Bitcoin Forum
May 12, 2024, 07:11:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC satiyorum ister havale ister Nakit.  (Read 521 times)
akkise (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 03:10:52 PM

Kesinlikle Dolandirici yada herhangi baska bir üc kagitci falan filan degilim. Tabi bunu herkes yazabilir niye güvenesiniz. Haklisiniz, her türlü güvence saglayacak teminat yada programm kullanabilirim.

Ben Yurt disinda kaliyorum ve BTC ticareti ile ugrasiyorum. Suan Türk piyasasina BTC Ticareti yapmak istedim, lakin BTCTurk benim gözümde en güvenilir site iken, hesabim onaylanmiyor. Ticaretimi yapamiyorum.

Eger isteyen varsa, elimde her daim BTC bulunur. Miktari bana söyleyiniz size normal fiyatdan satabilirim. El alti satin almak isteyene Istanbula gelip, bulusup ticaretimizi gerceklestirebiliriz. (yüksek miktar sadece)

Yada Banka hesabima Parayi yatirirsiniz, bende size BTC leri "walletinize" yollarim.

Kesinlikle dolandiricilik degildir. Ismimi verecegim, bu yaziyi da ismimi de, banka hesabimdaki yazan ismimi de bir sorun olursa savciliga verebilirsiniz. Ki emin olun sorun olmayacaktir.

Nekadar BTC istediginizi bana yazin, hesabima parayi yatirin ben size BTC yi yollayayim. Özelden ulasabilirsiniz.

Dedigim gibi kesinlikle dolandiricilik degildir.

Hesabim yenidir, yeni üye oldum foruma. Inanin gercektir ve dolandiricilik yoktur.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715497890
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715497890
Reply with quote  #2

1715497890
Report to moderator
1715497890
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715497890
Reply with quote  #2

1715497890
Report to moderator
osmanismet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

Hakuna Matata

View Profile
December 11, 2017, 03:20:36 PM

Hayırlı olsun. Başarılar dilerim.
akkise (OP)
Newbie
*

View Profile
December 11, 2017, 04:21:26 PM

Hayırlı olsun. Başarılar dilerim.

Tesekkürler, Cümlemiz icin insallah
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
December 11, 2017, 07:27:26 PM

hocam açıkcası "Inanin gercektir ve dolandiricilik yoktur." yazınca kimsenin güvenini kazanmıyorsunuz. Konuyu baltalamıyorum fakat üyeliğiniz ve referansınız yükselene kadar escrow kullanın.
akkise (OP)
Newbie
*

View Profile
December 12, 2017, 02:02:20 AM

hocam açıkcası "Inanin gercektir ve dolandiricilik yoktur." yazınca kimsenin güvenini kazanmıyorsunuz. Konuyu baltalamıyorum fakat üyeliğiniz ve referansınız yükselene kadar escrow kullanın.

Haklisiniz. Escrow nedir bilmiyorum ama ise yariyorsa kullanabiliriz hic sikinti yok.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
December 12, 2017, 02:40:34 AM

@akkise

Önce siz insanlara güvenin, sonra onlar size güvenirler.

Bunu forumda yeni olduğunuz için ilk sizin yapmanız gerekir. Yani ilk güvenme sırası şuan sizde. Yani "güven kazanmak için  güven vermelisiniz".  Bu da; "Bana güvenin"  demek ile olmaz.  Öyle olursa, bu forumda  5 senedir üye olan ve bir sürü ticari referansı olan rütbeli adam ile sizin aranızda bir fark kalmaz.

Öte yandan bırakın isim  vermeyi  buraya  ikametgâh belgenizi bile yapıştırsanız, beklediğiniz o güveni sağlamaz.

Söylediklerim online internet ortamından alış veriş için geçerli. Yüzyüze alış veriş tabi ki göreceli olarak daha güvenli.
Onunda avantaj ve dezavantajları var. Gazete okuyan ve haber dinleyenler bilir.

Bu arada normal fiyattan satarım demişsiniz ama normal fiyat nedir ki ? Mesela 1 BTC için TL fiyatınız nedir? Hangi borsa fiyatına göre satıyorsunuz?
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
December 12, 2017, 02:26:37 PM

1 Bitcoin için fiyatınız nedir? Siz yeni üye olmuşssunuz siz eski üyelere güvenip Bitcoin'i yollamaz iken insanların size nasıl güvenmesini bkeliyorsunuz hocam ben onu anlayamadım pek açıkçası Smiley
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
December 12, 2017, 02:48:05 PM

Hayırlı satışlar hocam umarım istediğiniz gibi olur

quad
Full Member

Activity: 145

View Profile
December 12, 2017, 04:21:12 PM

Hayırlı satışlar hocam üstteki yorumlara katılıyorum bende forumda yenisiniz daha forumdaki eski güvenilir üyelerden sizden bitcoin almak isteyen olursa en azından sadece onlara önce siz gönderirsiniz sonra onlar size gönderir paranızı çünkü siz herkezin dediği gibi bana güvenim ben dolandırıcı değilim demezli malesef olmuyor öyle

██████████    Aylık    ██████████ Haftalık ██████████
██████████ KİRALIK  ██████████  İMZA   ██████████
██████████  0.0001 BTC ██████████  0.00003 BTC██████████
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
December 14, 2017, 12:36:59 AM

Evet mesela ben bu kapıyı sana açabilirim.Şu an preev kurundan 3 btc almak istiyorum.Siz güvenin 1 btc gönderin bende paranızı hesabınıza hemen göndereyim.Sonra burada da yazayım sizde güven kazanın.Eğer 3 btc için Ankaraya gelirseniz eldende banka şubesinde yaparız.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 14, 2017, 11:24:21 AM

BTCTürk'ün hesabınızı neden onaylamadığı konusunda bir fikriniz var mı? Evrakları eksik göndermiş olabilirsiniz. Ayrıca başkalarının güvenmesini istiyorsanız önce siz onlara güvenmelisiniz.

Bu forumda ilk ticaretimi benim için çok zor da olsa referansı daha yüksek üyelere güvenerek yaptım. Ha referansı yüksek olup çarpıp gidenler de oldu ancak risk alınacaksa bunu neden biz yapalım ki?

Misal benim önceki ticaretlerime ilişkin feedback veren şahıslarda tel nom, adım soyadım mevcut. Ama sizin? Bu bilgileriniz mevcut değil...
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 14, 2017, 11:54:05 AM

yargısız infaz yapmak istemem ama ben böyle tiplere genelde güvenmiyorum. escrow kabul ediyorsan olabilir. bi de böyle bi satış için kuru düşük tutman gerekiyor. yoksa gider borsadan alırız.
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1066
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
December 14, 2017, 12:47:50 PM

Yerden yere vurmussunuz adamı bir daha gelmezki Smiley

Neyse eğerki güvenip önden gönderirse bende alabilirim 3-4 BTC hatta daha fazlada sıkıntı yok .

akkise (OP)
Newbie
*

View Profile
December 15, 2017, 04:03:03 PM

Arkadaslar hepiniz haklisiniz. Bende o yüzden vazgectim, koineks hesabim onaylandi ticaretlerimi ordan kayitli yapiyorum. BTCTurk hala onaylanmadi, eksik belge yok. BTCTurk de sikinti var. Güven sorunu yüzünden burdan hic bir alisveris gerceklesmicek. 2 Bitcoin üzeri alisveris yapmak isteyen herkes bana ulasabilirler. Istanbula ucup orda degis tokus yapabiliriz. Para gözetimim altinda bankadan hesabima yatar, aninda yaninizda bitcoinler gönderilir hesabiniza.

Saygilar
Pages: [1]
  Print  

Jump to: