Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:00:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Elden BTC Alırken Dikkat! 182.000 USD Gasp Ettiler (Milliyet Haber)  (Read 1142 times)
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
December 12, 2017, 04:16:29 PM

Hırsızlığın sınırı yokki arkadaş.Bitcoin kullanılmaya ve duyulmaya başladığından beri bu tarz olaylar da görülmeye başlandı.Gerçekten çok yazık.
teramit
Legendary
*

Activity: 1873
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
December 12, 2017, 05:41:24 PM

cinayette antalyada işlenmişti, ponzilerde cirit atıyor orda , bir garip yer oldu oralar.
skylynn
Newbie
*

Activity: 45
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 06:18:36 PM

Asimetrik bilgi nedeniyle, ne yazık ki, kötü niyetli insanları bu konularda daha sık görmeye başlayacağız. Saadet zinciri kuranlar, mining hizmeti için yatırım alanlar, nakitle satmak için kandıranlar... Lütfen insanların bilgi eksikliğini gidermeye çalışalım ki böyle üzücü haberler duymayalım.
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
December 12, 2017, 07:33:21 PM

Bu devirde elden bitcoin almak nedir. O kadar çok Türk borsası var. Ben her ne kadar az bile olsa bitcoinim olduğunu söylemeye çekiniyorum millet 182.000$ ticaretini tanımadığı insanlarla yapıyor iyi cesaret valla.
digital1755
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
December 13, 2017, 10:24:43 PM

Elden dijital kod mu alınır? Her yerde açıkça satılırken. O paranın kaynağı kara paradır. Dürüst biri bu yollara girmez.
loveistanbul
Member
**

Activity: 392

View Profile
December 13, 2017, 10:32:54 PM

herkesin elden bitcoin ve diğer crypto birimleri satın almak için uyguladığı yanlış bir yol . Ayrıca bu insanın ekonomisini mali durumunu gizlemesi gerektiğinin açık ve net örneği . geçmiş olsun.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
December 13, 2017, 11:13:07 PM

artık sık sık bu ve benzer  olumsuz haberleri duymaya alışacaz. elden bitcoin ve benzer crypto para birimlerini almamak lazım ,dahada önemlisi herkesib yaptığı ticareti gizli tutması hayrına olacaktır.

campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
December 14, 2017, 09:10:30 PM

Çok parası olan herkes bilgili ve bilinçli değil ki, bitcoindeki kazancı duyan ama hayatında bilgisayara el sürmemiş  fakat para katlamayı da çok seven insanlar da var, napacak bu kişi mecbur elaleme  güvenecek, kötü niyetli kişilerin ellerine her türlü düşecek Allah yardımcıları olsun.
TrolWolf
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 15, 2017, 02:03:46 PM

Gerçekten de elden alışveriş yapmak hiç güvenli değil ve yapılmaması gerek.Bu tarz riskler göz önüne alınabilecek riskler değil daha önce adam öldürüldüğü de olmuştu.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 15, 2017, 02:09:08 PM

Bu tarz haberler git gide artmaya başladı insanlar bilinçlendi.Ama işin kötüsü artık gaspçılarımız da bilinçlendi çok dikkatli olmak gerekiyor.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
December 15, 2017, 02:17:11 PM

Elden satışlar artarsa bu tip üzücü haberleri daha çok duymaya başlarız malesef. Üç kuruş transfer ücreti ödememek için elden satış yapmayın lütfen, hayatınız paradan her zaman daha değerlidir.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 15, 2017, 02:21:16 PM

Elden bitcoin almak satmak artık çok tehlikeli oldu. Eskisi gibi değil, bilmediğin adamlarla iş yapıcam derken insanın başına neler geliyor. İyi yine canlarına bişey gelmemiş.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 15, 2017, 05:01:35 PM

Elden satışlar artarsa bu tip üzücü haberleri daha çok duymaya başlarız malesef. Üç kuruş transfer ücreti ödememek için elden satış yapmayın lütfen, hayatınız paradan her zaman daha değerlidir.
Ben satışın transfer ücretinden dolayı elden yapıldığını düşünmüyorum.Bence ülkede para çekilmeye korkulduğundan dolayı elden yaptılar.

RastaBaba
Member
**

Activity: 126

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 15, 2017, 09:44:56 PM

Ben satışın transfer ücretinden dolayı elden yapıldığını düşünmüyorum.Bence ülkede para çekilmeye korkulduğundan dolayı elden yaptılar.

Vergi olayı netleşirse bu tarz olayların azalacağını düşünüyorum.Umuyorum devletimiz insanları zor duruma sokacak bir karar almaz. Smiley

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
December 16, 2017, 12:13:22 AM

bu tür haberler bana devletin yaptırdığı haberler gibi geliyor. neredeyse ayda bir kişi btc yüzünden soyulmaya ölmeye başladı hiç inandırıcı değil o kadar para meydanda ticaret yapılmaz.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
December 17, 2017, 10:51:52 AM

İnsanlar 182 bin dolarla neye güvenebilip ticarete kalkıyorlar ki. Bence çok saçma bir durum. Gerçekçi gelmiyor bana.

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
December 17, 2017, 11:16:22 AM

Bu haberler milleti elden alışverişe caydırmak için çıkartılıyor olabilir diyecektimki gerçekten elden alışverişin tehlikeli olduğunu farkettim. Bende aynı şekilde elden alışveriş yapılmaması gerektiği taraftarıyım.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
December 17, 2017, 11:22:05 AM

Umarım bu haberler artmaya devam etmez. İnsanlar bu konuda bilinçlenmeli. Bilmediği işe girişmemeli diyr düşünüyorum.
aleya yavuze
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
December 17, 2017, 11:39:42 AM

Elden alışveriş yapmak komisyon yada bekleme gibi sınırlılıkları ortadan kaldırıyor ama diğer yönden de hırsızlığa gasp etmeye alışmış insanlara fırsat doğuyor umarım bir daha kimsenin başına böyle olay gelmez.

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 11:21:23 AM

Az para değil ya, bu haber çok önemli bir haberdi, 182 bin dolar az buz bir para değil, dolandıcılar gaspçılar işte bu şekilde hareket ediyorlar, resmen silah zoruyla almışlar paraları, yuh diyorum artık yuh, böyle şerefsizlik olmaz olsun.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: