Bitcoin Forum
May 30, 2024, 03:31:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Litecoin'e ne oluyor ?  (Read 1925 times)
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 09, 2017, 06:51:08 AM

Reddit te yazılanlara göre bitfinexteki hesaplardan paralarını çekmeye çalışanlar litecoin alarak çıkış yapıyorlarmış.

Valla hocam mantıklı söylüyorsunuz. Bende çoğu zaman para transferlerini litecoin ile yapıyor hem hızlı hem kullanışlı geliyor bana. Sene sonu 100$ beklentisi vardı şuan 150$. Az önce bir konu altında yazdım 2018 ilk altı ay 200$ hayal değil.
chn2z (OP)
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
December 09, 2017, 07:58:17 AM

Akşam 500 tlden almadım yattım kalktım 640 tl olmuş yemin ediyorum kaçtır para sana gelicem diyor ben yok almam kalsın diyorum.. 10123 dolardan btcyi almadık 370 e düşen ltcyi almadık daha ne yapsın kader bize..
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
December 09, 2017, 08:06:38 AM

ltc transferde çok hızlı bilfdiğim kadarı ile arkadasın dediği gibi millet btc'leri çıkarmak için kullanıyor olabilirler ki geleceği olan bi coin hemde çok güzel yerlere gelecek
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
December 09, 2017, 08:23:30 AM

LTC transferi hızlı, ucuz maliyeti düşük daha ne olsun. Girerken ve çıkarken herkes kullanıyor. ETH şu aşamada tıkandığı için millet ara transferlerini LTC ile yapıyor. Bu sayede yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Daha dün 88$ seviyesine düştüğünde bir miktar daha BTC alımı yapmıştım. Ancak o sırada elim LTC ye gitti ama almadım. Alsaydım dün aldığım miktar %50 + kazandırmış olacaktı. Sağlık olsun deyip bir sonraki iniş anını beklemeye çekildim.

dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
December 09, 2017, 08:34:08 AM

Bitfinek,BTC'yi şişirdiği gibi, borsa dışına çıkışları durdurdu. Sadece LTC ile çıkılabiliyor. Dolayısıyla Bitfinex'ten kaçmak isteyen, o anki fiyata razı olup elindekileri LTC'ye çeviriyor ve LTC olarak birikimini başka cüzdana aktarabiliyor...
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
December 09, 2017, 08:37:33 AM

Bitfinex litecoine doping etkisi yaptı. Bu aradak litecoin iyi bir alternatif olduğunu göstermiş oldu.

rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
December 09, 2017, 08:47:02 AM

Litecoin de fiyat kademeli olarak artırılıyor. Kısa süreli al sat için uygun olmasa da uzun süreli kimseyi üzmez hele ki btc nin 15K larda olması demek ltc nin aslında 400 dolarlda olması demek ama btc deki gibi şişeceğine emin adımlarla gitmesi çok daha sağlıklı olacaktır. Uzun süreli sepet yapanlar için  eth ile birlikte sepete dahil edilecek ilk koinlerden biri ltc dir.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 09:00:44 AM

Bitfinexin halt yemesiymiş sanırım, bu bitfinex tam bir scam ya yeminle yaptıklarına bak bir günde nasıl büyük artış yapmış litecoin. Usdt basan da bu bitfinex zaten, başımızı daha çok ağrıtacak gibi.

cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 09, 2017, 09:03:20 AM

Para çekmek isteyenlere başka alternatif sunmazsan olacağı bu, kripto piyasası gitgide büyüyor BTC artık yetersiz kalıyor pendingte bekleyen dağlar kadar işlem var, ETH aynı şekilde tüm işlemler pendingde bekliyor.Bunun en çok yaradığı coin LTC oldu hem segwit hemde lighting networkun faydaları bunlar işte, eğer waveste büyük borsalarda işlem görüyor olsa aynı sıçramayı ondada görebilirdik
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 09, 2017, 09:18:58 AM

bu kadar düşüsten sonra cıkısı uctu gibi gelıyor ama öyle değil  BTC/LTC  oranı gittikçe büyüor herkes bitcoine giriyor başlarda LTC ile btc beraber giderdi şuan btc gidiyor ltc bakıyor belkıde bu oran tekrar eski günlere dönecek ltc yatırımcısı rahatlayacak
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
December 09, 2017, 09:51:41 AM

Yahu 3 dolar olduğu zamanı hatırlıyorum ya çok da geçmedi üstünden hatta. 1,5 sene önce. Listemdeydi ama hiç oralı bile olup almadım yani. Ahh ah..

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
December 09, 2017, 10:23:34 AM

Litecoin'de bir anlaşma falan yok varsa da ben göremedim, Litecoin sessiz sedasız yükselenlerden, ne zaman hareketleneceği ise hiç belli olmuyor, portföyde LTC, DAsH, XMR  sürekli tutmak  gerekli bunlar daha çok yüksek fiyatlar görecekler, adet çok olmasına da gerek yok bence,ileride hangi fiyatlara varacakları meçhul al at kenara coinleri.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
December 09, 2017, 10:46:01 AM

Geçen sene 200 tane vardı bittrex de al sat yapıyordum. 3 - 4 arası gidip geliyordu. ne zaman bitcoin için uygulanması düşünülen ağ yükseltme işini litecoinde denemeye başladılar film orada koptu. Tabi biz malları kaptırdıktan sonra. dövün dur şimdi.
Uzun zamandır bitcoinin ekürisi gibi beraber çıkıyor beraber iniyor. Hiç bir artısının olmadığı bir coin.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 09, 2017, 01:42:05 PM

Hızlı, transferi ucuz ve bitcoin kadar uzun soluklu bir coin. Bitcoinin çıkışına ne kadar güveniliyorsa ltc de okadar güvenilmeli bence. Öyle 3-5 günlük dump-pump coinlerinden değil.

batturkey
Full Member

Activity: 336

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 09, 2017, 01:44:46 PM

Litecoin uçtu herhangi bir bilgisi olan varmı anlaşma felan mı yaptı acaba bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirler mi ?  Ethereum da yaşanan ağ sorunundan dolayı mı kaynaklanıyor fikri olan arkadaşlar yazabilir mi ?

Bitfinexden para cekimleri icin ilk olarak fiyat orada yukseldi sonra diger borsalara dagildi deniyor twitterda benim pek bilgim yok acikcasi. Ama oyle olsaydi simdiye fiyat dusmeliydi henuz oyle bir dusus gormedik.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
December 09, 2017, 02:59:47 PM

1 hafta öncesine kadar 60 70 dolar olan litecoin şuan 160 dolar evet litecoin uçuyor herhangi bir anlaşma yok diye biliyorum bu artış daha da devam edebilir litecoinin hakettiği yerler daha da yukarısı
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
December 09, 2017, 03:12:35 PM

Herhangi bir anlaşmanın bulunmadığını biliyorum zaten artık artışa geçmesini bekliyordum böyle büyük bir artışın 160 dolar civarlarında geziyor şuan küçük bir dump sonrası gene pump geleceğini düşünüyorum.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 09, 2017, 03:24:16 PM

Dünden itibaren %50 bir artış yaşamış.Sebebi ney ki btc buraz durdu oradan buna ve ethye mi kayıyorlar

Kazuna
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
December 09, 2017, 03:57:12 PM

Litecoin henüz 60 dolarken al biraz köşede dursun demişti ve tabiki almadım şuanki durum ortada bir gün bir treni bende yakalıyacam sanırım Smiley
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 09, 2017, 04:33:55 PM

Kulaktan duyma bilgiler ile alan da fazla, mesela adam gelmiş bana diyor ki "BTC alternatifi LTC varmış o da aynı şekilde çıkacakmış" dedim nereden okudun böyle bir bilgiyi? Arkadaşlar tavsiye etti diyor. Yani nasıl şuan herkes sebebini bilmeden BTC alıyorsa, Türk borsalarının bazılarında LTC olduğu için onu da alan var. Tabi ki bu dalganın sebebi sadece Türk alıcılar değil ama genel olarak herkes BTC'den sonra LTC de çıkacağını düşünmeye başladı.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: