Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:44:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Leo Messi Blockchain’in Reklam Yüzü Oldu  (Read 789 times)
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
December 11, 2017, 10:57:23 PM

messi dünya üzerinde en fazla tanılınan 3,5 adamdar biridir . trump'dan bile daha çok kişi messi ismini duymustur . Bundan daha net bir reklam olabilir mi bence olamaz.

Bu arada herşey para değildir , bazı şeyler eş dost vasıtası ile de rahatça olur
1714992268
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714992268
Reply with quote  #2

1714992268
Report to moderator
1714992268
Hero Member
*

Ignore
1714992268
Reply with quote  #2

1714992268
Report to moderator
1714992268
Hero Member
*

Ignore
1714992268
Reply with quote  #2

1714992268
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
December 11, 2017, 11:28:02 PM

Bir futbolcunun blokzincirle ne ilgisi var ya? Bunlar ne saçma reklam kampanyaları son zamanlarda çok fazla ünlü oynatılmaya başlandı bence bu pek iyi bir şey değil. Bu şekilde reklam yapılmamalı, neyin doğru neyin yanlış olduğuna blokzincirden hiç anlamayan adamlar değil direkt olarak topluluk karar vermeli ve reklam kampanyaları topluluk üzerinden yönetilmeli.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 12, 2017, 12:33:02 AM

Vay be adamlar gıtmıs messıyı reklam vermışler demekkı crpto pıyasası artık baya populer oluyor sırada c ronaldo mu olacak messi ronaldo kapışması olacak mı Cheesy
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
December 12, 2017, 01:24:38 AM

Okudukça hadi oradan dedim linke tıklayıp görünce şok oldum. Buralar çok değerlenecek çoook Smiley Çok güzel bir adım olmuş ve ciddi bir sıçrayış yakındır. İnceden toplamak gerek Smiley
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 12, 2017, 01:33:19 AM

Bunlar çok iyi haberler. Adamın kaç milyon takipçisi var.Nedir bu proje diye bir araştırma yapmaları bile proje için artı değerdir.

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
December 12, 2017, 05:26:59 AM

2018 dijital para yili olacak arkadaslar. Tren hareket etti kacirmadan binmek lazim. Ah vah edecegiz yoksa. Tabii yatirim tavsiye etmiyorum ama son birkac ayda dijital para bilinirligi, reklamlar, dizilerde konusunun olmasi ve bilgi amacli cekilen videolar bir sure bu piyasayi yukarda tutacak tutacak diye dusunuyorum.

social1178
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 12, 2017, 05:40:06 AM

vay be messiyi buralarda gormek blockchainin yukselişe başladığının haberidir artık, bugun heryer yemyeşil olmuş hem btc ıyı hem altlar iyi neler oluyor boyle ltc almış başını gıtmış
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1017
Merit: 146

View Profile
December 12, 2017, 09:58:18 AM

Başarılı bir teknoloji şirketi sirin labs bu döneme damga vuran blockcahin ve çağın en bilinen yeteneklyüzlerinden en birisi messi ortaya kötü  bir  şey  çıkması  nerdeyse  mümkün  değil  güzel  sonuçlar  çıkacaktır  diye düşünüyorum.
akayzone
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 10:06:53 AM

Güzel haber bence...
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 12, 2017, 10:22:40 AM

Bir futbolcunun blokzincirle ne ilgisi var ya? Bunlar ne saçma reklam kampanyaları son zamanlarda çok fazla ünlü oynatılmaya başlandı bence bu pek iyi bir şey değil. Bu şekilde reklam yapılmamalı, neyin doğru neyin yanlış olduğuna blokzincirden hiç anlamayan adamlar değil direkt olarak topluluk karar vermeli ve reklam kampanyaları topluluk üzerinden yönetilmeli.

Reklam olayına bakış açılarımız biraz farklı anladığım kadarıyla; Oraya kelli felli bu işte çok sözü birini geçirseler o rekalm iznir mi ?? Ben söyleyeyim izlenmezzz. Reklamda anafikir , konun,suje nin ne derseniz diyin akılda kalmasını sağlamaktır. Bunun içinde reklamın izleniyor olması gerek. Nasıl izletebiliyorsan izlet sonra bilinirlik arttıktan sonra zaten gerekli düzeltmeler , yada ilgilenenler işin doğrusunu bir şekilde bulurlar. Bence Messi yanlış olmasa da yetersiz olmuş yanına son günlerde ki gündem de olan mankenlerden birini de koysalardı Smiley Ne bilim işte Andriana Lima gibi Smiley
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 12, 2017, 10:22:58 AM

Messi'yi değilde Ronaldo'yu reklama alsalardı daha etkili olurdu Smiley Reklamı bırakında blockchain teknolojisi ile çalışan phone işletim sistemi yapılabilir mi gerçekten? Yoksa tamamen yalan mı, bazen yüksekten uçup bir bakıyorsunuz ortaya çıkan ürünün sadece ödeme aracı blockchain tabanlı token oluyor. Bu yüzden uzmanlar aydınlatsın.
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 12, 2017, 12:06:23 PM

şu tür haberleri görünce gerçekten soğuyorum. yani bu piyasa balon değilde ne. doge gibi bi coinin 200 milyon dolar market capi olan messinin saçma sapan projelerde reklam yüzü olması. bunların ortadan temizlenmesi lazım gerçekten.
Death Note
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

The future is your Genome

View Profile
December 12, 2017, 12:08:08 PM

Messi'yi değilde Ronaldo'yu reklama alsalardı daha etkili olurdu Smiley Reklamı bırakında blockchain teknolojisi ile çalışan phone işletim sistemi yapılabilir mi gerçekten? Yoksa tamamen yalan mı, bazen yüksekten uçup bir bakıyorsunuz ortaya çıkan ürünün sadece ödeme aracı blockchain tabanlı token oluyor. Bu yüzden uzmanlar aydınlatsın.

Aslında Lionel Messi bana kalırsa daha etkili bir reklam yüzü olmuş C.Ronaldo daha karizmatik bir yüz lakin çok daha fazla reklamda rol alıyor Messi'yi o kadar fazla reklamda göremediğimiz için beni çok şaşırttı bu olay.Ekibi tebrik ediyorum.

tthero
Member
**

Activity: 266

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
December 12, 2017, 12:09:45 PM

Vaaaayyy helal

❇️ E N İ G M A ❇️
RastaBaba
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
December 12, 2017, 12:12:32 PM

Adamlar Messi'ye reklam için ne kadar bir ücret ödediler ben bunu merak ediyorum açıkcası bir de sizce böyle ünlü isimler ile anlaşmaların başlamasıyla birlikte forum üzerinde yapılan imza kampanyaların sonu gelmeye mi başlayacak daha ilk imzama yeni girmiştim. Cry

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
December 12, 2017, 02:26:14 PM

haberi gördüğümde çok şaşırdım gerçekten mükemmel bir olay.  bundan daha iyisi olamazdı herhalde.  böyle dünya çapında tanınan isimlerin blockchain  teknolojisine  reklam yüzü olması gerçekten harika bir olay.  İnşallah katkıları da bu isimler kadar büyük olur.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 12, 2017, 02:31:00 PM

Gerçekten büyük bir olay bu teknolojinin yaygınlaşması ve IOTA adına, İyi reklam güzel paralar getirir.
Reklamını gerçekten güzel yaptılar şimdide nimetlerinden faydalanıyorlar

saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
December 12, 2017, 03:10:55 PM

Gerçekten büyük bir olay bu teknolojinin yaygınlaşması ve IOTA adına, İyi reklam güzel paralar getirir.

yani oradaki  asıl amaç sirin labs icosunu desteklemekti zaten bence reklam da amacini tamamladi gibi. an itibariyle sirin labs te 50 milyon dolarlik bir yatırım söz konusu. daha bugun başladigi benim bildigim kadariyla ve hayvan gibi para topladilar. zamaninda bancor yapmişti böyle bişi daha fazla toplamişti fakat bunlarda da öyle bişi oldu. imzaya ıvır zıvıra giren kazanacaktir muhtemelen hadi hayirlisi bakalim. messi'nin twitter adresinden böyle bir paylaşima hiç denk gelmedim. benim tahminim facebook ve instragram hesaplarını ya kendisi kullanmiyor yada gerçekten messi bu işi biliyor Smiley
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
December 12, 2017, 03:13:44 PM

yani oradaki  asıl amaç sirin labs icosunu desteklemekti zaten bence reklam da amacini tamamladi gibi. an itibariyle sirin labs te 50 milyon dolarlik bir yatırım söz konusu. daha bugun başladigi benim bildigim kadariyla ve hayvan gibi para topladilar. zamaninda bancor yapmişti böyle bişi daha fazla toplamişti fakat bunlarda da öyle bişi oldu. imzaya ıvır zıvıra giren kazanacaktir muhtemelen hadi hayirlisi bakalim. messi'nin twitter adresinden böyle bir paylaşima hiç denk gelmedim. benim tahminim facebook ve instragram hesaplarını ya kendisi kullanmiyor yada gerçekten messi bu işi biliyor Smiley

Görünene göre birileri çok yüklü miktarda Sirin Labs'a yatırım yapmış gibi görünüyor. Sirin Labs'a yaklaşık 1 saat önce bakmıştım yatırım miktarı 16 milyon dolar olarak gözüküyordu ne ara 50 milyon doalara yükseldi hayret be Smiley

Messi'nin topladıkları para da etkisi olduğu ise şüphesiz.
SodaLimon
Newbie
*

Activity: 47
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 04:10:44 PM

reklam yüzü olarak messiyi oynatmalarını düşünürsek iyi bir reklam yüzü seçmişler bravo valla
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: