Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:19:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Zayıflama ilaçları  (Read 1489 times)
ALAYBEY
Jr. Member
*

Activity: 72
Merit: 6

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 18, 2018, 11:09:48 AM

Eğer gerçekten zayıflama ilacı diye birşey olsaydı inanın amerika da satış rekorları kırar obeziteye çare bulunurdu.. Amerika ekonomisine cok buyuk bir zarardır obezite bu sebeple sakın zayıflamayla ilgili ilaç kullanmayın. Yardımcı olan bitkisel kapsüller olabilir ama bunları mutlak suretle sporla birlikte kullanmak gerekir. Spor yoksa kimse 2 tane hapla oturduğu yerde zayıflayamaz.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
Arizona
Full Member

Activity: 264
Merit: 100

View Profile
January 18, 2018, 11:12:38 AM

Aşırı bir kilo problemi varsa doktora başvurun zira haplar sağlığı çok zararlı olabillir
smulasyon
Jr. Member
*

Activity: 142
Merit: 1

View Profile
January 18, 2018, 12:53:36 PM

zayıflama ilaçlarının bazen sonu ölüm oluyor bence hiç yeltenmemek lazım
joshuadav
Newbie
*

Activity: 152
Merit: 0

View Profile
January 18, 2018, 03:56:12 PM

Bu ilaçlar işe yarasa bile tamamen kimyasal üretim. Zararı faydasından daha çok. Spor yapın, sağlıklı beslenin yeter zaten.
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
January 18, 2018, 09:38:59 PM

Doğal yollar dururken ne olduğu belirsiz şeyleri kullanmayın sağlığınızdan olmayın
bmirror83
Newbie
*

Activity: 100

View Profile
January 19, 2018, 04:02:29 AM

kesinlikle önermiyorum. bunun tek sağlıklı yolu sağlıklı beslenip spor yapmak. başka şeyden medet ummak çok faydalı olmaz.
Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
January 19, 2018, 01:25:45 PM

bulaşma onlara kardeşim spor yapmalısın başka çaresi yok bu zayıflamanın,doğal olmayan herşey yarardan çok zarar getirir.
chuckk
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
January 19, 2018, 08:43:05 PM

Bu ilaçların kesildiği an aynı kiloları fazlasıyla geri alındığını duymuştum aynı zamanda eminim ki sayısız zararı da mevcuttur..
En iyi sağlıklı beslenmek ve spor yapmak..

usmanaga
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

View Profile
January 19, 2018, 08:44:57 PM

Maalesef geçtiğimiz günlerde çok yakın bir komşumuzu kaybettik kendisi kiloluydu ve bir türlü istediği kiloya ulaşamadığı için bu hapları kullanmaya başlamıştı.Uzak durun lütfen ocak söndürüyor bu haplar. Cry

HEROBUST
Jr. Member
*

Activity: 110
Merit: 3

View Profile
February 16, 2018, 12:20:54 PM

İlaç falan kullanmayın olay sizde bitiyor eğer düzenli beslenme ve spor yaparsanız istediğiniz formu yakalarsınız.
Ne verirsen onnu alırsın:)
criptoturk
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile WWW
February 17, 2018, 02:40:59 PM

bende çok pirim vermemek lazım... çoğunun geri donusü yorumları olumsuz. bir yere iyi gelirken karaciğer vb organlara da zarar verebiliyor..

H A R A                [  WHITEPAPER   │   LITEPAPER  ]                H A R A  
Empowering billions through data one byte at a time
TWITTER     GITHUB          REDDIT     FACEBOOK     BITCOINTALKLINKEDIN
slashgun
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

View Profile
February 17, 2018, 07:29:27 PM
Merited by EFS (2)

Zayıflama haplar çoğu kişininde söyleyeceği gibi zararlıdır. Karaciğeri yorabilir, zayıflamak için diyet ve spor öneririm. İnterval koşuların faydasını göreceksin dir 30 sn hızlı tempo 30 saniye yavaş tempo bu kalp atımını yavaşlatıp hızlandıracağından yağ yakımı olacaktır. 90 dakikadan uzun süren aktivitelerde sitoplzma enerjisi devreye girecektir ve buda yağ yakımını hızlandıracaktır. Aç karnına yapacağın koşular senin işine daha çok yarar çünkü vücut önce protein sonra karbonhidrat ve en son yağları yakmaya başlar bundan dolayı uzun süreli aktiviteler tercih ederim.
Gokhana51
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
February 17, 2018, 11:24:11 PM

O ilaçları kullanmak çok zararlı hocam Saglıklı beslenmek yemene içmene dikkat etmen gerekiyor.
grknondr
Member
**

Activity: 182
Merit: 20

View Profile
February 17, 2018, 11:43:13 PM

Birkaç çeşit zayıflama yöntemini kullanmış biri olarak düşüncelerimi aktarayım.
1. İlk çıktığı dönemlerde acı biber hapı denen şeyi kullandım. İlk çıktığı zamanlarda bile bakanlık onaylı değildi. Benim aldığım aktar da zaten el altından satıyordu. 25 tl gibi bir rakama aldım 2010 yılında. (o zaman fiyatları o kadardı.) hapı kullandığım ilk 2-3 gün neredeyse hiç canım yemek istemedi. Bu hapı satan web sitelerinde bol su için diyordu. Hapı alınca neden bu uyarıyı yaptıklarını gördüm. Abi ilaç aşırı susatıyor ama nedense acıkmayı engeliyor. Sanki miden birşeyle şişirilmiş ve dolu gibi. Tabi bu birkaç gün sürdü. Sonrasında vücut alıştı heralde, hap açlığı engellememeye başladı. Ben de ciddi bir kilo kaybı görmediğimde bıraktım. Bu arada hala var mı bilmiyorum ama Lida diye bir hap da satılıyor ve bu hap sebebiyle hem Türkiye'de hem dünyada çok ölüm oldu. İşin özeti sana hiç tavsiye etmem.
2. Zayıflama jeli diye birşey varmış. Hatta sürdüğün bölgeyi inceltme özelliği de varmış. Onu da bir arkadaştan alıp denedim. Sonuç "0", bir işe yaramaz.
3. Vücut geliştirme dönemimde yağ yakıcı hap kullandım, en biline  markalardan birisinin hapı. Hapı sabah içiyorsun 15 dakika sonra vücudunda bir kıpırdanma başlıyor. SAnki bıraksalar maraton koşarsın. Zaten L-carnitin diye piyasada satılan takviyeler de vücut enerjini arttırır ve daha fazla spor yapmanı sağlayarak daha çok enerji yakmana yardımcı olur. Kullandığım süre boyunca enerji patlaması oluyor. Sporla birlikte yaparsan bir fayda alabilirsin. Ben kısa süre kullandım, sonra bıraktım.

İlk ikisi işe yaramaz ve sağlık açısından tehlikeli. Bu arada spor salonunda çevremizdekiler yeşil çay kullanarak ciddi kilo verdiklerini söylediler. Tabi onu da kullandım, normalde mesela spor yaparken 3 birim terliyorsam yeşil çay içtiğimde 6 birim terliyorum. Kilo vermeye etkisi var, en azından öyle hissediyorum.

Sonuç, doğal olmayan yolları deneme, sonuç alamazsın. Spor yapmadan ve düzenli / planlı kilo vermeyi hedeflemeden kilo verilmez. SAdece kalori hesabı yaparak beslenmeyle kilo verilmez. Sadece gıdayı keserek vereceğin kilo geçici bir kayıp olacak. Örnek; her ramazan ayında en az 5 kilo veririm çünkü sadece iftar yaparım ama ramazan ayı bittikten 1 hafta sonra hepsini geri alırım. Vücuda aldığın her maddenin birbiriyle etkileşimi var. Mesela sadece protein alayım dersen olmaz, karbonhidrat da şart. Yağı keseyim desen yine olmaz. Hepsinin belli oranlarda gerekliliği var.
Kendi başına bu işi beceremiyorsan, boğazına düşkünsen diyetisyene git. Çözüm alabilmen için en iyi yöntem bu olur.
NoqTaHan
Jr. Member
*

Activity: 203

View Profile
February 18, 2018, 03:38:01 AM

İçin için allahın verdiği beyini kullanmayın siz.
Yav git spor yap yada diyet yap yada git kelepçe taktır ne ilaçda arıyosun dermanı ölüp gidiyolar sonra
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
February 18, 2018, 03:43:24 AM

Almamda aldırmamda çevremdekilere cahil değiliz ama milletimiz cahil her gün görüyolar televizyonlarda ölümleri üstüne gidip tekrar alıyolar
slashgun
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 2

View Profile
February 18, 2018, 10:39:46 AM

Zayıflama ilaçları palavra. İş kafada bitiyor. Düzenli yemek yeme alışkanlığı ve düzenli yapılan spor zayıflamanın temel kuralıdır. Fast food, lokantalar vs uzak durmalıyız. Bol bol su içmeli. bu kadar basit.
cryptomehtap
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
March 12, 2018, 07:34:19 AM

ARKADASIMDAN BİLDİĞİM KADARIYLA PİYASADA BİRCOK ILAC VAR.AMA KULLANANLAR HEP FARKLI RAHATSIZLIKLAR YASADI.KIMI BAGIRSAK SORUNU KIMI MIDE SORUNU KIMIDE TANSİYON SORUNU.YANİ TAVSİYE ETMİYORUM
gokhan.uz
Newbie
*

Activity: 18

View Profile
March 12, 2018, 07:51:57 AM

Sakın kullanmayın, bitkisel olanları da kullanmamak lazım. Zayıflama ilaçları yerine doğal yollardan zayıflamak lazım. Özellikle göbek bölgesindeki yağları eritmek için kekik suyunu (yağını) önerenler vardı.
erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
March 12, 2018, 07:36:40 PM

Şiddetle karşı durun bu ilaçlara karşı, tanıdığım insanlar fayda görmedi.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: