Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:14:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: The Abyss Token: Oyun Platformu İncelemesi  (Read 1940 times)
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
August 05, 2018, 02:43:00 PM

bu proje zamanında çok büyük beklenti yarattı, ama gene de ortada doğru düzgün bir şey yok
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
August 05, 2018, 02:45:39 PM

Bir çok borsaya bir anda girmeye çalışıyorlarmış. Amaçları o yönde. eğer bunu başarabilirlerse çok daha hızlı yükselir ama ico değerine bile yükselebilmesi için daha çok yolu var. en az 3-4x yapması lazım ico fiyatına ulaşabilmesi için.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
August 05, 2018, 08:50:06 PM

Güzel arttı son 2 günde satıp-satmamak arasında gidip geliyorum icodan aldıklarımı şuan %50 zararda falanım sebebsiz yere pump yedi belki büyük bir borsa haberidir diye bekliyorum umarım düşmez
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
August 06, 2018, 02:32:25 AM

Getirdiği yenilikte avantajlar çok, daico henüz yeni bir oluşum ve kripto marketinde daico ile Abyss ilk olduğu için yatırımcı kaymağını yiyecek gibi görünüyor.
devotional
Member
**

Merit: 13

View Profile
August 06, 2018, 10:33:41 AM

bence ico fiyatına ulasana kadar satmayın. eninde sonunda boga piyasası baslar bir yerde herhalde 8 aydır bekliyoruz.
Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
August 06, 2018, 12:26:10 PM

beklentinin yüksek olduğu bir token dı bu fakat, ico fiyatının altında seyrediyor
devotional
Member
**

View Profile
August 07, 2018, 12:32:03 PM

abyss satan oldu mu hangi borsa guvenilir? coinbene nasıl? yukseliyor ilk kez bountyden para kazanmak istiyorum o yuzden satasım geldi.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
August 07, 2018, 12:34:22 PM

abyss satan oldu mu hangi borsa guvenilir? coinbene nasıl? yukseliyor ilk kez bountyden para kazanmak istiyorum o yuzden satasım geldi.

satma gibi bir kararın varsa IDEX borsasını kullanabilirsin. en rahatı orada olur. Satmak istersen biraz araştırsan iyi olur çünkü borsa haberleri gelmeye başladı.
lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
August 07, 2018, 02:08:30 PM

Binance'ye girmesini beklemek lazım. Başka türlü güçlü bir yükseliş zor görünüyor. Bounty zamanındaki düşüncem; sene sonuna kadar 1 dolar olması yönündeydi. Sağlam bir borsaya girmesine bakar, imkansız değil;)
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
August 07, 2018, 04:11:12 PM

Binance'ye girmesini beklemek lazım. Başka türlü güçlü bir yükseliş zor görünüyor. Bounty zamanındaki düşüncem; sene sonuna kadar 1 dolar olması yönündeydi. Sağlam bir borsaya girmesine bakar, imkansız değil;)

Zaten buna dönük olarak BNB toplandı yani hazırda var. Binance girişi biraz daha boğa dönemine yakın bir tarihe bekletiyor olabilirler. Sonuçta şimdi binance girse bile biraz çıkıp tekrar düşecektir. Bunun yerine iyi bir zamanda, kalıcı bir fiyat elde edilebilir.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 07, 2018, 05:30:45 PM

Iyi getirisi oldu imzanin umarim boyle devam eder yukselmeye sonucta ilk daico proje..
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
August 07, 2018, 05:51:00 PM

Iyi getirisi oldu imzanin umarim boyle devam eder yukselmeye sonucta ilk daico proje..

Hocam sorması ayıptır ne kadar kazandırdı size acaba imzadan. Bir benim mi yüzüm gülmüyor bu imza işlerinden anlamadım ki abyss de girecektim ha eşşek kafam girmedim

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
August 07, 2018, 05:52:21 PM

Milletin büyük umutlarla girdiği ico fos çıktı bnb ile token alınması binance giricek fikrini oluşturdu ama ne kadar boş beleş para istemeden listeleyecek borsa varsa hepsine girdiler böyle bir takım yok yani sıçtılar coinin içine para verip adam gibi borsaya girmediler.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Neo--
Sr. Member

View Profile
August 07, 2018, 06:08:49 PM

Hocam sorması ayıptır ne kadar kazandırdı size acaba imzadan. Bir benim mi yüzüm gülmüyor bu imza işlerinden anlamadım ki abyss de girecektim ha eşşek kafam girmedim

700$ civarinda suan imza getirisi en basindan beri girmistim son iki hafta yazmadim ama.
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
August 07, 2018, 08:01:36 PM

Ben bounty geldiği gün hitbtc'den sattım. Normal değerinin altında satış koymama rağmen yaklaşık 20 saatte satılmıştı çünkü hacim yok denecek kadar az ama satıldı.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
August 07, 2018, 09:23:46 PM

700$ civarinda suan imza getirisi en basindan beri girmistim son iki hafta yazmadim ama.

Hocam cidden güzel kazandırmış.Öyle bir bountye hiç denk gelmedim.Hep işe yaramayan bountylere girdim.Güle güle yiyin hocam.Yeni imzanız nasıl girilir mi?

Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
August 07, 2018, 10:31:54 PM

The Abyss Token oyun platformu alanında ses getiri. Şansızlık kripto dünyasının problemli günlerden geçmesi. pek çok ico platformu kaliteli olduğu halde yatırım toplayamadığı için iptal oldu. Bounty kampanyasına katılanlara hayırlı olsun.
Neo--
Sr. Member

View Profile
August 08, 2018, 07:18:51 AM

Hocam cidden güzel kazandırmış.Öyle bir bountye hiç denk gelmedim.Hep işe yaramayan bountylere girdim.Güle güle yiyin hocam.Yeni imzanız nasıl girilir mi?

Valla henuz yemedim dunden bugune 850$ oldu hemde bunu dusen piyasada yapti. Nezaman cikacagini bilmek onemli ben bunu binanceye firene kadar saklamayi dusunuyorum ama suan satilip tekrarda alinabilir. Dusen piyasada %20 yapti. Suanki imzam iyi ama bu siralar hicbir iconun iyi getiri yapacagi bir ortam yok. Bizimki ileri donuk yatirim.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
August 08, 2018, 07:24:20 AM

Adamlar her borsaya beleşe giriyor 200 tokenlık aırdropla bir ton borsaya girdiler. Bir şekilde binanceye girerlerse yürür gider ben sattım elimdekileri, kalan arkadaşlara başarılar diliyorum
devotional
Member
**

View Profile
August 08, 2018, 09:00:47 AM

member olarak 235 dolar olmuş satsam mı satmasam mı bilemedim. bayagı uzun kaldım aslında. gecen hafta 100 dolardı 2x yaptı.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: