Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:55:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bittrex hesabımın onaylanmasını sağlayana 50USD  (Read 480 times)
sdksdk (OP)
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
December 11, 2017, 08:32:06 PM

Bittrex hesabıma nerdeyse 50 gündür onay bekliyorum yardım edicek arkadaşa özelden support id yi atabilirm eth seklinde olucaktır ödeme
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715000108
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715000108
Reply with quote  #2

1715000108
Report to moderator
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 12, 2017, 08:33:07 AM

Evraklarını gönderdiysen ve herhangi bir konuda red ya da itiraz gelmediyse eninde sonunda onaylanacaktır arkadaşım, en fazla yapacağın şu, ticket aç ve bekle. Ama sakın zaten ticket açtıysan yenisini açma, borsalar genellikle üst üste ticket açanları en sona atarlar.
Yani demem o ki, çakallara para yedirme boşuna, fazladan yapabilecekleri bir şey yok.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mr.oz
Member
**

Activity: 229
Merit: 10

View Profile
December 12, 2017, 09:10:30 AM

Evraklarını gönderdiysen ve herhangi bir konuda red ya da itiraz gelmediyse eninde sonunda onaylanacaktır arkadaşım, en fazla yapacağın şu, ticket aç ve bekle. Ama sakın zaten ticket açtıysan yenisini açma, borsalar genellikle üst üste ticket açanları en sona atarlar.
Yani demem o ki, çakallara para yedirme boşuna, fazladan yapabilecekleri bir şey yok.

işte eninde sonunda diyorsunuz da bekliyoruz . .içerde binlerce doları olan ve çekemeyen adam var  Roll Eyes çekemeden ne zaman onaylayacakalr ya da onaylayacaklar mı acaba diye  Wink benim 16 gün falan oldu içerde çok da fazla param yok ama büyük mebla gönderseydim ve öyle kalsaydı düşünemiyorum bile şuan  Roll Eyes
compir
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
December 12, 2017, 09:16:12 AM

Hesabin onaylandigini gormeden niye binlerce dolar gondermis bahsettiginiz adam ? sacma bi durum.

Benimde hesabim 15 gun boyunca onaylamadigi icin 1 ay bakmadim ticket da acmadim 1 ay sonra bi bakiyim ne olmus dedim onaylanmisti. Kimseye para filan vermeyin cunku kimse onaylanmasini saglayamaz oyle bi dunya yok malesef.

Kuzan
Member
**

Activity: 266
Merit: 12

View Profile
December 12, 2017, 12:04:13 PM

Hesabin onaylandigini gormeden niye binlerce dolar gondermis bahsettiginiz adam ? sacma bi durum.

Benimde hesabim 15 gun boyunca onaylamadigi icin 1 ay bakmadim ticket da acmadim 1 ay sonra bi bakiyim ne olmus dedim onaylanmisti. Kimseye para filan vermeyin cunku kimse onaylanmasini saglayamaz oyle bi dunya yok malesef.

Genelde kimse bu durumu bilerek göndermiyor yani adam kitleneceğini bilse zaten binlerce dolar göndermez. Çoğunlukla da madencilerin başına geliyor bu durum kazdıklarını biriktirip TR ye aktarmak isterken sınırı aşıp patlıyorlar.

Tavsiyem kimseye para verme bu iş için senden fazla yapabileceği hiçbir şey yok bir başkasının. Beklemekten başka da çaren yok maalesef. Arka arkaya kayıt açma son sıraya atarlar tüm kayıtlarını.
nusret30
Member
**

Activity: 138
Merit: 11

View Profile
December 12, 2017, 12:25:50 PM

Genelde 1 ayı geçince onay verme oluyordu sizin onay süreci bayağı uzamış twiter üzerinden ticket numarasını iletilerin altına bırakın isterseniz bu yöntemi deneyerek hesap onayı alan arkadaşlar var benim hesabım 1 ayda onaylandı

baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 12, 2017, 12:32:44 PM

Hesabının hızlı onaylanmasını istiyorsan pasaport ve selfi gönder birkaç güne onaylıyorlar.Pasaport yoksa yeni çıkan kimliklerle başvurmalısın. Bu şekilde kısa sürede aktifleştiriyorlar.

Yeni kimliğe rağmen onay alamazsan içerdeki paran yüklü miktar ise pasaport çıkartıp o şekilde onaylatman lazım.
ugczc91
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
December 12, 2017, 01:26:43 PM

Geçmiş olsun umarım sorun düzelir Sad Sıkıcı bir durum.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
December 12, 2017, 02:24:56 PM

Onaylı profillerin girebildiği bir slack kanalı var orasının aracılığı ile size elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Bana özelden telegram adresinizi gönderin konuşalım hocam.
sdksdk (OP)
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
December 12, 2017, 10:19:25 PM

Bi arkadaş ücret karşılığı olmadan yardımcı oldu çok teşekkür ederim sorun çözüldü ismini paylaşmak istemedim arkadaşa rahatsızlık olmasın diye benden baya bir dua aldı allah kendine bol kazançlar sağlasın yatırımlarında
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
December 12, 2017, 11:55:13 PM

Halletmenize sevindim son günlerde bittrexi hesap dondurduğu haberleri geliyordu. Özellikle yüklü miktar bulunduranlara.

Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
December 13, 2017, 02:07:19 AM

ben de o bittrex in taa....
yahu seneler evvel account açmıştım, nicehash göçünce cüzdan lazım oldu pool için bi girdim zort... hesabın başka ipden giriş yaptığından kitlenmiştir vs.. yazdı.
kağıt cüzdan olmasa harbiden ayvayı yedik bu alt coinlerde. ne bu ya nisbet yapar gibi artist hareketler yahu. poloniex te aynı bu da. adamlara yüklü yolla, coinin değeri düşünce hesaba geçmeler falan... bu gavurlar almış eline bastonu sallıyor da sallıyor  Grin

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
daisyliker
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
December 13, 2017, 06:48:10 AM

Nicehashte benimde 1.24 BTC vardı.Geri alabilecek miyiz?Bilgisi olan var mı?
mr.oz
Member
**

View Profile
December 13, 2017, 08:00:32 AM

Bi arkadaş ücret karşılığı olmadan yardımcı oldu çok teşekkür ederim sorun çözüldü ismini paylaşmak istemedim arkadaşa rahatsızlık olmasın diye benden baya bir dua aldı allah kendine bol kazançlar sağlasın yatırımlarında

o arkadaş burayı okuyarsa bana da yardımcı olabilir mi acaba?  Roll Eyes benden de hayır duası alır  Cry

edit:  hesabıma sabah bakmamıştım ama onaylanmış .. nasıl olduğunu burada bi arkadaştan okumuştum .. denedim 2 gün içinde halloldu .. nasıl olduğunu başka bir konu açıp orada anlatacağım ..

teşekkürler  Smiley
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
December 13, 2017, 09:08:35 AM

Hayırlı olsun problemin çözülmüş, bende isim eşleşmemesi yüzünden 2.5 aydrı bekliyorum toplamda 5 ticket attım daha çözülecek  Grin ama ben ümidimi kestim başka borsalarda işlem yapıyorum bittrex hesabımı onaylasada orda işlem yapmaya başlamam artık.
mr.oz
Member
**

View Profile
December 15, 2017, 05:33:52 AM

Isimdeki Türkçe karakterden dolayı bende de aynı problem mevcut...
Bekleme süresi daha da artarsa yapacak birşey yok... içeride o coin senin bu coin benim çeviriyoruz...

o arkadaş burayı okuyarsa bana da yardımcı olabilir mi acaba?  Roll Eyes benden de hayır duası alır  Cry

edit:  hesabıma sabah bakmamıştım ama onaylanmış .. nasıl olduğunu burada bi arkadaştan okumuştum .. denedim 2 gün içinde halloldu .. nasıl olduğunu başka bir konu açıp orada anlatacağım ..

teşekkürler  Smiley

benim şu konudaki taktiği dene bir de

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2577623.0;topicseen
cantr
Member
**

Activity: 124

View Profile
December 16, 2017, 01:24:23 AM

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar içeride bakiyeniz yoksa hesabı dondurun ve ticket atıp sildirin.

Daha sonrasında yeni bir hesap açın  youtube'da mobilyorum diye bir sayfa var.
Orada adım adım anlatıyor.
Bu sayede manul kontrole düşen hesabınızı iptal edip yeni hesbaınızı bot kontrolü ile maksimum 10 dakikada onaylatabilirsiniz.
sahinkod
Member
**

Activity: 119

View Profile
December 16, 2017, 10:33:06 AM

Nicehashte benimde 1.24 BTC vardı.Geri alabilecek miyiz?Bilgisi olan var mı?

Hocam nicehash güncel olarak bilgilendirme yapıyor.Fakat giden BTC'lerin geleceğini pek sanmıyorum.
amknetwork
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
December 16, 2017, 01:29:58 PM

Pasaport kullandiginizda cok hizli onayliyorlar
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 16, 2017, 02:06:49 PM

Pasaport kullandiginizda cok hizli onayliyorlar

Merhaba, Her zaman hızlı onaylaracak diye bir şey yok bazen şans eseri onaylayabiliyorlar. Umarım arkadaşın sorun en kısa sürede düzelir.

Geçmiş olsun

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: