Bitcoin Forum
May 23, 2024, 04:33:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Barış Özcan Bitcoin’i Anlattı  (Read 987 times)
harsak06
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 10, 2018, 06:44:56 PM

Gözlerim yaşardı post sayesin de farkettim ki forum da birçok kişi zaten takip ediyormuş barış özcan ı videoyu daha izlemedim ama baya merak ediyorum açıkçası en kısa sürede izleyeceğim
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
January 10, 2018, 07:42:18 PM

artık bitcoin ne diyenlere anlatmaya çalışmayacağım video linki gönderirim barış abimiz anlatır tekrar tekrar Cheesy

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 10, 2018, 10:46:22 PM

Valla daha önce anlatmak için geç kaldığını söylemiştim ama şimdi videosunu izledim, beğendim. Bu piyasayada hiçbir zaman "geç" olmaz, her zaman yeni fırsatlar vardır ve değerlendirmek lazım. Yeni arkadaşlar çevresini iyi gözlemleyip, doğru seçimler yapmalı.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 11, 2018, 02:58:27 AM

Youtubecular da popüler olan her boka el atmaya bayılıyorlar. Yeter ki içerik olsun, yeter ki birileri izlesin. Hakkında zerre bilgileri yoksa bile oradan buradan 2 satır bir şey okuyup bir şeyler geveliyorlar. Ciddi anlamda prof bir iş yapacaklarsa bu mereti doğru öğrenip, en ince detayına kadar anlatabilecekleri bir içerik hazırlasınlar oturalım izleyelim.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
January 11, 2018, 11:58:58 PM

Normalde youtuberların pek fikirleri olmadığı konularda yorum yapmalarından hiç haz etmem.Ama Barış abi gerçekten bilgili ve kültürlü bir insan izlenimi veriyor.Kanalında çok faydalı paylaşımlar görüyorum.Çok güzel bir şekilde açıklama yapmış bence.
kimsesiz
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 12, 2018, 11:48:19 AM

Abiye kesinlikle katıldığım noktalar var mesela btc değil icat edilen blokchain sistemi. Ayrıca burda birde şu yanılgı var blokchain deyince akıllara btc geliyor. Oysa bir çok alrkoin var bunlarıda es geçmemek lazım. Anlatımı güzel tebrik ediyorum. İyi hazırlanmış.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 12, 2018, 02:43:09 PM

Valla onu bunu bilmem bu barış özcanda birebir abi tipi var, abi evlerinden fırlamış gibi, bir de çok yüzeysel bir video olmuş, yani çok populist yaklaşmış olaya barış özcan, bence daha ayrıntılı girmesi gerekiyor, tabi öyle 1 hafta okuyup sonra millete anlatmakla olmuyor bu işler teknik bilgi gerekiyor.
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210

View Profile
January 12, 2018, 08:29:04 PM

Valla onu bunu bilmem bu barış özcanda birebir abi tipi var, abi evlerinden fırlamış gibi, bir de çok yüzeysel bir video olmuş, yani çok populist yaklaşmış olaya barış özcan, bence daha ayrıntılı girmesi gerekiyor, tabi öyle 1 hafta okuyup sonra millete anlatmakla olmuyor bu işler teknik bilgi gerekiyor.
haklısınız video biraz yüzeysel olmuş fakat youtube da videoya denk gelenler veya kanalı takip edenler sizin kadar bilgiye sahip değil sonuçta hatta yüzeysel olması kafa karıştırmadığı için daha yararlı olmuş bence  
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
January 12, 2018, 10:27:12 PM

Gerçekten süper bir insan bana ilham kaynağı olan hayatımda ki değişimlerin öncüsü olan bir insan. Videosunu keyif alarak izledim ve blockchain teknolojisi dedikleri hakkında dedikleri hakkında harfiyen aynı şeyleri düşünüyorum.

Betfair
Sr. Member

Activity: 812

View Profile
January 12, 2018, 10:47:53 PM

herif azılı fetöcülerden Smiley zor kaçtı amerikaya
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
January 12, 2018, 10:54:55 PM

Barış ÖZCAN yaptığı işe olan saygısı hissedilen ve işin hakkını vermeye çalışan bir youtuber. Ben vidoyu beğendim. Adam bitcoin üzmanıyım demiyor zaten. Güzel bir çalışma olmuş.
barabut
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 13, 2018, 01:16:36 PM

Ünü Türkiye sınırlarını aşarak Youtube tarafından dünyaya ilham veren 7 Youtuberdan biri seçilen Barış Özcan, uzun süredir kendisinden beklenen videoyu yayınladı.

Bitcoin insanlık tarihinin en önemli icadı olabilir mi? ismiyle yayınlanan videonun not kısmında şöyle yazıyor.

“Az sonra anlatacağım konu, insanlık tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olabilir. Olmayabilir de… Sonuçta konunun temeli teknoloji olduğu için ben yine de anlatmak zorunda hissediyorum kendimi. Ve en başta uyarıyorum. Anlatacaklarım bir yatırım tavsiyesi olmayacak. Konunun sadece blockchain denilen teknolojik temelini aktaracağım. Yatırım yapılır mı, nasıl yapılır soruları bu videonun konusu değil. Şimdi tarihe bir not düşelim. 1 Bitcoin bu videonun hazırlandığı Aralık 2017’de yaklaşık 60.000 TL / 15.000 USD değerinde. Siz izlerken ne olmuştur kim bilir? Bundan bir kaç yıl önce bir kaç yüz liralık Bitcoin alsaydınız şimdi milyonerdiniz. 18 yaşındaki şu çocuk gibi. Daha bunun gibi pek çok örnek var. Aman iştahınız hemen kabarmasın, bilmediğiniz bir şeye hemen yatırım yapmayın diye bu videoyu hazırladım. Önce bilin sonra ona göre hareket edin.”

Keyifli izlemeler…

Youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=ENwtC8LgPcw
Amaç önemli değil midir? Burada doğal olarak yapılan işle alakalı olumlu ve olumsuz yorumlar var ancak ben BArış'ın hazırladığı bilgi dolu çalışmayı takdir ediyorum zira hazırlanan bu bilgilendirme video'su hiç bitcoin piyasasını bilmeyenlere bir ışık tutuyor ve en azında bir fikir sahibi olmalarını sağlıyor bu vesileyle yaptığı emeğe saygı duyuyorum. Devamının da geleceğini düşünüyor ve bekliyorum.
Kazanova1453
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 13, 2018, 01:27:55 PM

Ben bu tarz programlarım faydalı olduğunu düşünüyorum çünkü özellikle ilk girecekler için aydınlatıcı bir niteliğe sahip insanlar bilgilenip girmeli
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 10:54:20 AM

harbiden amerikada bu adam ? kaçtı mı amerikaya her hangi bir iddaname vs. var mı hakkında ?
Betfair
Sr. Member

Activity: 812

View Profile
January 14, 2018, 11:00:35 AM

harbiden amerikada bu adam ? kaçtı mı amerikaya her hangi bir iddaname vs. var mı hakkında ?
iddaaname? adam 100 ışık yılı öteden ben abilerdenim diye bağrıyor yahu Smiley bu herifi parlatanda abiler oldu Zaman gazetesi ve abiler kolejlerinde paso etkinlikler düzenlerdi bu konuşmacı olurdu.Şimdi diyeceksinizki akplilerde yaptı onu..he iyi ben o zaman onlarada küfür ediyordum bunada..
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308

View Profile
January 14, 2018, 06:06:14 PM

iddaaname? adam 100 ışık yılı öteden ben abilerdenim diye bağrıyor yahu Smiley bu herifi parlatanda abiler oldu Zaman gazetesi ve abiler kolejlerinde paso etkinlikler düzenlerdi bu konuşmacı olurdu.Şimdi diyeceksinizki akplilerde yaptı onu..he iyi ben o zaman onlarada küfür ediyordum bunada..

Öyle miymiş hiç bilmiyordum ben valla.Zaten yakın zamanlarda takip etmeye başlamıştım.Kendisi hakkında henüz pek bir bilgim yoktu.İçeriklerindeki kullandığı dil hoşuma gitmişti ama öyle biri olduğunu hiç bilmiyordum.
ILuckyGuyI
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 456

View Profile
January 14, 2018, 06:16:40 PM

Öyle miymiş hiç bilmiyordum ben valla.Zaten yakın zamanlarda takip etmeye başlamıştım.Kendisi hakkında henüz pek bir bilgim yoktu.İçeriklerindeki kullandığı dil hoşuma gitmişti ama öyle biri olduğunu hiç bilmiyordum.

Ben de yeni duymuş oldum öyle birisi olduğunu.Halbuki içerikleri de hoşuma giderdi yeni yeni izlemeye başlamıştım.Bir şeyleri açıklarken kullandığı dil olsun vs. takdir ederdim ama bunu duyunca şaşırdım baya.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280
Merit: 0

View Profile
January 15, 2018, 02:27:30 PM

Gayet net açıklayıcı olmuş video teşekkürler hocam ağzınıza sağlık
taseron.isci
Member
**

Activity: 224

View Profile WWW
January 23, 2018, 02:20:36 PM

YouTube u en güzel kullanan youtuberlerden birisi ve yaptığı videolara sağlam araştırmalar yaparak her kesimden insanı bilgilendiren videolar yayınlıyor. Bu video da çok açık bir şekilde anlatmış gayet başarılı olmuş .

vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
January 23, 2018, 03:12:28 PM

Blockchain teknolojisi çok kısa süre içerisinde anlaşılacak, ICO'ları inceliyorum, makaleler yazmaya çalışıyorum, dehşet projeler var gerçekten. 
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: