Bitcoin Forum
May 29, 2024, 07:08:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: GÜNCELLENDİ!!! HITBTC KAYBEDENLER KULÜBÜ (SONUNDA GELDİ LAN TOKENLER!)  (Read 2662 times)
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
December 16, 2017, 01:50:32 PM

hocam geçmiş olsun..yani benim anlamadığım siz işlem yaptıktan sonra cüzdan adresi değişmiş olsa bile hangi adreslerin hitbtc ye ait olduğunun kaydını tutan bir veritabanı vardır bunların sisteminde..o yoksa bile daha önce bu cüzdan adresi ile hitbtc nin işlem yaptığı falan kanıtlanabilir diye düşünüyorum...

bittrex in ortadoğu ülkelerine ait onaylı hesapları dondurmasından sonra bi de bu hitbtc olayı patladı..insanların çok canını yakmaya başladı bu adiler...bu böyle gitmeyecek ama merkezsiz borsa sistemleri deli gibi rağbet görecek...sırf bu sebeplerden ötürü etherdelta dışında fazla işlem yapmıyorum .)

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 03:22:34 PM

Bende imza kampanyasındaydım bir coinin ve dağıtmalarını bekliyorum dün itibari ile borsaya giriş yaptı koin sende böyle deyince gözüm korkmadı değil yaşadığın şey üzücü birdaha kimsenin başına gelmez inşallah böyle bir şey

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 16, 2017, 05:04:53 PM

Hitbtc'nin yapmayacağı hareketler bunlar anlam veremedim bende . Umarım kısa sürede çözersiniz probleminizi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 16, 2017, 05:21:44 PM

Çok düşük fee ücreti ve hızlı aktarım imkanı olduğu için ara ara kullanıyordum hitbtc yi biraz korkuttu açıkcası. Gerçi bütün borsalardan korkuyorum çekip gitseler yapacak hiç bir şeyimiz yok bence.
Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
December 16, 2017, 05:25:51 PM

Elimizden birşey gelmediği için hep bu korkuları yaşıcaz. Ufacık bir yaşanan sorunda acaba diyecez. Geçen haftada doğrulama muhabbetine bittirex türk hesapları kapatıyor yaygarası gibi. Merkezsiz borsacılığın önü bu kaygılar nedeniyle çok açık.

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 16, 2017, 05:42:59 PM

Hitbtc yi uzun zamandır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım çok şükür ama bazen siteye giremiyorum onuda vpn ile hallediyorum
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 16, 2017, 05:55:10 PM

inanın bunalıma girdim artık.
adamlar en ufak geri dönüşte bulunmuyor
6000 dolarımın üzerine yattı herifler.
Arkadaşlar  lütfen tepki gösterin sizin başınıza gelmeyecek diye birşey yok.
Benden söylemesi
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 16, 2017, 06:17:42 PM

Kardesim birseyler yapmaliyiz senin icin, neler yapabiliriz bilmiyorum ki twitterdan falan ulasmaya calistinmi bu heriflere olmadi oradan turk comminity de sizin adinizi hirsiza cikaracagim falan diye bir mesaj at olmadi
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 16, 2017, 06:19:35 PM

Vay arkadaş adamların yaptığına bak, inşallah sıkıntı olmaz ya twitterdan ordan burdan her yerden yazdınız mı hocam böyle şerefsizlik olamaz ya, inş kısa zamanda çözersiniz üzüldüm valla.
1071eko
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
December 16, 2017, 06:35:21 PM

son derece sıkıntılı bir durum çok şükür hitbcden hesap açmadık işler büyümeden umarım içerideki bakiyelerinizi bir an önce transfer edersiniz. Aslında hemen hemen bütün exchange siteleri blokchain sistemine geçmediği sürece varlıklarımzı tehdit altında.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 16, 2017, 09:00:04 PM

Hiç güvenmediğim bir borsaydı zaten ilk cryptocurrency ile ilgilenmeye başladığımda minergate den kazdıklarımı satmak için kullandım onun dışında hiç yolum düşmedi düzmezde Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 16, 2017, 10:39:25 PM

Vay arkadaş neler dönmüş ama belliydi hitbtc nin böyle yapacağı olmayan tokenler fork coinleri sattı bu yüzden bitshares önemli arkadaşlar bitsharesin değeri anlaşılıyor
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
December 17, 2017, 12:47:45 AM

mercatox bakım yapıyoruz dedi tam tokeni satmam gerektiği saatlerde 12 saat kapaattı siteyi
ertesi gün açıldı tamam dedik ertesi gün 1 saat sonra açıyoruz diyerek bir daha kapattı 12 saat sonra açıldı.
tamam yavşak firmalar ama kaçıp gitmesi için büyük bir çöküş olması lazım durduk yerde zarar edip batmalarına imkan yok niye kaçsınlar adamlar.
ayrıca gitmeyen tx lerin suçu borsalar değil ether ağı. ethergas station da 4 gwei ile 6-7 dk da gider diyor yolluyoruz 3 saatte gitmiyor bunun suçu borsalar değil ether network.
snaper14
Member
**

Activity: 243

View Profile
December 17, 2017, 12:59:08 AM

Hitbtcde deposit problemleri çok fazla ancak kaçmaları için mal olmaları lazım dünyanın parasını kazanıyorlar.

▀▀▀▀▀▀     │      BRIDGEX NETWORK      │      LEND · BORROW · CONVERT · SEND     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Medium     Facebook     LinkedIn       ▄▄▄▄▄▄
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
December 17, 2017, 01:27:04 AM

Son durum ne hacı devam ediyo mu sıkıntı, hitbtc konmaz gibime geliyor benim ama. Cüzdan adresi değiştiyse bile eski cüzdan senin adına kullanımda olmalı yani diğer borsalarda o şekilde diye biliyorum. Bilgilendirirsin duruma göre bizi
altcoinci
Full Member

Activity: 333
Merit: 103

View Profile
December 17, 2017, 02:44:00 AM

Size tavsiyem yollanan ve alınan cüzdanın adresiNİ ve txhashi hem printscreen alarak hem de kopyala yapıştır yaparak destek oluşturun. Aynı sorun bende de olmuştu bunları gönderince hesaba tanımladılar.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 17, 2017, 05:01:02 AM

Hitbtcde deposit problemleri çok fazla ancak kaçmaları için mal olmaları lazım dünyanın parasını kazanıyorlar.

Genelde Hitbtc gibi borsaların kapanması, piyasa iyiyken değil kötüyken olur. Piyasa kötüleştiğinde hacimler düşer, hacimler düşünce borsaların kazançları azalır ve sonrasında cüzdanlarda bulunan milyarlarca dolar ile kaçmayı tercih edebilirler. Önceden bu tip hadiseler çok defa yaşandı, bundan sonra da mutlaka yaşanacaktır.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 17, 2017, 07:50:49 AM

7 gün oldu cevap yok.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
December 17, 2017, 07:57:49 AM

HitBTC'nin kaçmaya çalıştığını falan düşünmüyorum ayrıca diğer borsaların altmış gün cevap vermediği insanlar tanıyorum. Ben son zamanlarda HitBTC kullanımının çok fazla arttığını ve ticketlere eskisi gibi cevap veremediklerini duydum.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

View Profile
December 17, 2017, 01:03:42 PM

7 gün sonunda , durumunuzun farkındayız diye bir email geldi.
eğer bi kaç gün içerisinde tokenlerimi hesabımda görürsem konuyu kitleyeceğim.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: