Bitcoin Forum
May 24, 2024, 12:38:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Barış Özcan Bitcoin’i Anlattı  (Read 987 times)
jednostka (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
December 11, 2017, 11:00:53 AM

Ünü Türkiye sınırlarını aşarak Youtube tarafından dünyaya ilham veren 7 Youtuberdan biri seçilen Barış Özcan, uzun süredir kendisinden beklenen videoyu yayınladı.

Bitcoin insanlık tarihinin en önemli icadı olabilir mi? ismiyle yayınlanan videonun not kısmında şöyle yazıyor.

“Az sonra anlatacağım konu, insanlık tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olabilir. Olmayabilir de… Sonuçta konunun temeli teknoloji olduğu için ben yine de anlatmak zorunda hissediyorum kendimi. Ve en başta uyarıyorum. Anlatacaklarım bir yatırım tavsiyesi olmayacak. Konunun sadece blockchain denilen teknolojik temelini aktaracağım. Yatırım yapılır mı, nasıl yapılır soruları bu videonun konusu değil. Şimdi tarihe bir not düşelim. 1 Bitcoin bu videonun hazırlandığı Aralık 2017’de yaklaşık 60.000 TL / 15.000 USD değerinde. Siz izlerken ne olmuştur kim bilir? Bundan bir kaç yıl önce bir kaç yüz liralık Bitcoin alsaydınız şimdi milyonerdiniz. 18 yaşındaki şu çocuk gibi. Daha bunun gibi pek çok örnek var. Aman iştahınız hemen kabarmasın, bilmediğiniz bir şeye hemen yatırım yapmayın diye bu videoyu hazırladım. Önce bilin sonra ona göre hareket edin.”

Keyifli izlemeler…

Youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw
Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
December 11, 2017, 11:14:26 AM

Blockchain insanlık tarihinin en büyük icadı olabilir mi deseymiş daha iyimiş. Bitcoin popüleritesi üzerinden yola çıkarak kitlelere uygun bir başlık olmuş gerçi. Millet bitcoin eşittir paradan para kazanma olarak bakmaya başladı. Bitcoin alanların büyük kısmı blockchain nedir bilmez ve asıl icadın bu olduğunu göremez.

temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
December 11, 2017, 11:22:40 AM

Video gayet güzel. Olmuş ve BTC değilde blok zinciri teknolojisinin nasıl devrimsel bir durum.olduğunu gayet iyi anlatmış . bu sistemin para etmesinin sebebin bitcoin degil blok zinciri teknolojisi söylemiş aslında
SinyorTurko
Member
**

Activity: 61

View Profile
December 11, 2017, 11:40:43 AM

Bitcoin'i bu kadar güzel anlatan başka birini görmedim henüz. Sade,net, açıklayıcı olmuş. Ağzına sağlık Barış hocam.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 11, 2017, 11:42:15 AM

Blockchain insanlık tarihinin en büyük icadı olabilir mi deseymiş daha iyimiş. Bitcoin popüleritesi üzerinden yola çıkarak kitlelere uygun bir başlık olmuş gerçi. Millet bitcoin eşittir paradan para kazanma olarak bakmaya başladı. Bitcoin alanların büyük kısmı blockchain nedir bilmez ve asıl icadın bu olduğunu göremez.

Katılıyorum keşke Bitcoin değilde Blockchain teknolojsiinni dünyayı değiştirebileceğine dair bir video başlığı atsaydı bunun dışında her şey çok güzel olmuş.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
December 11, 2017, 12:34:55 PM

Videoyu şimdi izledim ve konuyu da tam üzerine görmüş oldum.Video gayet güzel olmuş.Barış abi çok güzel açıklamalar yapmış Bitcoin için.Dediği gibi gelecek ne getirir bilinmez.Ama bence Bitcoin kolay kolay yok olacak bir şey değil.
TURCAN
Full Member

Activity: 230

View Profile
December 11, 2017, 01:15:41 PM

Barış hocam emeğinize sağlık çok aydınlatıcı olmuş...Teşekkürler...
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
December 11, 2017, 02:02:25 PM

Video için teşekkürler, gerçekten can alıcı noktalara değinilmiş. Herkese dinlemesini tavsiye ederim, hatta yayabilirsiniz de  Cheesy

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
December 11, 2017, 02:21:26 PM

güzel bir video olmuş.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 11, 2017, 04:03:35 PM

video içeriği gerçekten dolu. bitcoini, kripto paraları ve temel olarak nasıl oluştuklarını, ne işe yaradıklarını hiç bilmeyen birisi için bile işe yarar bilgiler verecek türden bir anlatım olmuş. bu adamın yaptığı her videoyu beğenmişimdir. anlatım tarzı gerçekten hoş. emek vererek hazırlıyor ve birkaç milyon yt abonesi olmasını gerçekten istiyorum.

en azından bazı haber sitelerinde olduğu gibi bitcoin için "saadet zinciri" dememiş Smiley
Matthewww
Full Member

Activity: 322
Merit: 102

View Profile
December 11, 2017, 04:39:06 PM

video için teşekkürler. güzel noktalara değinilmiş ve tane tane, anlaşılır, net bir şekilde anlatılmış. bilmeyenler bile rahatlıkla birşeyler öğrenebilir bu videodan
tebessum
Member
**

Activity: 314

View Profile
December 11, 2017, 04:48:47 PM

cidden çok güzel anlatmış.keyifle izledim- eğer bunuda izleyip anlamayan varsa bu işlere hiç bulaşmasın..
patrona7
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
December 11, 2017, 05:03:52 PM

Tam anneye babaya izletmelik video yapmış.Fazlasıyla beğendim.
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
December 11, 2017, 05:14:34 PM

her kesime uygun bir şekilde anlatılmış gerçekten. izlerken keyif aldım. bitcoin ve blockchain teknolojisi gerçekten de devrim niteliğinde insanlık tarihinin en önemli icatlarından olabilir.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
December 11, 2017, 05:37:22 PM

Oldukça sade bir dille herkesin anlaması için yapılmış video olayla hiç alakası olmayan biri bile konu hakkında bişeyler kapabilir bu video sayesinde ve bitcoine para olarak bakan yatırımcılara asıl olayın bitcoin değil blockchain olduğunu göstermiş. Başarılı 👍
cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308

--

View Profile
December 11, 2017, 06:21:27 PM

Barış Özcan'ı takip ediyordum zaten kaliteli videolar hazırlıyor. Bitcoin ile ilgili hazırladığı bu video da gayet anlaşılır ve güzel olmuş beğendim. Bu arada bitcoinin popülerliği gittikçe artıyor.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
December 11, 2017, 06:29:21 PM

Barış Özcan çok kaliteli bir isim çektiği tüm videoları izlerim Bitcoin hakkında anlatımını izledim çok hoşuma gitti, gerçekten olayı iyi özetlemiş, riski de vurgulamış , teşekkürleri borç bilirim.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
December 11, 2017, 06:53:08 PM

Bu işi bilmeyenler daha önce görmemiş duymamış olanlar için açıklayıcı net bir video olmuş. 👍

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
December 11, 2017, 07:07:33 PM

Daha bugün izleme şansım oldu. içimden btctalk ta niye konusu geçemedi diye düşünürken bu konuya rast gelmek iyi oldu. Zaten kanalını takip ediyordum diğer videolarını da beğendiğim bir youtuber. Belki kendisi de çaktırmadan aramızda da olabilir. Baya btc hakkında donanımlı duruyor..
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
December 11, 2017, 07:12:30 PM

Daha bugün izleme şansım oldu. içimden btctalk ta niye konusu geçemedi diye düşünürken bu konuya rast gelmek iyi oldu. Zaten kanalını takip ediyordum diğer videolarını da beğendiğim bir youtuber. Belki kendisi de çaktırmadan aramızda da olabilir. Baya btc hakkında donanımlı duruyor..

Ben de aynısını düşündüm hocam bitcoin hakkında bu kadar bilgisi olan bir kişi mutlaka bu forumdada dolaşıyordur belki az belki fazla kendini ifşa etse güzel olur aslında. Smiley Hazırlamış olduğu videoyu da çok başarılı buldum bu arada.
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: