Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:53:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Etrafınızda Bitcoin Nedir? Kripto Para Nedir? Diyen İnsanlar mı Var?  (Read 2469 times)
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
January 26, 2018, 09:43:58 AM

etrafımda böyle insanlar mevcut. hiç duymamış kişiler, ya da ya bitcoin diye bir şey varmış deyip sadece isim olarak bilen kişiler var. ben öyle durumda - "yanii duyuyoruz var diyorlar öyle birşey" deyip  kestirip atıyorum. ya da heyecanla gelen ya para yatıralım şu işe diyen kişilere de aynısını söylüyorum. zor geliyor çünkü bildiğimi anlatmak uyarmak yol göstermek..
1golf
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
January 26, 2018, 11:03:31 AM

Benim çalıstıgım is yerinde bitcoin 2017 sonundan beri çok konuşulur oldu bu insanlar  bitcoine yatırım yapma  konusunda çok hevesliler .
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
January 26, 2018, 11:16:37 AM

Nedir diyen soran olmuyorda nasıl yatırım yaparım diyenler oluyor hatta bu sorudan daha evvel iyi para kazandırıyormuş ne kadarlık alayım ne kadar katlarım para mı diyenler oluyor. İşin detaylarına girmeyecek arkadaşlarınıza boş yere anlatmak için çaba harcamayın, onlar biliyorlardır. Dijital para tanımı onlara yeterli geliyor. 
yakupcoach
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
February 23, 2018, 02:12:44 PM

Elbette. Babam dövizci benim işi nakit para o güvenmiyor mesela cripto işlerine patlıcak diyip duruyor.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
February 23, 2018, 02:17:51 PM

Kime anlatsam abi batar o. Çek paranı bak düşüşe geçti. Bı kere balonmus o şeklinde o kadar çok şey duyuyorum ki. Çıldırmamak elde değil.
AoiSpringWater
Newbie
*

Activity: 79

View Profile
March 21, 2018, 01:18:02 AM

Bitcoine kisa sureli yatirim yapan tanidiklarim var ama sayilari cok fazla degil.
chepterone
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
March 21, 2018, 11:46:20 AM

kimsenin derdi kripto para yada arkasındaki teknoloji değil. tek düşündükleri bu işten nasıl para kazanırım. kısaca anlatsan da olur anlatmasan da Smiley
hsyncl
Member
**

Activity: 322
Merit: 10

View Profile WWW
March 21, 2018, 02:39:20 PM

Olmaz mi kimse zaten gidip arastirayim nedir ne degildirin pesinde degilki..  Herkes hazir bilgi pesinde...

│      H U B R I S O N E      │▐▐  Your Cryptocurrency Friendly Digital Bank   ▌▌
│    ◆    Equity share crowdfund    ◆    Tokens    ◆    Built with Stellar & OMG    ◆    1,000+ Members    ◆    │
▐▐    Whitepaper    ▌▌       Telegram       │       Twitter       │       Instagram       │       LinkedIn       │
gokboru00
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
March 21, 2018, 03:36:14 PM

Elinize sağlık gerçekten yararlı bir paylaşım olmuş
Furkan85
Newbie
*

Activity: 700

View Profile
March 21, 2018, 04:22:32 PM

istediginiz kadar anlatın insanlar bilmedigi şeyden korkyor ama tv programları ve youtube bu konuda korkuları yenecek öğrendikçe insanlar dijital parayla ilgilenecekler anlatmaya devam
ramsay snow
Full Member

Activity: 630
Merit: 103

View Profile
March 22, 2018, 12:02:18 PM

artık kimse bitcoin ne diye sormuyor, bitcoin ile ilgili herkesin bir fikri var fakat bilgisi yok. televizyon dizileri ve haberlerde o kadar güzel işlediler ki artık herkes bitcoini çiftlikbank gibi bir şey sanıyor. ne iş yaptığınızı kimseye söylemeyin Smiley

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 23, 2018, 04:22:26 AM

artık kimse bitcoin ne diye sormuyor, bitcoin ile ilgili herkesin bir fikri var fakat bilgisi yok. televizyon dizileri ve haberlerde o kadar güzel işlediler ki artık herkes bitcoini çiftlikbank gibi bir şey sanıyor. ne iş yaptığınızı kimseye söylemeyin Smiley

En son annemin Çiftlikbank haberini gördükten sonra bana dediği" bak oğlum Bitcoin bir sürü adamı dolandırmış" dediğini anımsadım Smiley Artık çevremdekilere anlatmaya çalışmıyorum , zaten belli bir yaşın üstüne anlatmaya hiç uğraşmayın.
Fevzi
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
March 24, 2018, 11:41:17 PM

ah çok teşekkürler dostum böyle insanların olması cidden çok şaşırtıcı geliyor bana. hiç mi haber okumazlar etmezler aklım almıyor. video için teşekkürler
puskullu
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 5

View Profile
March 25, 2018, 08:45:49 AM

Paylastiginiz icin tesekkürler. Belki dil dököp anlatmak yerine, böyle videolar daha gerekli olabilir
tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
March 27, 2018, 08:14:09 AM

Çevremde soran çok ama anlayan yok hepsi sadet zinciri yasak dolandırıcı onlar diye düşünüyor zihniyet böyle olunca da hepimizin işleri zorlaşıyor umarım bir gün herkes gerçekleri anlar Smiley

tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
March 27, 2018, 08:15:53 AM

En son annemin Çiftlikbank haberini gördükten sonra bana dediği" bak oğlum Bitcoin bir sürü adamı dolandırmış" dediğini anımsadım Smiley Artık çevremdekilere anlatmaya çalışmıyorum , zaten belli bir yaşın üstüne anlatmaya hiç uğraşmayın.

aynen öyle millet emek vermeden çalışamdan nasıl kazanç sağlanıyor o işte vardır bir bit yeniği şeklinde düşünüyor Smiley bununda dolar altın gibi bir birim olduğunu düşünmüyorlar
Sağolsun hükümet Sadet Zinciri yakıştırması yaptı Smiley herkes korktu açıkcası

gemisudayuzer
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
March 28, 2018, 07:44:59 PM

Valla yok diyemem ben internet kafede çalışıyorum yanıma arkadaşlar falan geliyor orda ben ilgilenirken soruyorlar mecburen cevaplıyorsun
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 31, 2018, 09:29:06 AM

benden size ufak bir tüyo. etrafınızda kripto para hakkında ilgisiz alakasız kişiler çok fazla konuşup soru sormaya başladımı bilinki fiat paraya yani nakite geçme vakti yaklaşmıştır. hem de çok yaklaşmıştır.
aysego
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
April 01, 2018, 10:45:07 PM

maalesef etrafıma açıklayamıyorum bile. cüzdana gelecek sonra borsaya girecek diyorum. nakit nerede diyorlar Sad. demek ki nakite dönüştürene kadar bahsetmemek lazım.
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123

View Profile
April 01, 2018, 11:48:11 PM

Ben de arkadaşlarıma bu tarz soruları soruyordum.Sağolsunlar bildikleri ölçüsünde her şeyi bana açıklamaya çalıştılar.Umarım herkes benim kadar şanslıdır ve kripto paraları kullanan kişiler yaygınlaşır.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: