Bitcoin Forum
May 27, 2024, 10:08:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bread (Coinbase ve Blockchain Rakip Cüzdan )  (Read 1029 times)
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
December 18, 2017, 11:40:01 AM

Dostum çok saolasın ben bu sayfayı bilmiyordum söylemesen boş boş markette beklerdim.

Burada saat 15de yazıyor. öbür tarafta 12 de doğrusu hangisi şaşırdım ?

Buraya login diyip tüm alacağımız miktarı koyup açılmasını beklemeye başlayacağız herhalde değilmi ?

Taktik falan varmı ?  Fazla mı yazmalıyız almayı başarabilmek için napmak lazım

Buy now a tıkladıkdan sonra hemen eth cinsinden miktarımızı yazıp  beklicez mi almasını

Doğrusu "buy now" a tıkladıktan sonra nasıl bir sayfa çıkıyor ben de bilmiyorum çünkü binance sitesinden ben de ilk defa ico alışı yapıcam. Bilen başka bir arkadaş belki bilgilendirir. Kolay gelsin sana şimdiden.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
belhanda
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
December 18, 2017, 11:47:22 AM

binanceden bu icoya girmek için hesabın onaylı olması falan gerekiyor mu yoksa basic hesapla bile girebiliyor muyuz bu icoya ? bi de sınır var mı katılım için ?
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 18, 2017, 12:09:56 PM

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum eğer direk girilebiliyorsa şimdiden etheri göndereyim borsaya yarına hazırlıklı olmamız lazım.yüksek ihtimal gifto gibi hemen bitecektir ico
TheSpark
Full Member

Activity: 238

View Profile
December 18, 2017, 12:36:09 PM

Benim hesabım onaylı değil buna rağmen etherleri yolladım binance adresime umarım herhangi bir sıkıntı yaratmazlar.Bu arada binance hesabından en fazla 5000 bread satın alabiliyoruz değil mi bir sınır getirdiler diye biliyorum. Huh
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
December 18, 2017, 12:59:15 PM

Bu proje benim de dikkatimi çekti kardeş.. Cüzdan uygulamaları gördüğüm kadarıyla genelde tutuyor. Seviyoz böyle şeyleri.. Biraz alınıp beklenebilir. İşe yarayacaktır hem de kesinlikle.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 18, 2017, 01:02:27 PM

Risk alıp denemek gerek , azda olsa girilip beklenebilir. Son zamanlar da şu dikkatimi çekti binanceye giren yada icosu çıkan koinler (icosu binance de çıktıysa oraya girmiş sayıyorum) hep bir pump yedi.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
December 18, 2017, 01:48:05 PM

icosu sabaha karşı olduğu için alamamıştım.bakalım bu sefer alabilecek miyiz.çok çabuk biter bize kalmaz büyük ihtimalle.

,........
barota
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 286

View Profile
December 18, 2017, 02:19:34 PM

Merhaba ben iyi Türkçe bilmeyen
Türk filmlerini Türk aşkı ve sevgiyle duyuyorum

Bu para birimi yatırım için iyi mi?
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 18, 2017, 02:23:00 PM

valla son dönem icolarının hepsi ico fiyatlarının altlarına, hatta çok altlarına indi, o yüzden ben direkt icodan girmeye soğukum, bakalım borsaya düşüp ico fiyatının altına sarkarsa oralardan giriş yaparım, yoksa proje olarak çok güzel ve ileride çok çok güzel yerlere gelmesi sürpriz değil.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 18, 2017, 02:25:29 PM

Risk alıp denemek gerek , azda olsa girilip beklenebilir. Son zamanlar da şu dikkatimi çekti binanceye giren yada icosu çıkan koinler (icosu binance de çıktıysa oraya girmiş sayıyorum) hep bir pump yedi.

Proje olarak bence gereksiz sadece cüzdan uygulaması telefona indirdim şimdi olmasada olur deyip sildim, sadece binanceda pump yer düşüncesi ile katılacağım icoya.proje olarak herhangi bir beklentim yok
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 18, 2017, 02:56:40 PM

Yetişebilirsem ico sonrası yükseliş gelebilir diye bende küçük bir miktar ile katılmayı düşünüyorum.

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 03:34:28 PM

5.5 eth ayırdım bu ico için. umarım yetişirim. sadece 3.5m token ayırmışlar eth için. bnb olayı nasıl olacak bilmiyorum ama bu ico kazandırır onu biliyorum.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
December 18, 2017, 04:35:37 PM

Arkadaşlar satış UTC 12'de yani Türkiye saati ile 15 te başlayacak.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 18, 2017, 05:50:30 PM

Gifto gibi kısa sürede bitmesini bekliyorum.ona yetişememiştim ama bunun icosunda özellikle ekran başında olacağım 5 eth de ben yolladım şimdiden binance borsasına, girebilmeyi umuyorum bu sefer.2x yapsa yeter fazlasında gözümüz yok
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
December 18, 2017, 05:51:24 PM

Arkadaşlar satış UTC 12'de yani Türkiye saati ile 15 te başlayacak.

bilgi için saol dostum pek yetişilebileceğini düşünmüyorum ama yine de bi şansimizi denemek lazim. ben icodan girmiştim sabah 4'den beri  bekledim erteleme geldi vs derken 6 gibi başladi sonra bitti valla ne oluyo nasil gidiyo derken. yarın da muhtemelen kaşla göz arasında bitecektir diye düşünüyorum. benim merak ettiğim acaba yarından sonra ki süreç nasıl olacak 5 milyon dolarlik bir satiş olacak bitecek heralde bikaç gün ara verirler sonrasında markette public olarak açılır diye düşünüyorum. bu kadar ilgiye göre ve gifto ile de kıyasladıgım da (yakın zamanda proje olarak binance'da başlayan 90 saniye de biten ve markete sonra 3x ile giren proje olarak onu kıyas aldım) ve giftodan da kat kat daha aktif ve sağlam bir proje olarak düşündüğümden daha cok değerlenir diye düşünüyorum. umarım gidişat o yönde olur Smiley yani beklentimiz bu yönde tabi de inşallah tersoya gelmeyiz.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
December 18, 2017, 06:23:10 PM

Ben sırf bu icoya katılabilmek için binance borsasında üyelik açtım.Umarım satın alabilirim tükenmeden.Aklımdaki tek soru işareti şuana kadar olan icoların neredeyse tamamınde token fiyatı ico fiyatının altına düşüyor.Umarım burada bu durum ben tokenı alabilirsem yaşanmaz. Smiley
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
December 18, 2017, 06:53:29 PM

Ben sırf bu icoya katılabilmek için binance borsasında üyelik açtım.Umarım satın alabilirim tükenmeden.Aklımdaki tek soru işareti şuana kadar olan icoların neredeyse tamamınde token fiyatı ico fiyatının altına düşüyor.Umarım burada bu durum ben tokenı alabilirsem yaşanmaz. Smiley

şuana kadar olan icoların neredeyse tamamında demek cok büyük bir yanılgı. nerden beri buana kadar olan icoların neredeyse çoğu ico fiyatının altında ve kime göre o önemli bence.bu zaman kadar katildigim en az 10-12 ico projesi vardir sadece 1 tanesinde ico değerinin altında kaldim diyebilirim o da gerçekten dalginligima geldi ve team'i iyi bi şekilde araştirmamiştim daha doğrusu oyle biraz kaybim oldu tabi.

diğer türlü yakın zamanda girdiğim pek cok projeden iyi sonuclarla ayrildim. forumda @pitipawn var  bak takip et daha girdiği  hiçbir projeden ico altına inmedi adam. iyi araştirma iyi  bilgi iyi sonuc getiriyor emin ol. bilgi güçtür diyip uzuyorum buralardan Smiley
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 18, 2017, 07:31:57 PM

Şuan satış bitmiş sanırsam sold out yazıyor sitesinde, Aslında bir kaç ethereum yatırım yapsak olurdu, Çok ilgi var bread üzerinde tutar gibi
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 18, 2017, 07:56:59 PM

Ben de ico fiyatının üstünde işlem görmeye başlayacağını tahmin ediyorum.Bu tahmini yapmamdaki en önemli düşüncem projeye karşı inanılmaz bir ilginin olması.Sırf bu tokenı satın almak için Binance'ye üye olanların sayısı çok fazla.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 18, 2017, 07:59:30 PM

Projeye bu kadar ilgi olmasının sebebini gerçekten anlamadım heralde direk binance ta listelenecek olması insanları cezbetti, gerçekten bi cüzdandan fazlası mı sitesine de baktım ama beni cezbeden bişey yok sırf bu hypetan dolayı 1 ether atacağım ilerde pişman olmamak için

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███