Bitcoin Forum
June 23, 2024, 11:22:25 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Etrafınızda Bitcoin Nedir? Kripto Para Nedir? Diyen İnsanlar mı Var?  (Read 2481 times)
anarquia (OP)
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 10, 2017, 07:50:48 PM

Evet benim de etrafımda çokça var ve bazen cidden anlatmakta zorlanıyorum. Eğer sizde  benim gibi zorlanıyorsanız şu videoyu atıp oradan uzaklaşın. Şu ana dek kripto paraları en güzel ve en sade açıklayan video ilan ediyorum

https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw

ceferov
Full Member

Activity: 504
Merit: 101

View Profile WWW
December 10, 2017, 10:56:09 PM

Barış Özcün en sevdiğim youtuberlardandır. Her şeyi anlatma şekli çok sade ve güzel.

Bizden birileri sorduğunda fazla anlattığımızdaysa  kimsenin güvenesi gelmiyor, çünkü çoğu insan bu geleceğin parası felan diye bakmıyorlar, fiyatı devamlı yükseliyor bu şeyle nasıl zengin olurum diye bakıyorlar

https://www.ETH2X.com - Multiplayer roulette gambling platform.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 10, 2017, 10:56:53 PM

Valla bazısı soruyor soruyon anlatınca da sen bilmiyorsun falan a getiriyor lafı, öyle geri zekalılara sakın laf anlatmayın, adam gibi oturup dinleyecek insanlara laf anlatmak daha mantıklı,
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
December 11, 2017, 07:54:04 AM

Bitcoin 300 $ iken arkadaşlarım resmen .aşşak geçiyordu. Şimdi hepsi saygıda kusur etmiyor.
Abi napalım abi alalım vs vs abinizi diyesim geliyor. 200$ ken dalga geçiyordunuz şimdi ne oldu diyip kışkışlıyorum çok keyifli oluyor.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
ruaxxl
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 08:10:48 AM

Video çok güzel fakat anlamak istemeyen insanlara anlatmaya çalışmak bence gereksiz. İnsanlar öyle veya böyle bu gerçeklik ile tanışacaklar. Bunun organik yoldan olması en iyisi. Örneğin şu an her yerden Bitcoin ile ilgili haber fışkırıyor (algıda seçicilik olabilir belki) ve ben bunun sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 11, 2017, 08:57:11 AM

Daha önce yüzüme bakmayan müdürler son bir haftadır her sabah gelip hal hatır soruyorlar. Detaya girmeden başımdan savıyorum.
Smiley

sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
December 11, 2017, 11:14:20 AM

Barış Özcan diyince açıklamalarıyla ve sesiyle insanları ikna etmede en önemli Türk youtubırlarından birisi geliyor aklıma kesinlikle üst düzey bir insan. Teşekkür ederim.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
CoinStalker
Member
**

Activity: 133
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 01:35:12 PM

Daha sabah iş yerinden birisi makina alıyormuşsun 1000 liraya bitcoin çıkartıyormuş, nasıl oluyor diye bana sordu. Ona uzun merkezi olmayan yapılardan, kriptografiden ve nasıl bitcoin üretildiğinde bahsettim. Sonra uzun uzun anlat diyip kaçtı. İşin felsefesi gözden kaçıyor ama, bir türlü reklam oluyor bu artışlar.

systemmania
Member
**

Activity: 72

View Profile
December 11, 2017, 02:00:00 PM

En son Antalya'da yaşanan gasp olayından sonra sanırım
Haberlere bolca konu olacak ve bilmeyen sayısı her geçen gün
azalacağı gibi bolca cinayet ve gasp haberlerine konu olacağı
kesin.
anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2017, 02:03:29 PM

En son Antalya'da yaşanan gasp olayından sonra sanırım
Haberlere bolca konu olacak ve bilmeyen sayısı her geçen gün
azalacağı gibi bolca cinayet ve gasp haberlerine konu olacağı
kesin.

Ve insanlar dolar, lira için işlenen milyonlarca cinayeti bir kenara bırakıp bitcoin için işlenen birkaç cinayete odaklanacak. çünkü insanların çoğu değişimden korkuyor çünkü insanların çoğu asalak

kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
December 11, 2017, 02:25:02 PM

Bu soruları soran çok fazla insanlar türedi etrafımda, dilim kopsaydı da Bitcoin ile ilgileniyorum falan deyip boşboğazlık etmeseydim. Bu tip videolar daha önce de çekildi ama bu videoyu fırsat bulduğumda hemen açıp izleyeceğim

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 11, 2017, 04:06:43 PM

Bitcoin nedir? diye soran olmuyor ki adamlara bitcoin dediğinde verilen tepki şu; yakında patlar.. Bitcoini saadet zinciri bile sanan var düşünün yani o derece insanlar var o yüzden kimseye video bile atma ihtiyacı duymuyorum ben paramı kazanayım gerisinin ne hali varsa görsün

Calligiato
Member
**

Activity: 137

View Profile WWW
December 11, 2017, 04:55:57 PM

Hemde hiç olmadığı kadar ! Bu sadece ülkemizde değil dünya genelinde de aynı şekilde. Piyasaya sıcak para giriyor ve hacim büyüyor. Benim tek korkum tabandan yatırımını yapan büyüklerin kar realizasyonuna gitmesi.
onlyyou34
Member
**

Activity: 602

elysian.finance

View Profile
December 11, 2017, 06:32:30 PM

Bu soruları soran bir yığın insan var ve görünen o ki sayıları daha da artacak. Bu açıdan bu tip anlaşılır videolara ihtiyaç var, paylaşım için teşekkürler.

ELYSIAN FINANCE      Next generation reverse backed token   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Collateral-backed stable-coins
     Github  ◥ Telegram   ◥ Twitter   ◥ Discord             Trustless and decentralized 
                             ❱❱❱   JOIN Elysian Finance   ❰❰❰                     Stake and bond to earn up to 1000% APY 
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
December 11, 2017, 07:46:44 PM

Popularite gitgide artıyor, bugün başıma gelen olay şöyle star tv de haberlere çıktı sordukları amcalar ekonomistler, çok yükseldi patlayacak bi yerde deyip durdular.Yok altına rakip olarak görülüyormuş onun yerini alacakmış falan filan.Tvye ekonomist diye çıkan adamların bile adamakıllı araştırıp ne olduğunu bilmediği bi teknoloji.Tvden izleyenlerde bunlara inanıyor tabi.Haber bittikten sonra peder beyin lafı : bırak bu işleri yakında patlar burdan ekmek çıkmaz
anarquia (OP)
Member
**

View Profile WWW
December 11, 2017, 07:54:02 PM

Popularite gitgide artıyor, bugün başıma gelen olay şöyle star tv de haberlere çıktı sordukları amcalar ekonomistler, çok yükseldi patlayacak bi yerde deyip durdular.Yok altına rakip olarak görülüyormuş onun yerini alacakmış falan filan.Tvye ekonomist diye çıkan adamların bile adamakıllı araştırıp ne olduğunu bilmediği bi teknoloji.Tvden izleyenlerde bunlara inanıyor tabi.Haber bittikten sonra peder beyin lafı : bırak bu işleri yakında patlar burdan ekmek çıkmaz

Bazen bu konuda sinir krizi geçiriyorum. Arkadaş beni arıyo bulaşma diyo. ulan sana fikrini soran oldu mu? diyemiyorsun. bazen o kadar sinirleniyorum ki elimde imkan olsa öldürürüm

harsak06
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 11, 2017, 08:47:14 PM

hem de nasıl hergün karşıma çıkıyor ama detaylıca açıklayamayacağım kişilere para birimi gibi düşün değerlenedebilir değer de kaybedebilir deyip
geçiyorum zaten birçoğu boş iş gözüyle bakıyor öylesine soranların
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
December 12, 2017, 10:15:05 PM

Herhalde bitcoini en sade ve güzel anlatanlardan biri barış özcan ...çok güzel videoları var ilgiyle izliyorum...Bana btc soran olursa bu lingi atabilirim
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
December 13, 2017, 02:21:54 AM

var tabi olmaz mi:) Ben genelde anlatiyorum dilim dondugunce sonar da birkac iyi youtuber in ismini paylasiyorum bu soruyu soranlarla:)
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
December 13, 2017, 09:41:36 AM

Çevremden böyle sorular geliyor insanlara anlatıyorsun ama anlamak istemeyenler de var yok işte sen bilmiyosun yok işte kaç bitcoinin var felan yapmaya başlayınca bende laf anlatmayı bıraktım insanlara merak eden forumdaki insanlar gibi araştırsın okusun diye düşünüyorum.İnsanlara da gidin araştırın diyorum artık

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: