Bitcoin Forum
June 18, 2024, 09:57:54 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: LİTECOİN FİYATI NEREDE DURUR?  (Read 1308 times)
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 12, 2017, 12:06:00 PM

Litecoinin uzun vade duracağını düşünümyorum, piyasada BTC nin küçük kardeşi konumunda litecoin ve yeni girenler btc pahalı diyerek yatırımlarını LTC ye yönlendiriyorlar.yeni giren tanıdıklarım bile bir BTC performansı bekliyor leride LTC den.çok güvenilir duruyor şimdilik ve ilk 10 içinde kripto piyasası yok olana veya ebediyete dek olacağını düşünüyorum
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
December 12, 2017, 02:16:00 PM

hiç duracağa benzemiyor asya borsalarında 400 doları geçti yardır yardır gidiyor valla, parayı LTC de tutanlar miami den ev bakmaya başlamış, lüks araç siparişlerini vermişler ülkeyi terketmeye hazırlanıyorlar

Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
December 12, 2017, 02:41:20 PM

3 gündür al sat ile LTC iniş ve çıkışlarında x2 yaptım. Ben çok memnun olmakla birlikte şimdiye kadar hakettiği yerde değildi zaten. Son alımımla birlikte portfoyümde güzel bir yer edindi. Şuan Charlie Lee zevkten DÖRT KÖŞE olmuş durumda. Hatta 5. köşeye bal sürdü.

mesacan
Member
**

Activity: 280
Merit: 13

View Profile
December 12, 2017, 02:45:12 PM

500$ olması hayal değil fakat biraz dinlenip 2018 3. çeyreğine kadar o fiyatları görebileceğini tahmin ediyorum. 54$ iken sattığım 15 adet litecoin'ime yanarım Sad
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 12, 2017, 02:47:39 PM
Last edit: December 12, 2017, 05:54:40 PM by mtahanci48

2.000$i görmeden durmaz. 84 milyon supply, btc'nin 4 katı. fiyatı btcnin 4/te 1ine gelsin demiyoruz da piyasanın da bi hiyerarşisi olmali : D btc altınsa ltc gümüştür. zaman aralığı 18 ay

ayrıca litecoin, ethereum, monero, dash gibi coinleri al-sattan ziyade fırsat buldukça alip tutmak daha mantıklı görünüyor.
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
December 12, 2017, 04:08:07 PM

Roketsanın füzeleri bu kadar hızlı yükselemiyor abi bu ne %80 nedir ikiye katladı 24 saatte bildiğin.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
December 12, 2017, 05:35:17 PM

Hep aynı şeyler sıkıldım artık. Litecoine yatırım yapmışım yükselmesini bekliyorum bir bakıyorum kesin yükselecek bir coin daha var du bir şundan faydalanıp geri döneyim diyorsunuz ortada bıraktığınız coin yok. Wct aldım yükseldi, satıp ltc alamadan ltc uçtu gitti gelde sinirlenme. Aynı şekilde eth leri satıp bir başka şey alıyorum eth 600 usd yi aşıyor. Hepsi aynı anda gerçekleşmek zorunda mı arkadaş. Bir bekle 1-2 gün sabret bizde trading yapıyoruz burda.   Undecided Angry
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 12, 2017, 05:51:57 PM

Yani bu konu da tam ne denir bilmiyorum.. Ama BTC için şuan da fee ücretleri gerçekten çok fazla aşır derece de fazla bir BTC transferinin kolay bir şekilde onaylanabilmesi için nereden baksan en az 40 TL ücret veriyorsunuz bu da çok fazla normalde ödeme yöntemi olarak görünen BTC şu anda yatırım aracı olarak kullanılıyor. İnsanlar transfer etmeye korkuyor hele Türk borsalarında 0,001 fee alanlar var buda nereden baksan 70 tl yapıyor. Bir para transferi için 70 TL sağlam para. Alternatifler her zaman olacaktır.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
December 12, 2017, 05:53:27 PM

Bu sabah saat 2 gibi bittrex işlem hacmi 180k btc lerdeyken suan 433.676 btc`ye ulasti ve yukselis trendi devam ediyor. Her ne kadar kendi founderi bu bir cilginlik dese de alimlar devam ediyor.

simetri
Full Member

Activity: 405
Merit: 104

View Profile
December 12, 2017, 06:14:42 PM

Litecoin'in kurucusu Charlie Lee bu yükselişi diğer Litecoin sahipleri gibi kutlamadı. Kripto para borsası Coinbase'in eski yöneticisi Lee, dün gece litecoin taşıyıcıları için derin bir uyarı içeren bir tweet paylaştı ve "Partinizi bozduğum için özür dilerim, ancak bu heyecanınızı bir parça bastırmam gerekiyor. Litecoin almak son derece riskli bir yatırımdır. Benim beklentim bir kaç yıl sürecek bir ayı piyasası deneyimleyeceğimiz yönünde. Daha önce böyle bir döneme girdiğimizde Litecoin'in değerinin yüzde 90 gerilediğini, 48 dolardan 4 dolara düştüğünü unutmayalım. Yani eğer fiyatın 20 dolara düşmesi halinde bununla başedemeyecekseniz litecoin almayın" ifadelerini kullandı.
wpt1wpt1
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 300

View Profile
December 12, 2017, 06:21:41 PM

Litecoin'in kurucusu böyle bir açıklama yapmışken Litecoin'e şu ortamda yatırım yapmanın büyük br çılgınlık olduğunu düşünüyorum. 48 dolardan 4 dolara düşürenler 300 dolardanda 30 dolara düşürürler

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
December 12, 2017, 06:24:18 PM

Bence 330 dolar litecoin için büyük bir zirve, daha yukarı çıkacağını sanmıyorum elinde tutanlarda çıkacaktır bu değerlerden.
Şuanda Ltc'de büyük balinalar var hızlı bir dump görebileceğimizi düşünüyorum ben sonuşta Ltc uzun vadeli tutabileceğimiz cinsten bir coin değil bence
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 12, 2017, 06:24:42 PM

Litecoin'in kurucusu Charlie Lee bu yükselişi diğer Litecoin sahipleri gibi kutlamadı. Kripto para borsası Coinbase'in eski yöneticisi Lee, dün gece litecoin taşıyıcıları için derin bir uyarı içeren bir tweet paylaştı ve "Partinizi bozduğum için özür dilerim, ancak bu heyecanınızı bir parça bastırmam gerekiyor. Litecoin almak son derece riskli bir yatırımdır. Benim beklentim bir kaç yıl sürecek bir ayı piyasası deneyimleyeceğimiz yönünde. Daha önce böyle bir döneme girdiğimizde Litecoin'in değerinin yüzde 90 gerilediğini, 48 dolardan 4 dolara düştüğünü unutmayalım. Yani eğer fiyatın 20 dolara düşmesi halinde bununla başedemeyecekseniz litecoin almayın" ifadelerini kullandı.

bu açıklama nerede acaba, kaynak paylaşır mısınız
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
December 12, 2017, 06:31:30 PM

zaten bu açıklamadan sonra 150 usd arttı litecoin fiyatı  Grin Grin
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
December 12, 2017, 06:37:52 PM

Bu sabah çok ıyı bır sekılde yukseldı. İStikrarı devam edecektir. Elimizde ki ltc leri saklamaya devam edelım.
poncik
Member
**

Activity: 308

View Profile
December 12, 2017, 06:38:57 PM

Bu nasıl bir yükseliş ya resmen yüzüne bakılmayan coin ne biçim değer kazandı. Böyle olacağını düşünsem bitcoin yerine bundan alırdım.
Az bir şey paramız var onu da doğru yere koyamamışız Cheesy

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 12, 2017, 07:23:49 PM

vay anasını sayın seyirciler 3.5 dolardan alıp 8 dolardan sattığım ltc ye bak nerelere geldi. bu kripto piyasasında hodl yapıcaksın. trade yapa yapa sinir stres sahibi olduk.  yine yerimizde sayıyoruz.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
December 12, 2017, 07:41:52 PM

vay anasını sayın seyirciler 3.5 dolardan alıp 8 dolardan sattığım ltc ye bak nerelere geldi. bu kripto piyasasında hodl yapıcaksın. trade yapa yapa sinir stres sahibi olduk.  yine yerimizde sayıyoruz.

siz yine iyi,ben 3 usd den 1000 tane alıp 3.25 usd den satmıştım 1 ay bekledikten sonra Smiley
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
December 13, 2017, 08:13:59 AM

20 $ civarı yüklü almıştım 60 $ da çıkış yaptım  Undecided dağlara taşlara vurasım var kafamı. %135486431 arttı mk coini
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
December 13, 2017, 06:33:44 PM

Litecoin cok hafıf bır dusus yasıdı suan 290 kusur dolar ama 5 doları gorucegını umuyorum
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: