Bitcoin Forum
June 16, 2024, 05:50:40 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: çukur dizisi  (Read 1190 times)
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210
Merit: 0

View Profile
May 29, 2018, 10:44:55 PM

son zamanlarda izlediğim en iyi yerli yapımlardan bir tanesi.gerek oyunculuk gerek senaryo hepsi..ben de vartoluyu da ayrı tebrik etmek lazım diye düşünüyorum.
hlleyll
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
May 30, 2018, 11:32:53 AM

seyredeksen alıco ıcın seyredecen kafası guzel adamın Smiley
akcalper007
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
May 30, 2018, 08:37:13 PM

benım hosuma gıden bugune kadar diziler sayılıdır bunların basında tabıkı kurtlar vadisi ezel bide yalancı yarim vardı bılırsınız onlardan sora ızledıgım en iiyi dizi cukur tam suanda genclık cagında olan ınsanların bıldıgı yasadıgı bı ortam tarzı var dizi de bu yuzden cok tutuldu zaten ama cok sürükleyici idris babamız cukur evimiz Smiley)
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 30, 2018, 11:10:33 PM

çok abartılan bir dizi olduğunu düşünüyorum.biraz kaliteli yabancı yapım dizi izlemiş kimselerin seveceğini de düşünmüyorum.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
June 03, 2018, 09:44:32 AM

İlk 8 10 bölümünü izledim de sonra izleyemedim diziyi. mafya, kabadayılık, dövüş, kavga öldürme, racon kesme diye dönüp duruyor dizi.

torontoavdo
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
June 04, 2018, 09:39:56 PM

bıraz abartılmaya baslandı sankı Smiley
Reosta_
Member
**

Activity: 994
Merit: 20

View Profile
June 12, 2018, 10:31:02 AM

Sezon finali yaptı ama yapmacık ve saçma dövüş sahneleri iyice soğuttu kendinden. Zaten şu ana kadar da fragmanlardan takip ediyordum ve sezon finaline bir bakayım dedim hoşuma gitmedi.

gorkem19888 (OP)
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 12, 2018, 11:38:34 AM

ahahah 10 sene kurtlar vadısı seyreden genclık gelmıs çukuru begenmıyor.sacmasapan asker dızılerı hale devam ederken çukur onlara 5 basar
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 12, 2018, 11:43:04 AM

Turk yapımı cok dizi izlemedim. geçen sene icerde hosuma gitmişti tadında bırakıp bitirmeleri ayrıca hosuma gitti. Buda aynı yapım firmasının dizisi ve arada bazı bölümleri kaçırsamda türk dizileri arasında kaliteli bir yapım. Evet dövüş sahneleri, silah sahneleri biraz sacma ama genel olarak iyi. Birde dizide akışın devam ettiği oyuncuların %90nını son bölümde öldürmeleri cesaret işi olmuş. 2. sezonu yapacaklarmış ama sanırım komple 1 yıl surdurmezler.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
June 12, 2018, 04:54:59 PM

Turk yapımı cok dizi izlemedim. geçen sene icerde hosuma gitmişti tadında bırakıp bitirmeleri ayrıca hosuma gitti. Buda aynı yapım firmasının dizisi ve arada bazı bölümleri kaçırsamda türk dizileri arasında kaliteli bir yapım. Evet dövüş sahneleri, silah sahneleri biraz sacma ama genel olarak iyi. Birde dizide akışın devam ettiği oyuncuların %90nını son bölümde öldürmeleri cesaret işi olmuş. 2. sezonu yapacaklarmış ama sanırım komple 1 yıl surdurmezler.

Aksine ben çukur un çok uzun yıllar devam edeceğini düşünüyorum Smiley
Kurtlar vadisinde de her sezon finalinde herkes vurulur, yaz tatilinde sözleşmesi yenilenenler yeni sezonun birinci bölümünde hastaneye yetiştirilir. böyle böyle 13 sene izledik.

konuyu bir yerden sonra derin devlet özel teşkilat vs ye bağlar 13 sene böyle devam ederler gibi geliyor.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
June 12, 2018, 05:14:15 PM

Kurtlar vadisinde de her sezon finalinde herkes vurulur, yaz tatilinde sözleşmesi yenilenenler yeni sezonun birinci bölümünde hastaneye yetiştirilir. böyle böyle 13 sene izledik.

konuyu bir yerden sonra derin devlet özel teşkilat vs ye bağlar 13 sene böyle devam ederler gibi geliyor.

olay derin devlet, aksakallılara bağlanınca malzeme sıkıntısı çekilmiyor tabi =) derin olduğu için devamlı derinlerden düşman geliyor her 3 sezonda o düşman bitirilip bir üst rütbelisine çıkılıyor  Smiley
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 12, 2018, 06:24:24 PM

Ay yapım bunu yapmaz hocam.
Ezel'i bile 2. sezonda bitirdiler. Ki döneminin en iyi dizisiydi. Şu anda çukur da öyle. İçerde'yi bile kısa sürede bitirdiler. Çok da iyi yapıyorlar bence.
2. sezonda bitirirler umarım çukur'u. Tadını kaçırmadan bitirmek yeni yapımlara yol almak en iyisi.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
June 12, 2018, 10:41:05 PM

Kolay kolay birakmazlar bu diziyi. Oldukca saglam bir kadrosu ve guzel bir konusu var. Daha uzun yillar izleriz bence.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 13, 2018, 06:12:27 AM

Kolay kolay birakmazlar bu diziyi. Oldukca saglam bir kadrosu ve guzel bir konusu var. Daha uzun yillar izleriz bence.
ana kadrodan 3 kişi haric herkesi öldürdüler. Hadi düğün sahnesinde yerde yatanlardan 3ü de kurtuldu diyelim 7 kişi falan kaldı 30 kişilik ana kadrodan. o değil komple aileyi yok ettiler. max 1 sezon daha döndürürler.
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
June 13, 2018, 06:20:44 AM

Hocam  bu hikayeyi derin devlete bağlamanın yolunu bulamazlar ki. Hikaye mahalle çapında geçen çatapat dizisi.
Hayır düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum nasıl bağlayabilir ki?
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
June 13, 2018, 08:47:52 AM

Hocam  bu hikayeyi derin devlete bağlamanın yolunu bulamazlar ki. Hikaye mahalle çapında geçen çatapat dizisi.
Hayır düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum nasıl bağlayabilir ki?

ilk 10 bölümünü izlemiştim oradan yola çıkarak bir tane bey vardı. Bu satrançcı. Her şeyi planlıyordu falan. Eğer o ölmemişse oradan yürünebilir. Ha ölmüş olsa bile onun arkasında nato derin devleti vardır. Sonra bizim derin devlet çıkar. Esas oğlanın babası ile bağlantısı varmış eskiden beri. Mahallede kutsal bir bölge varmış ondan dolayı mahalleyi namusu gibi koruyormuş  Grin Natocuların da asıl derdi o bölgeyi ele geçirmek =)
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
June 13, 2018, 11:35:23 AM

sezon finalin de dizide adam kalmadı aq büyük ihtimal ile önemli yan karakterlerden yarısı ölmedi kalan yarısı diğerlerinin intikamı için yaşar bakalım 2. sezon neler olacak.
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
June 13, 2018, 02:30:21 PM

cok sacma dizi. bu diziye ayirilacak vakitle milyonlarca baska dizi izlenebilir.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
silvermicro
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 2

View Profile WWW
June 13, 2018, 02:34:13 PM

Turk dizilerinin geneli sacma ve gereksiz uzundur. Fakar bu dizi son zamanlarin en iyisi bana kalirsa. Bazi bolumler sıksada genelde oldukca guzel.
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
June 13, 2018, 02:35:02 PM

Turk dizilerinin geneli sacma ve gereksiz uzundur. Fakar bu dizi son zamanlarin en iyisi bana kalirsa. Bazi bolumler sıksada genelde oldukca guzel.

kotunun iyisi bence de

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  

Jump to: