Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:05:59 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Elasticin pump yapma ihtimali  (Read 1069 times)
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 10, 2017, 11:14:23 AM

Ben bu bı hafta altcoindende bitcoinden de uzak dururdum açıkçası. Piyasada ne olacağını gormeliyiz bence. Çok büyük bir devrim oluyor btcde.
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
December 10, 2017, 11:16:28 AM

2018 altlar icin cehennem olacak sanki btc de birsuru fork mubabeti var btc 20 bin dolarlari gorse sizce de altlar duman olmazmi?
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 10, 2017, 01:09:21 PM

şuan dipler de geziyor elastic bu bir alım fırsatı olarak değerlendirebilir fakat çıkış yapacağı da kesin değil hatta bana kalırsa fazla da bir şey
kazandırmaz umarım keşke almasaydım demezsiniz,bol kazançlar.
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 10, 2017, 01:29:06 PM

Arkadaşlar korkmayın şu an dibin dibinde ama elbet çıkacaktır geri eski haline merak etmeyin sakince bekleyin sabır her şeyin anahtarıdır balinaların bir pumpuna bakar
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 10, 2017, 02:07:12 PM

xel bir ara bende çok al sat yaptım ama dengesiz bir coin açıkçası pc başında gözlerim ağrımaya başladığından beri sağlamlara yatırım yaptım unuttum

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 10, 2017, 03:46:34 PM

22k'dan bittrex'e girdiğini hatırlıyorum.şimdi 1k nın biraz üstünde bittrex'de.Bir zamanlar hakkında scam söylentileri dolaşıyordu.Ekibinin çalıştığı biliniyor.Tekrar yükselişe geçecektir ama o yüksek fiyattan alıp elinde tutanlar fena zarar ettiler.Altcoinler şu an dibin dibinin dibini yaşıyor.Bunun daha dibi var mı göreceğiz.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 10, 2017, 04:05:22 PM

Biturlu guvenıp gırememıstım elastıce sımdı baktıkca dıyorum kı ıyı kı gırmemısım. Bıraz ucuk kacık proje gıbı gelmıstı dıye hatırlıyorum, henuz zamanı var demıstım ama sonra noldu da bukadar dustu bılmıyorum.
skscengeng
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 10:36:25 AM

Biturlu guvenıp gırememıstım elastıce sımdı baktıkca dıyorum kı ıyı kı gırmemısım. Bıraz ucuk kacık proje gıbı gelmıstı dıye hatırlıyorum, henuz zamanı var demıstım ama sonra noldu da bukadar dustu bılmıyorum.

Ben de konuyu gördükten sonra girsem mi diye düşünmüştüm vazgeçtim keşke girseymişim bugün %55 oranında inanılmaz bir artış gösterdi elastic.Çok pişmanım çünkü kıyısından döndüm elastic almanın sayfasına girip vazgeçmiştim.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 11, 2017, 10:40:55 AM

haco senin konuyu açmanı bekliyormuş coin heralde, çok iyi artış göstermiş bugün
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 11, 2017, 11:34:21 AM

Dün yazdığımızda 1600 civarındaydı şimdi 3400'leri gördü düştü biraz.Alsaydık X1 çok rahat yapmıştık ama nasip.İnsan güvenip giremiyor.Şu an dipte olan her coin birşeyler yapabilir.Sadece hacim olarak alım gelmesi beklenmeli.Piyasa biraz karışık ama güzel projeler ilgi görüyor.LBRY'nin de fiyatı iyi duruyor.33k'dan düşmüş 1600 civarına.Hacim yok alım gelse güzel kar bırakır.Tabi risk her zaman var.Üzmeyecek bir miktarla girmek gerekir kısa vade düşünenler.Uzun vade güzel yerlere gelecektir ikisi de.
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 11, 2017, 12:58:33 PM

Elastic riskli geliyor nedense giresim gelmiyor buna, al sat coini mi yoksa uzun vade coini mi onu da anlamış değilim. Neyse pump dalgasında kazanan arkadaşlara bereket versin güzel pumplamışlar.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
December 11, 2017, 01:00:32 PM

Dün yazdığımızda 1600 civarındaydı şimdi 3400'leri gördü düştü biraz.Alsaydık X1 çok rahat yapmıştık ama nasip.İnsan güvenip giremiyor.Şu an dipte olan her coin birşeyler yapabilir.Sadece hacim olarak alım gelmesi beklenmeli.Piyasa biraz karışık ama güzel projeler ilgi görüyor.LBRY'nin de fiyatı iyi duruyor.33k'dan düşmüş 1600 civarına.Hacim yok alım gelse güzel kar bırakır.Tabi risk her zaman var.Üzmeyecek bir miktarla girmek gerekir kısa vade düşünenler.Uzun vade güzel yerlere gelecektir ikisi de.

3400 seviyelerini gördükten sonra tekrardan 2300 lere düştü bu anlık artışın sebebini ben de çok merak ettim.Umarım başlığı okuyan arkadaşlar almıştır ve yüksek değerden ellerindeki elasticleri çıkarmayı başarmışlardır.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 11, 2017, 01:30:51 PM

şunu unutmayalım altlarda dip yok önemli olan alım fırsatını yakalayıp beklemektir btcde kalan bir insan daha çok parasını katlamıştır altlar btc miktarını artırmak için kullanılıyor şuan 1 sene öncesine göre daha az katlanmalar olabilir gibi dikkatli olmak lazım artık insanlar alıp beklemek yerine karını aldımı müthiş satışlar yapıyorlar 300 400 katlar olurmu bilmem ama takip şart

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
December 11, 2017, 03:28:13 PM

3449'dan sattım, herkese benden çay! Grin

Sattım ama yeniden aldım çünkü birileri sağlam topluyor bu belli. Hacim azalana dek kısa vadeli alım-satıma devam edeceğim. Bir şeyler planlanıyor olabilir, Ocak'taki marketing olayında parlayıp sönmüştü ama papaz her zaman pilav yemez Smiley
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 11, 2017, 03:29:46 PM

Desteğe çarpıp bi güzel pump yedi. Aynı şekilde üstünden geçen dirence dokundu ve tekrar aşağıya indi. Güzel bi trade oldu benim için.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 11, 2017, 04:17:54 PM

çok düşük seviyedeydi ve böyle bir pump bekliyordum ben. bitcoinde artık stabil sayılır çok sert hareketler yapacağını sanmıyorum bu saatten sonra çoğu altcoinde yaşayabiliriz bunu.
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182

The future is your Genome

View Profile
December 11, 2017, 04:53:37 PM

Sattım ama yeniden aldım çünkü birileri sağlam topluyor bu belli. Hacim azalana dek kısa vadeli alım-satıma devam edeceğim. Bir şeyler planlanıyor olabilir, Ocak'taki marketing olayında parlayıp sönmüştü ama papaz her zaman pilav yemez Smiley

Hocam kaçtan aldınız eğer konu açıldıktan sonra düşük seviyeden aldıysanız çok ciddi miktarlarda kar etmiş olmanız gerekiyor. Cheesy Bundan sonra elasticin nasıl bir hareket yapabileceği hakkında uzun vadeli olarak bir fikriniz var mı Huh

yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
December 11, 2017, 05:20:44 PM

Hocam kaçtan aldınız eğer konu açıldıktan sonra düşük seviyeden aldıysanız çok ciddi miktarlarda kar etmiş olmanız gerekiyor. Cheesy Bundan sonra elasticin nasıl bir hareket yapabileceği hakkında uzun vadeli olarak bir fikriniz var mı Huh
Maliyet hesabını yapmıyorum çünkü çok farklı fiyatlardan aldım, bu arada BTC fiyatı da çok değişti. Hesap yapmak zorlaşıyor, biraz da üşeniyorum Smiley

Elastic genel olarak tuttuğum bir coin, market değeri düşük ve potansiyeli olduğuna inanıyorum. Şu anda tahmin yapmak zor, grafikten de bir şey çıkmıyor, ortalıkta bir haber de yok. Yatay seyire gelirse -ya da hacim 50BTC altına inerse- tahmin yapmak daha kolay olabilir.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
December 11, 2017, 05:33:26 PM

İnanılan projeleri elde tutmak her zaman mantıklıdır tabii ki ciddi miktarlarda artış gösterirlerse elden çıkartılabilir.Bu arada ciddi anlamda token toplayan oldu bugün yüksek fiyatlardan o yüzden bir artış dalgası daha ilerleyen günlerde gelebilir.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
December 11, 2017, 06:43:21 PM

Hocam iyi tahmin yapmışsınız gerçekten 0.47 dolar seviyelerine gelmişti bugün içinde. Şuan biraz daha düşük değeri ama yine de iyi arttı bence. Bu şekilde devam eder mi acaba merak etmiyor değilim
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: