Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:43:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Etrafınızda Bitcoin Nedir? Kripto Para Nedir? Diyen İnsanlar mı Var?  (Read 2479 times)
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
April 02, 2018, 03:32:44 PM

etrafımda bu insanlardan var, ama bunlar yarı bilgi sahibi insanlar, yani yarı cahiller, bu açıdan bakınca laf anlatılmıyor, ben laf anlatmayı kestim
cemaluzan
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
April 02, 2018, 04:29:26 PM

Elbette var ama o insanlar bu vakte kadar hala ogrenemediyse ya da duymadiysa bitcoini. Ne kadar sade bir video olsa bile de bilmez. Çünkü o kesim biraz da uzak kalmaya çalışıyor böyle işlerden.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
April 03, 2018, 09:11:07 AM

Bu video cok iyi oldu  Grin

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
frankiemalton
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
April 03, 2018, 11:36:17 PM

Insanlar burdan kolay para kazanabilecek durum da olduklarını sanıyorlar bu o kadar kolay birşey değil zaman ister en zoru da sabır ister.
needestor
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
April 19, 2018, 08:14:02 AM

bir zamanlar bu konu ile alakalı bilgi edinmek hatta örnek almak istediğim yakınlarım muhtemelen benden çok çekmişlerdir Smiley özellikle risklerini gördükçe yada duydukça çokta strese girmişimdir ama tabi her işte risk vardır, kısaca artık bu tür videolar yazılar konular çok faydalı oluyor, daha da çoğalması dileklerimle, teşekkürler..
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
April 19, 2018, 09:35:46 PM

Olmaz olur mu ? Malesef bunların hepsi de Türkiye ortalamasına göre iyi eğitimli insanlar. Arsa-ev almak dışında yatırımdan anlamayan, 2018 Türkiye'sinde hala internet bankacılığı bile kullanmayan/kullanamayan bir sürü insan var. Bitcoin artarken, kıskançlık ile blockchain teknolojisini soran, bitcoin düşüşe geçtiğinde ise, suratında pis bir gülümsemeyle "ben demiştim" cilik taslayan insanlarla aynı ortamda çalışıyoruz malesef.
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
April 19, 2018, 10:12:22 PM

Artık istemesekte her ortamda konu kripto paralara geliyor bence en azından benim çevremde ve gördüğüm kadarıyla durum böyle zaten karşı koymak imkansız olur
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
April 20, 2018, 09:26:33 AM

Henüz çevremde o kadar çok yok ama olmasını da istemem açıkçası sonuçta benden ogrenipde bu işe girecekler. İlla hata yapacaklar ve sonrasında sorumlu olarak beni tutacaklar. Hiç gerek yok bunlara.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
April 20, 2018, 12:27:15 PM

Başka bir başlıkta da yazmıştım sanırım haftalar önce. Ofiste sağolsun, çayımızı çorbamızı yapan Fatma ablamızla bile bu muhabbetleri yapabildiğimiz günlerdeyiz. Doğru ya da yanlış o kadar da önemsemeden sadece aklında bile kripto paralar var ise ablamızın da gelecek için umut fazlasıyla vardır...

Coininiz bol olsun...
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
April 20, 2018, 02:25:23 PM

benimde etrafımda sorular soran ilgilenen insanlar var ama en büyük ilgi 1 koyup nasıl 10 alırım tarzında bende bu işin o kadar kolay olmadığını ve riskler olduğunu anlatıyorum
leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
April 20, 2018, 05:06:26 PM

Smiley  Olmaz mi hem de cok fazla ve gercekten anlatmasi cok uzun ve zor is.. vdeoyu izledim soylediginiz gibi guze ve sade anlatilmis kesinlikle bunu deneyecegim
yasin0538
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
April 22, 2018, 08:14:51 PM

bu videoyu bende izlemişdim gayet iyi anlatıyor tafsiye ederim

https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
April 22, 2018, 09:05:18 PM

çiftlikbanktan dolayı oluşan salak bi algı var milletin bazı kesiminde tam komedi...bunun haricinde sizin yüzünüzden piyasada ekran kartı kalmadı / pahallı alıyoruz diye ağlayan bi tayfa var...balon / haram diyen bi başka tayfa var..inşallah bu da patlayacak diye bekleyen apayrı bi salak tayfa var ...

öncelikle muhattap olacağınız kişi bu tayfalardan birine yakın duruyorsa boşuna nefesinizi tüketmeyin..ben 2 üniversite bitirmiş arkadaşıma bu işleri anlatmada başarılı olamadım.  Grin (aslında üniversite eğitimi ne kadar altı boşaltılmış  bir sistem olmuş dimi )  airdrop formu doldur bana sadece yeter dedim...dakikalarca airdrop olayını açıkladım ama yok arkadaş...adam kara para aklama dan girdi "benim banka hesabım yok boşver"den çıktı  Grin  ..

ethereum 300$ iken başka bi arkadaşı aldırmaya ikna edemedim...yok ben çiftlikbank a gircem dedi 2 gün anlattım vazgeçirdim..bu seferde tutturdu detaymaxinet var ona gireceğim bilgisayar falanda yolluyorlarmış..ana parayı çıkarınca bilgisayarı da satarım falan dedi (gönderecekleri makina celeron işlemcili dizüstü Cheesy )

özet olarak benden size tavsiye belli bir eğitim kültür seviyesine gelmiş açık görüşlü önyargı ile konulara yaklaşmayan insanlar bu konuları anlayabilir ..ona göre  Cheesy
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 22, 2018, 09:07:54 PM

Barış özcan basit anlatacağım derken iyice karıştırmış ve tam bilgisi olmadığı konu hakkında video çekmeye çalışmış.
Barış özcan videosu atmak yerine https://www.youtube.com/watch?v=o16nc0-MkUg bunu atabilirsin ben bunu kullanıyorum artık Smiley
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 22, 2018, 09:25:27 PM

Bİtcoinle ilgilenenlere zenginmis gibi bakiyorlar otomatikmen oyle bir etkisi var ama bedava para kazanma seysi gibi goruyorlar (emek harcamadan). tabi gorundugu gibi degil.
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
May 07, 2018, 07:02:59 AM

bu konu dikkatimi ilk çektiği zamanlarda ilk adımı yakın bir arkadaşımdan akıl alarak atmıştım sonra bana tavsiyede bulundu bu işle ilgilendiğini kimseye söylemem tavsiyem dedi haklıymış önceleri aman ne olacak derken sonraları ciddi bir boyuta ulaşabiliyor, güvenilir bir kaç kişiyle iletişim kurup bu tür bilgi verici videoları yazıları dikkatle anlayarak izlemek lazım.
barlasb
Newbie
*

Activity: 96

View Profile WWW
May 07, 2018, 07:34:04 AM

Kolay para peşinde çevremizdekiler hiç uğraşmayayım ben sen al bu parayı 10'a katla sonra bana ver diyorlar ama düşünmüyorlar ki tam tersi de olabilir kendileri araştırmaya üşendikleri için bizlerden bekleyen çok.
Speqs
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
May 07, 2018, 09:35:43 AM

Olmaz mı yahu Roll Eyes bitcoin ne dir blockchain nasıl bişey be abi falan filan diye soran eksik olmasın ama. Anlattıkça zevk alıyorum çünkü
saglamorcun
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
May 08, 2018, 03:00:32 AM

Olmuyor açıkçası. Herkes herkese tavsiye veriyor. Bana da tavsiye veren çok var şöyle yap böyle yap yama alma şunu al bunu al...
ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 08, 2018, 05:38:36 PM

Tabi ki olmaz mı hiç.Bitcoin bimeyen adama ICO kampanyası anlatmaya çalıştım 1 saat .En sonunda ben yapamam dedi bıraktı. Smiley
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: