhakkakı 2 kere kontrol et. İşin çok acil değilse bekle biraz daha.
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 08, 2017, 07:02:43 PM

gwei ücretini ether gasstaion dan takip eddebilirsin baya bir yukarda tutman lazım gweiyi aktarabilmek için cryptokitties ether ağını etkiledi baya.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 08:51:42 PM

Kedi olayı falan hikaye bu işin paravanı.Bambaşka dolaplar dönüyor muhtemelen.Fiyat düşürmek için bu kadar çabaladıklarına göre ethereum uzun vade iyi kazandıracak demektir.Elimde yüklü miktar olursa eğer etherden şaşmamayı düşünüyorum.Btc çok arttı kazandırır ama ether daha fazla katlar.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
December 08, 2017, 09:18:08 PM

aynı dertler bende de var. artık ne oluyor diye bakmıyorum bile. zaten pek ciddi dişe dokunur bir airdrop ta gelmiyor.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
December 08, 2017, 09:23:25 PM

aynı dertler bende de var. artık ne oluyor diye bakmıyorum bile. zaten pek ciddi dişe dokunur bir airdrop ta gelmiyor.

Airdropları şimdilik unut katıldıkların bile gelmez nedenini söylüyorum ortalama 4-5 dolar civarı gas ücreti ödemen gerekiyor bi işlem için buda airdrop yapan adam açısında çok ucuk rakam 5bin kişiye gönderse 20-25bin dolar eder kimsede o parayı vermez.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 08, 2017, 09:35:29 PM

Arkadaşlar etherdeltada ki ethleri mi cüzdanıma withdraw yapmak istiyorum hem cüzdanda hem etherdeltada eth var ama hata veriyor bu son zamanlarda ki olaylarla mı ilgisi vardır sizce? paramı etherdeltadan nasıl çıkartabilirim?(direk her hangi bir eth hesabına transfer yapmak içinde hata veriyor)
Hatanın ne olduğunu yazsaydın daha kolay yardımcı olurduk. Ethereum ağındaki sorunlar sebep oluyor olabilir, ethereum zincirindeki son durum ne bilmiyorum. Birde şu kitty mitty var ethereum geliştiricilerinede allah sabır versin hakikaten.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
December 08, 2017, 09:37:54 PM

Şu aralar genel olarak tüm ethereum sistemlerinde ve takribi sistemler büyük problemler yaşandığını görüyorum açıkçası bu beni de ciddi anlamda tedirgin ediyor. Etherscan bile giriş yapılmıyor bazen
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
December 08, 2017, 10:09:37 PM

bende metamask aracılığıyla deltada bulunan az miktardaki tokenlerimi cüzdana geri çekmek istedim ama hata verdi. en iyisi kedi oyunu sorunu giderilinceye kadar beklemek. haybeye fee ücreti verdim
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 09, 2017, 07:11:49 AM

Eth ağıyla ilişkili olduğu için o da kedilerden etkilenmiştir, biri kapasın şu kedi oyununu arkadaşSmiley millet işini gücünü yapamaz oldu beyinsiz oyunları yüzünden.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 09, 2017, 07:17:00 AM

Sorun deltada değil eth ağında. 4 -5 gas ile işlem yapmak zor buraya göre https://ethgasstation.info
30-40 falan yapmanız lazım

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 09, 2017, 08:09:10 AM

Ya bu ethereum sorunu ne oldu arkadaslar dun vece vitaligin twitter hasabina baktim hala bir aciklama yok neden bir aciklama yapma ihtyaci bile duymuyor bun zirtapoz
icegeekfresh
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 09:03:42 AM

Bu kadar kolay sorun yaşaması sıkıntı bence, bu ethereum ağının değişmesi gerektiğini gösteriyor, en büyük altcoin diyorsun ama bunu bile kilitlemek üç beş günde kolayca yapılabilen bişey.

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
December 09, 2017, 09:23:40 AM

Gerçekten büyük sıkıntı. Mew dekile3@ etherdeltaya aktarıp satmak istiyorum ama nerde. Mümkün değil...

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
December 09, 2017, 09:30:31 AM

40 Gwei ile işlem yapabilirsiniz.
50 cent filan yapıyor.turk parası ile  2 tl bile değil.
eth agı şişti işte bu kadar basit.
durum duzelene kadar 2 tl veriverin arkadaşlar batmazsınız bu kadar yaygara koparacak ne var ben anlamıyorum.
2 başlıktan biri eth gitmiyor gelmiyor.
forumunda anası bellendi zaten.incisözlüğe döndü.
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
December 09, 2017, 09:36:52 AM

çok büyük bir problem ethereum için acil halledilmesi lazım. pendingteki transactions 2-5k arasındaydı hep dün 25kya ulaştı bugün 19kda. ya düzeliyor yavaş yavaş ya da insanlar sorunu gördüğü için ( benim gibi ) pek gönderim yapmıyor. beklemekte fayda var , iyi takip etmek gerek çünkü eth fiyatını etkiler bu. eğer pending ler 5k seviyesine doğru giderse veya ondan önce hallettik problem kalmadı diye bi açıklama gelirse eth fiyatı uçabilir.
acil satılacak - alınacak bişi yoksa beklemenizi tavsiye ederim şahsen.

thepanicpoint
Full Member

View Profile
December 09, 2017, 09:39:35 AM

2 gündür ne alım yapabiliyorum ne satım yapabiliyorum, bitfinexi osu busu hepsinde bir sorun var, borsaların ibneliklerinden sıkıldım valla ya. Merkezsiz borsası osu busu gelsin bidaha hiçbirinin yüzüne bakmıcam arkadaş, etherdeltayı söylemiyorum bile, orası zaten insanları delirtmek için yaplmış biyer.

turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
December 09, 2017, 10:02:00 AM

Hocam kesinlikle son sorunlar ile ilgili bu durumlar ticaretimiz yavaş gas price fiyatları aldı başını gidiyor umarım hepsinin çaresi en kısa zaman da bulunur. Ayrıca airdroplar ile kazandığmız 10 kuruşuda gas pricelara ödüyoruz artık üstüne yaptığmız işlemlerde saatler sürebiliyor.

HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 09, 2017, 10:27:45 AM

bu konuda müzdarip olan birçok kişi var şu aralar bana göre sorun sadece kedilerden kaynaklanmıyor ama her neden kaynaklanıyorsa ethereuma zarar
verdiği kesin feeler filan hep yükseldi.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
December 09, 2017, 10:29:00 AM

40 Gwei ile işlem yapabilirsiniz.
50 cent filan yapıyor.turk parası ile  2 tl bile değil.
eth agı şişti işte bu kadar basit.
durum duzelene kadar 2 tl veriverin arkadaşlar batmazsınız bu kadar yaygara koparacak ne var ben anlamıyorum.
2 başlıktan biri eth gitmiyor gelmiyor.
forumunda anası bellendi zaten.incisözlüğe döndü.

Sanırsam yapılan işlemlere bakmıyorsun dostum. Sen sitesindeki gösterdiği transfer ücretine bakma. Gerçekleşene bak. Etherdelta ücretlerin yüksekliği yüzünden kitlendi alım satım yapılmıyor. son bir işlem göstereyim 2.80$

Gas Price:                    0.000000061 Ether (61 Gwei)
Actual Tx Cost/Fee:       0.005660434 Ether ($2.80)

Etherdeltaya tokeni aktarmak parayla. Oradan mal almak parayla. Alış veya satış emrini geri çekmek parayla. Yanlış işlem yine parayla. Tabi ki kitlenir.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: